6. červenec 2022

Poslechněte si podcast: Daniel Pudil: Mrzí mě, že jsme se Sheffieldem nevybojovali postup do Premier League

Bývalého českého fotbalového reprezentanta Daniela Pudila si pozval do sportovní talkshow Na place moderátor Ladislav Hampl. Šestatřicetiletý fotbalista se může pochlubit ziskem českého titulu s pražskou Slavii i Libercem a na triumf dosáhl i v belgické lize v dresu Genku. Hráč, který pendloval mezi obranou a zálohou, se přes mládežnické reprezentační výběry dostal i na evropský šampionát v roce 2016. Fanoušky si získal i v Anglii, kde působil v Sheffieldu Wednesday.

24:46

Český rozhlas - Sport

Vydává: Český rozhlas

Aktuální události ze sportu. Rozhovory se sportovci, trenéry a manažery.

Web

Před pěti dny 25:46

Mistr světa ve vodním slalomu Vít Přindiš: V závodě se přetahuji jen s vodou a sám se sebou

Čerstvý mistr světa ve vodním slalomu Vít Přindiš přijal pozvání stanice Radiožurnál Sport a v pořadu Na síti odpovídal na dotazy moderátorky Andrey Sestini Hlaváčkové. Třiatřicetiletý kajakář mimo jiné promluvil o tom, jak probíhal světový šampionát v Augsburgu anebo jestli mezi ním a olympijským vítězem z Tokia Jiřím Prskavcem panuje rivalita. Co českého kajakáře čeká ve zbytku letošní sezony? Proč se zatím nikdy nenominoval na olympijské hry? Užijte si celý rozhovor.

Před pěti dny 09:52

Máme hosty: Hodně sportů je pro vás španělská vesnice? Konopáč pomůže

Fotbal, hokej, tenis. O těchto sportech čteme a slyšíme dnes a denně. Ale málokomu něco říká třeba cornhole anebo spikeball. Poznáte je na sobotním Nefestivalu.

Před 2 týdny 30:25

Na place: Hokejista Jan Rutta: Musím si koupit zimní bundu. Jinak se do Pittsburghu hodně těším

Do stanice Radiožurnál Sport přijal pozvání hokejista Jan Rutta. Dvaatřicetiletý obránce Pittsburgh Penguins odpovídal ve středeční talkshow Na place na dotazy moderátora a herce Ladislava Hampla, kterému mimo jiné sdělil, jaký to je pocit prohrát ve finále Stanley Cupu, kdy ještě působil v dresu Tampy Bay. Jak se těší na nové angažmá do Pittsburghu? Jak vnímá bývalého spoluhráče a kamaráda Ondřeje Paláta? Poslechněte nebo si přečtěte celý rozhovor s českým reprezentantem.

Před 2 týdny 20:05

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně, dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře (2013 US Open, 2011 French Open)

Moderuje Andrea Sestini Hlaváčková.

Před 3 týdny 41:52

Se svým hostem si povídá vodní slalomář, stříbrný medailista z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobný mistr světa

Moderuje Vavřinec Hradilek.

Před 3 týdny 15:14

Dog dancing je zábava pro psa i jeho pána. Chytrý pes se naučí trik i za deset minut

Líbí se vám tanec se psem a chtěli byste se této disciplíně věnovat? Jděte do toho! Finančně nenáročný sport zabaví vás i vašeho psa.

Před 3 týdny 43:58

Hosty hlavně ze sportovního prostředí zvou do studia přední čeští herci známí např

z rolí v seriálu a filmu Okresní přebor a sportovní fanoušci. Moderuje Ladislav Hampl.

Před 3 týdny 41:36

Jan Kovář: V první sezoně v Rusku nám dal trenér volnost a naše lajna se odvděčila dobrými výkony

Na debatu o Kontinentální hokejové lize pozvání hokejového experta Radiožurnálu Sport Martina Procházky přijali trenér Vladimír Vůjtek starší a dlouholetý český reprezentant a také dřívější opora Magnitogorsku Jan Kovář. Jak si úspěšný kouč Vůjtek sjednával respekt u ruských hráčů? Co bude pro KHL znamenat velký odchod cizinců? A jak na svoji krátkou anabázi v hodně specifickém prostředí vzpomíná náš moderátor? To vše v tradičním pořadu, který probírá hokejové dění.

Před 3 týdny 27:56

Na síti s Andreou Hlaváčkovou: Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně, dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře (2013 US Open, 2011 French Open)

Moderuje Andrea Sestini Hlaváčková.

22. červenec 2022 26:10

Vidět Tour de France je zážitek. O dost bláznivější, než si myslíte

Tak jako každý červenec se i ti, kteří obvykle o kolo ani nezavadí, stali tak trochu cyklistickými experty. Ve Francii totiž právě vrcholí Tour de France. Jak to na slavném závodě vypadá, nebo přesněji řečeno jak to vypadalo v minulém týdnu v Alpách přímo na slavných stoupáních Galibier a Alpe d’Huez, nám prozradil Vojta Jírovec.