EquiRadio.cz
11. srpen 2022

Poslechněte si podcast: MS v Herningu: Gangster je čím dál lepší, chválí ho Vladimír Tretera

Do páteční části parkurového mistrovství světa v dánském Herningu postupuje z Čechů pouze Aleš Opatrný s Forewerem, jenž je průběžně na 36. místě. Vladimír Tretera s Gangstrem končí šampionát na 75. pozici. O své dojmy se podělil v krátkém rozhovoru.

04:08

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Před dvěma dny 07:42

Nesvačil: Generale Pastorella mě v tom nechal vykoupat. Exell je mistr

Jiří Nesvačil junior obsadil při mistrovství světa čtyřspřeží v italském Pratoni del Vivaro konečné 23. místo. V závěrečném parkuru byl jednadvacátý. V rozhovoru popsal, co bylo příčinou třech chyb a okomentoval také výkony nejlepších vozatajů.

Před dvěma dny 12:38

Sobotní Chuchle nadchla, L' Estran a Gasparini psali v neděli historii

Jediná dostihová událost v Čechách byla tento týden k vidění v areálu Chuchle Arena Praha. S Martinem Cápem jsme rozebrali na EquiRadiu celý průběh a další zajímavosti pojící se s tímto mítinkem. Dostali jsme se i k zahraničním výjezdům a startům.

Před třemi dny 06:46

Nesvačil: Udělal jsem dvě fatální chyby. Exell dva balonky neudělá

Sobotní maraton při mistrovství světa v italském Pratoni del Vivaro dokončil Jiří Nesvačil jako dvaadvacátý a průběžně je před parkurem dvacátý. Australan Boyd Exel sice stále vede, ale přiblížil se k němu na rozdíl šesti bodů Michael Brauchle.

Před čtyřmi dny 06:55

S koňmi jsem moc spokojen, hodnotí Nesvačil drezuru na MS v Pratoni

Jiří Nesvačil dokončil drezurní úlohu při mistrovství světa čtyřspřeží v italském Pratoni del Vivaro s hodnocením 65,292 %, což znamená 55,64 trestných bodů a průběžné 16. místo. Chyby byly drobnějšího rázu, mnohem víc se toho povedlo,“ uvedl.

Před čtyřmi dny 03:21

Riskalla přišel o nohy a část rukou. Přesto má doma sbírku medailí

Brazilec Rodolpho Riskalla může vzhledem ke svému hendikepu po onemocnění agresivním typem meningokoka v sedle používat pomůcky jen velmi omezeně. Doma má přesto sbírku světových medailí, a to zásluhou hřebce Dona Henrica.

Před pěti dny 10:57

Nesvačil na mistrovství světa v Pratoni: Chci si hlavně dobře zajezdit

Jezdce ve všestrannosti vystřídali v italském Pratoni del Vivaro vozatajové. Ve čtvrtek tam totiž startuje mistrovství světa čtyřspřeží. Jediným českým účastníkem je Jiří Nesvačil junior z Národního hřebčína. V rozhovoru se podělil o první dojmy.

Před pěti dny 08:26

Jediné dostihy proběhnou v Chuchli. Poběží se Velká cena českého turfu

Českou dostihovou scénu čeká v tomto týdnu pouze jedna sportovní událost, která se odehraje v areálu Chuchle Arena Praha. V sobotu je připravena 44. CPI Hotels Velká cena českého turfu a startovní listiny celého programu představil Martin Cáp.

Před šesti dny 08:11

Jeli jsme naplno. Osudným nám byl speed box, hodnotí Bejr parkur na MS

Konečné 34. místo obsadil Daniel Bejr při mistrovství světa jednospřeží ve francouzském Haras du Pin. Závěrečný parkur absolvoval v třetím nejrychlejším čase. Výsledek mu pokazila chyba na speed boxu. „Tuto překážku jsem absolvoval poprvé,“ přiznal.

Před týdnem 18:09

Miloslav Příhoda: Takto velký parkur jsem u military ještě neviděl

S Miloslavem Příhodou se ještě jednou ohlížíme v podrobném rozhovoru za uplynulým mistrovstvím světa ve všestrannosti, které se konalo v italském Pratoni del Vivaro. Náš reprezentant v této náročné disciplíně také nastínil další plány do budoucna.

Před týdnem 03:51

Memoriál Jany Holé jsem si užila. Kůň skákal výborně, uvedla Morávková

Vítězkou prvního ročníku Memoriálu Jany Holé v Chuchle Areně Praha se stala Alžběta Morávková s Catarem, která obě části soutěže s výškou překážek 145 centimetrů dokončila bez trestných bodů. „Parkur se mi jel moc příjemně,“ zhodnotila v rozhovoru.