• Podcasty
  • NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast
NAMAŽ SI ROHLÍK
– antimotivační podcast
Sezóna 1Epizoda 3721. září 2021

Poslechněte si podcast: Motivace a prokrastinace: Není jednodušší nemít ambice? (37)

Motivace je vrtkavá dáma, která může člověka dovést k úspěchu i k neúspěchu. Není ve finále jednodušší žádné ambice nemít? Zkoušíme se sebemotivovat a zhubnout pět kilo během týdne. Zjišťujeme, proč nám rodina neřekne, že jsme lůzři. Zkoumáme výhody prokrastinace, říkáme si pravdu do očí a učíme se vlastní afirmaci. Díl pro ty, co leží na gauči, i pro ty, co by z něj rádi vstali. Dokud dýcháme, je naděje.

47:19

NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast

Vydává: Namazsirohlik

Chcete to někam dotáhnout? Chcete, aby vás měli všichni rádi? Tak s tím vám bohužel nepomůžeme. Zato máme spoustu rad, jak žít s neúspěchem. K ničemu vám to stejně nebude, ale je to zdarma, tak co byste chtěli... Vaše pravidelná dávka negativity v diktatuře pozitivního myšlení! Sledujte nás na Instagramu @namaz_si_rohlik!

Web

Sezóna 2Včera 11:11

Aktualita: Co mají společného Johnny Depp a bývalý princ Charles?

Proč princ Charles alias král Karel III. mluví hezky o své mamince? Jak náročné je být „stěhovákem“ při pohřbu královny Alžběty? A s kým chodí Johnny Depp? Rozebíráme v aktualitě.  

Sezóna 2Epizoda 70Před 2 týdny 35:29

Močení na veřejnosti a Hra o trůny aneb Co nám hlava nebere (70)

Je svět moc složitý, nebo my moc jednoduchý? Každopádně existuje spousta věcí, co nám hlava nebere: Proč lidi močí na veřejnosti? Proč je proboha tolik zajímá Hra o trůny? Vzali byste si deštník, když sněží? Proč výtah v metru používají ti, co můžou jít po schodech? Vyzkoušeli byste si hřeben už v krámě? Dali byste si na auto espézetku JSEM1? Dává smysl sledovat detektivky od půlky? A existuje nesmyslnější otázka než „Spíš?”?

Sezóna 2Před 2 týdny 00:28

Trailer: Co nám hlava nebere

Trailer k epizodě Močení na veřejnosti a Hra o trůny aneb Co nám hlava nebere

Sezóna 2Epizoda 6930. srpen 2022 40:56

Chybami se člověk učí. Který uděláte znovu a který jen jednou? (69)

Chybami se člověk učí. Bohužel dělá zase nové chyby. Navíc některé má šanci udělat jen jednou. Co vás nezabije, to vás posílí, že ano. My vás v téhle epizodě posílíme třeba nápadem, proč hrát Člověče, nezlob se jako Hru na oliheň. Nebo proč si Ben Affleck a J.Lo. můžou dovolit jiný chyby než vy. V čem se přiučit od Karla Janečka. Proč nechlastat s tatéry. A taky, jestli motivační kouči vnímají bolest jinak než demotivovaná většina.

Sezóna 230. srpen 2022 00:27

Trailer: Chybami se člověk učí

Trailer k epizodě Chybami se člověk učí – který uděláte znovu a který jen jednou?

16. srpen 2022 28:45

Reklamy, co se nepovedly: Godla rasisticky vtipkuje a Michal David chce kompot (68)

Odinstalujte si adblock. Taky máte dojem, že v poslední době se nějak vyrojily reklamy s celebritami? Říká to něco o jejich úspěchu? Michal David chce jíst kompot. Zdeněk Godla se propůjčil k rasistickýmu vtipu. Gábina Partyšová prodává za 19 tisíc obnošený župan. Kapitán Demo v Lidlu najde vždy něco k jídlu. A modrá je na všechno dobrá. Když ti za ni někdo zaplatí, samozřejmě. Mimochodem - gorilujete?

16. srpen 2022 00:38

Trailer: Reklamy, co se nepovedly

Trailer k epizodě Reklamy, co se nepovedly: Godla rasisticky vtipkuje a Michal David chce kompot

Sezóna 2Epizoda 672. srpen 2022 36:12

Připadáte si neviditelní? Víme, jak na sebe můžete upozornit (67)

Jezdíte na červenou bez řidičáku, a stejně vás policajti nezastaví? Vyhazujou vám spolubydlící jídlo, i když jste jim stokrát říkali, ať to nedělají? Máte někdy dojem, že pro ostatní neexistujete? Že jste neviditelní? Poradíme vám, jak na sebe upozornit a naopak jak jiný ignorovat. I když - není někdy lepší nebýt vidět? Zamyslete se nad sebou. Poslechněte si taky: Jak na sebe upozornit na internetu? Buďte nejlepší (nebo nejhorší) na světě - na Spotify [https://open.spotify.com/episode/4dLEVRVjBHFIt61uodatz4] nebo Apple Podcasts [https://podcasts.apple.com/cz/podcast/jak-na-sebe-upozornit-na-internetu-bu%C4%8Fte-nejlep%C5%A1%C3%AD-nebo/id1548719583?i=1000542848938] atd.

Sezóna 22. srpen 2022 00:26

Trailer k epozidě Připadáte si neviditelní? Víme, jak na sebe můžete upozornit

O čem jako je epizoda #67?

Sezóna 2Epizoda 6619. červenec 2022 33:02

Je k něčemu dobrý být nejlepší? (66)

Chcete být nejlepší? Jezte hořčici na čas a běhejte maraton ve vlastním obýváku jako Forrest Gump. Pijte k tomu jedině kafe ze Starbucksu. Máte větší ambice? Tak to vás asi rodiče dostatečně nemilovali. Ale co, k čemu je být nejlepší vlastně dobrý? Dyť už nebudete mít co zlepšovat… Jo, a v epizodě zmiňujeme epizodu o sportovních výkonech, připomeňte si ji taky vy, třeba na Spotify [https://open.spotify.com/episode/7L0xxIZPDMLSnynMPovKNa?si=zmMRE4ubRbO8hXxyPL5QGg]nebo Apple Podcasts [https://podcasts.apple.com/cz/podcast/sportovn%C3%AD-ne-%C3%BAsp%C4%9Bchy-a-prohry-jak-se-kvalifikovat/id1548719583?i=1000532432375].