EquiRadio.cz
Před týdnem

Poslechněte si podcast: Mostek nahradí účko. Jandl se s týmem chystá na start Zimního poháru

Většina vozatajů se již nemůže dočkat zahajovacího mítinku Zimního jezdeckého poháru, který se odehraje 28. ledna v Hradištku u Sadské. Jeho organizátorem je Jaroslav Jandl s jeho týmem ze Semic. V rozhovoru prozradil detaily o přípravách.

08:56

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Včera 05:45

Francouz Julien Epaillard vystoupal s Caracole do nejvyššího sportu

Kariéra klisny Caracole de la Roque nabrala v roce 2022 rychlost. Přitom ještě koncem minulé sezony startovala se Julienem Epaillardem na dvou až tříhvězdových závodech na parkurech do 145 centimetrů. Francouz však volí co nejjednodušší přístup.

Před dvěma dny 29:35

Malé vítězství pro fiakry, velký otazník pro budoucnost koní v Praze

Nejméně do konce roku 2023 by fiakry neměly zmizet z pražských ulic. Nad budoucností koní nejen v našem hlavním městě, ale v celé společnosti, však visí otazník. „Neměly by být nečinné ostatní jezdecké disciplíny,“ varuje Václav Luka před radikály.

Před dvěma dny 01:30:09

Radek Rouč: Mohu slíbit, že budeme jinak komunikovat. Pořád to neumíme

Prezident České jezdecké federace Radek Rouč v hodinu a půl dlouhém exkluzivním rozhovoru pro EquiRadio podrobně vysvětluje problematiku kolem nového sazebníku poplatků, jednání Rady ČJF i chybné komunikace směrem k veřejnosti a ke členské základně.

Před třemi dny 07:50

Ondřej Pospíšil: Bereme to jako výzvu. Všichni máme podobný směr

V úterý 24. ledna proběhla severočeská konference ČJF, při níž se kompletně změnilo složení oblastního výboru. „Někdy je lepší něco změnit od základu než pokračovat v něčem, co nebylo tak úplně podle představ,“ říká nový předseda Ondřej Pospíšil.

Před třemi dny 11:45

Radovan Šalek: Všichni v Severomoravské oblasti jsou členy našeho týmu

Předsedou oblastního výboru Severomoravské oblasti ČJF byl zvolen opět Radovan Šalek. „Jsem moc rád, že oblastní výbor je ve složení, ve kterém jsme si na sebe zvykli, a kde má každý své místo,“ uvedl mimo jiného v rozhovoru pro EquiRadio.

Před třemi dny 15:59

Josef Dufek: Pozvánka do Dubaje? Skvělá zpráva pro celý český turf

V unikátní situaci se na začátku roku ocitli manželé Jana a Josef Dufkovi. Koně jejich rodinné stáje se aktuálně připravují na dostihy v Dubaji, Francii i Saúdské Arábii. O zákulisí smělých mezinárodních plánů vypráví Josef Dufek v novém podcastu.

Před čtyřmi dny 36:23

Hana a Johana Vášáryovy v Talkshow ER: Večer je zákaz mluvit o koních

Johana Vášáryová jde ve šlépějích své maminky Hany v drezurní kariéře, ale oblíbila si i parkur. Koním se věnuje celá rodina, a tak se Hanka snaží nastavit nějaké hranice. V Talkshow EquiRadia obě potvrdily, že nebavit se doma o koních jde jen těžko.

Před pěti dny 03:01

Horká hlava i velký talent Vamos Amigos. Byl oporou dánského týmu

Sezona 2022 byla pro dánskou drezurní reprezentaci přelomová. Nejdřív si v Cáchách dojeli pro první vítězství v Poháru národů a o měsíc později získali zlato na mistrovství světa v Herningu. U obou úspěchů byli Cathrine Dufour a Vamos Amigos.

Před šesti dny 04:34

Classic Moet je dle Jonelle Price drsná klisna. Jezdí na ní nejraději

Novozélandská reprezentantka ve všestrannosti a aktuálně druhá jezdkyně světového žebříčku Jonelle Price zažila devítiletou spolupráci s temperamentní klisnou Classic Moet. Jonelle o ní říká, že to je „nejrychlejší holka na světě“.