Konektor podcast
5. listopad 2020

Poslechněte si podcast: Monkey business to rozsekli a pozvali si k tomu Dana McCaffertyho z Nazareth, Ashley Slatera z Freak Power, Ondřeje Pivce i Langoše... A aby toho nebylo málo, tak Ewa Farna swinguje o tom, jestli ji měl vůbec někdo rád. Měl? Má?

Monkey business to rozsekli a pozvali si k tomu Dana McCaffertyho z Nazareth, Ashley Slatera z Freak Power, Ondřeje Pivce i Langoše...A aby toho nebylo málo, tak Ewa Farna swinguje o tom, jestli ji měl vůbec někdo rád. Měl? Má? Poslech novejch Olympiců vám roztrhá kaťata. Rybičky se spojili se Ztraceným a ti, co měli přijet, už možná nepřijdou. Ale zase možná přijedou jiní. Nebo taky ne.

15:07

Konektor podcast

Vydává: Konektor music

Hudebně/zábavný, publicistický podcast. Dva mediální matadoři Petr Meškán (ČRo, ČT nebo vydavatelství EMI) a Ondřej Hellebrant (Rock Rádio nebo Rádio Faktor) pravidelně glosují dění nejen na české hudební scéně.

Web

Sezóna 3Epizoda 120Před třemi dny 28:15

Konektor #120 Caroline Polachek, Ventolin, Ísadóra, Dolly Parton i Smokey Robinson. Bude to velký.

Aktuální díl překvapivě zabrousí do koloniálních časů Severní Ameriky, propere téma hromadné dopravy, lokačně zařadí poslech písně od mladý Björk, naláká na novou desku Dolly Parton a prozradí co poslouchali vojáci ve filmu Četa, když si společně s Charlie Sheenem a Willem Dafoe krátili dlouhou chvíli kouřením marihuany z hlavně blíže nespecifikované zbraně.

Sezóna 3Epizoda 119Před týdnem 27:27

Konektor #119 To jsou Sleaford Mods, oldschool hiphop, The National, Sean Paul nebo Miley Cyrus. Napříč žánry prosvištíme novinky a máme i velmi lahodné kusy.

Novinky od Sleaford Mods, Method Mana, Miley Cyrus, Sean Paula nebo The National či James Hersey. Ale máme novou muziku napříč všemi žánry a taky nečekanou cover verzi Jolene.

Epizoda 117Před týdnem 27:29

#117,5 díl v pilotní video verzi osekaný na dřeň

Young Fathers, Johny Lydon, Ikon, Zadara rada drahá o Everything But The Girl. Rozebereme muziku i s obrázky a klipy. 

Sezóna 3Epizoda 118Před 2 týdny 26:47

Konektor #118 nabídne Luude, John Wolfhooker feat. RedZed, Marcell a bude i Ben s Adamem a Måneskin s Tomem.

Aktuální díl se nese v duchu spojení, spojování a kolaborací a bude tanečnější, než obvykle. Ovšem přirozeně dojde i na country a hardcore.  Moby oslovil australskýho dj Luude, John Wolfhooker oslovil REDZED, Måneskin Toma Morella a Adam Bena. Jen Marcell si jede tu svou, novou.

Sezóna 3Epizoda 117Před 3 týdny 26:50

Young Fathers, Johny Lydon, Ikon, Gruppo Salsiccia, Zadara rada drahá i EBTG. Tihle všichni mají nové muziky, které si v aktuální díle rozeberem.

Konektor #117 představí další singl skotského tria Young Fathers, pro všechny otce a matky máme tip na slušnou muziku pro děti, John Lydon nejspíš půjde do Eurovize a EBTG konečně po dvou dekádách představili novej singl….Tak o tom je aktuální vydání hudebně zábavného podcastu Konektor.

Sezóna 116Epizoda 35. leden 2023 26:44

Konektor #116 Annet X, Nylon Jail, Synové smrti, Lola Marsh, Little Simz to jsou jména hudebních projektů, které mají novinky a my je glosujeme.

Budeme mluvit o novinkách od Annet X a Champion Sound, Nylon Jail, o kapele Synové smrti nebo o Izraelské skupině Lola Marsh. Vzpomeneme muziku od těch kteří odešli třeba od Faithless nebo Modest Mouse. A je toho mnohem víc. Začínáme třetí sérii podcastu o novinkách v muzice.

Sezóna 2Epizoda 11521. prosinec 2022 54:09

Konektor #115 je dárek a je zadarmo. A pustíme si Lizzo, The Specials, Primal Scream, Kabaka Pyramids, B-Side Band, zazní Markéta Irglová, Kaya, PSH i skauti.

Aktuální vydání bude dlouhé a celé zadarmo. Taky bude lehce pohřební, protože ta s kosou se zase rozmáchla, ale představíme si i nový věci. Zahraje B-Side Band, Markéta Irglová i mladičká zpěvačka Kaya, dojde na skauty a Marka Doubravu a zase lízneme lehce bulvárek. Uf.

Sezóna 2Epizoda 11415. prosinec 2022 30:28

Konektor #114: to jsou ARAI, YEMI, JAY KAY, BECK, PARAMORE, 1975 – Může se to zdát jako náhodný shluk písmen a čísel, ale ve skutečnosti to je všechno bezvadná muzika.

„Jedeš pro rejži a ojede tě Tilda Swinton. Komu z nás se to někdy nestalo….“ Tím končí první část aktuálního vydání Konektor Podcastu, který je nabitý muzikou. Přinášíme zatím neznámého umělce ARAI, který bude brzy znít všude, to je jasný, jako že prd hoří. Své místo si v tomto díle zasloužil i YEMI, Jay Kay, Beck i Paramore. Má to švuňk.

Sezóna 2Epizoda 1138. prosinec 2022 33:59

Konektor podcast #113 bude pomalej i rychlej. Zazní Lana Del Ray, Michael Jackson, Tomáš Klus, Sofian Medjmedj, Jamie XX i Gorillaz a Fleetwod Mac. Slušný kombo.

Lana Del Rey má nový song pro seriál Euphoria, uplynulo 40 let od přelomového alba Thriller Michaela Jacksona, skvělý song mají G-Eazy & Post Malone a zavzpomínáme na Fleetwood Mac a novinek a zajímavostí bude mnohem víc.

Sezóna 2Epizoda 1121. prosinec 2022 30:15

Konektor podcast #112 představí Bulgarian Cartrader, českou Norah Jones, zahraje nová Metallica i starý Ringo Starr. Do toho bude probublávat Linda Perry, Mylen Farmer, odtančí Iren Cara a bude Korn

Není nic lepšího, než si propotit zadek v ovčím kožichu od strejdy Ivana, objevit českou Norah Jones, nebo si na plný kule pustit novou Metallicu. V aktuálním díle si prosvištíme i těžký život děvčat ze svářečský dílny a pozvem vás na Korncert.