Klub Rádia Junior
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Klub Rádia Junior: Módní návrhářka Nina Provaan Smetanová v Klubu Rádia Junior

Tentokrát budeme pokračovat v módní abecedě a taky si povíme o aktuálních podzimních outfitech. Moderuje Roman Víšek. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

27:52

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Rozhovory se zajímavými odborníky, slavnými osobnostmi i začínajícími zpěváky a herci. Jaký super host přijde tentokrát? 

Web

Včera 35:21

Spisovatel Lukáš Fišer v Klubu Rádia Junior

Dnes si budeme povídat o historii cirkusů. Proč lidi přestalo bavit dívat se například na lvy proskakující hořící obruče? Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 39:49

Rapper a zpěvák Eduard Rovenský s dalšími členy nové kapely Highland v Klubu Rádia Junior

Bývalý člen poprappové skupiny Poetika zakládá novou kapelu. Podle svého rodného kraje Vysočina, ji pojmenoval Highland. Proč je pro něj Vysočina tak důležitá? Jaké v ní prožil dětství? Jak se naučil rappovat? Moderuje Klára Nováková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 40:34

Propagátoři vědy Jan Spratek a Jan Herzig v Klubu Rádia Junior

Dnes se vydáme do vesmíru. Jaké jsou novinky v dobývání kosmických dálek, kam se lidé chystají a co je k tomu potřeba? Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 38:37

Psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

S nástupem do školních lavic se znovu vrací všechny školní povinnosti. K nim patří i učení se a domácí příprava. Jenže někdy to není tak snadné a ne každému učení jde. Jak se naučit učit? A co je důležité při přípravě do školy? Moderuje Romana Růžičková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 29:23

Vedoucí Hvězdárny barona Artura Krause Pardubice Petr Komárek v Klubu Rádia Junior

Petr se stal hvězdářem profesionálem a dnes učí děti poznávat oblohu na hvězdárně v Pardubicích. Moderuje Jitka Slezáková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 36:13

Trenérka Lakros Anna Votrubcová v Klubu Rádia Junior

Dnes si vyzkoušíme Lakros. A trénink proběhne na zbrusu novém sportovišti ZŠ Vladislava Vančury. Sport severoamerických indiánů nám představí trenérka Anna Votrubcová. Zjistíme, jaká jsou pravidla lakrosu, co všechno je ke hře potřeba a o jak obtížný sport jde. Moderuje Jiří Kohout.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 25:04

Kateřina Cajthamlová, Nina Provaan Smetanová a Zdeněk Ležák v Klubu Rádia Junior

Kateřina Cajthamlová, Nina Provaan Smetanová a Zdeněk Ležák - tradiční páteční hosté se opět sejdou pohromadě v jednom Klubu Rádia Junior. Moderuje Roman Víšek. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 32:57

Daniel Horáček z Českého svazu ochránců přírody v Klubu Rádia Junior

Víte, že rok 2022 je rokem netopýrů? A že nejméně prozkoumaná jsou stanoviště lesních druhů netopýrů? Pojďme si popovídat o tom, proč a jak takový rok probíhá, jaké byly dosud a jsou netopýří akce, i jak můžeme my netopýrům pomáhat a chránit je v jejich zimovištích! Moderuje Veronika Hájková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 30:24

Nikdy není pozdě, vzkazuje hobojista Lukáš Pavlíček, který se nově vydal na dráhu zpěváka

Co má společného hraní na hoboj a zpívání? Proč se po třicítce Lukáš rozhodl prosadit i jako zpěvák? Komu by doporučil hraní na hoboj? Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 36:35

Koordinátorka instruktorů kroužků Denisa Týčová v Klubu Rádia Junior

Co všechno musí umět a vědět instruktor tanečního kroužku? Jak se tvoří nejlepší choreografie? A taky se dozvíte, co nejvíc baví děti, které do jejího kroužku chodí. Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.