FACE TO FACE
5. březen 2022

Poslechněte si podcast: Moderátorka Martina Vrbová Hynková popisuje, jak ji Cimický napadl a proč to 20 let tajila

Diváci ji vnímají jako televizní tvář, ale už málokdo si dnes vzpomíná, že svého času patřila mezi legendární televizní hlasatelky. Část života prožila, a to i profesně v zahraničí a dnes se věnuje moderátorské i scénáristické práci. Před časem také veřejně promluvila o sexuálním útlaku. I o tom si v talk show Face to Face René Kekelyho promluvila Martina Hynková Vrbová.

36:16

FACE TO FACE

Vydává: FACE TO FACE

Tváří v tvář se zajímavými hosty

Web

Před třemi dny 29:10

Aneta Vignerová po rozchodu s Kolečkem: Mám pocit, že jsem se nadechla

Před 13 let získala titul Miss ČR. Česko pak reprezentovala i na Miss World 2009 v Johannesburgu. Je maminkou 2,5letého syna a o nabídky na práci nemá nouzi. Je stále krásná, okouzlující, a i když si nedávno prošla životní krizí a neušla zájmu bulváru, snaží se být nad věcí a v pohodě. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byla modelka Aneta Vignerová.

Před týdnem 35:22

Představitelka Arabely po 30 letech. Promluvila o třech manželstvích, životu v Německu a rodině

Po 28 letech se vrací na filmové plátno ve zcela jiné pohádkové roli, než jak jsme ji znali a mnozí si ji zamilovali. Letos uplynulo neuvěřitelných 42 let od uvedení legendárního seriálu Arabela, a právě její představitelka, Jana dříve Nagyová, dnes Jana Pulm, byla hostem talk show Face To Face René Kekelyho.

Před 2 týdny 43:57

Geniální imitátor Petr Jablonský, jak jste ho ještě neslyšeli

Mluví desítkami hlasů, politici jsou často v rozpacích, někteří ho za to nesnášejí. Nemá problém naučit se zajímavý hlas a pak prezentovat věci, které by třeba dané osobnosti samy neřekly. Nebojí si útoků? Dá se ještě v dnešní složité době dělat si z věcí legraci? A umí být taky někdy vážný? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvil imitátor Petr Jablonský.

Před 3 týdny 40:14

Legendární duo Eva a Vašek: Drsné obvinění, vydírání a závist jim změnily život. Jak teď fungují?

Není u nás snad nikdo, kdo by je neznal. Jejích písničky se staly nepřekonatelnými hity pro poměrně široké publikum. Zažili velkou slávu, pomluvy, závist i vydírání. Proč se rozhodli žít střídavě v Česku a USA? A kde teď vystupují? O tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvili Eva a Vašek Ševčíkovi – legendární duo.

29. říjen 2022 48:38

Olga Matušková o posledních chvílích před smrtí Waldemara, druhé svatbě i detailech žádosti o ruku

Žije na americké Floridě a od doby, kdy před 13 lety odešel její slavný manžel, legendární zpěvák do hudebního nebe, jezdila do rodné vlasti se synem. Nyní se vrátila po třech letech do Prahy nejenom s ním. Jaké byly poslední hodiny Waldemara Matušky, a proč se znovu vdala? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvila Olga Matušková

22. říjen 2022 31:07

Tomáš Matonoha zavzpomínal na divoká 90. léta a prozradil, co mu kolegové nejvíce vyčítali

Kdysi ho dvakrát nevzali na práva, tak se přihlásil na JAMU a tam se dostal napoprvé. Od mládí chtěl dělat muziku. Nějakou dobu působil i pod pseudonymem a dnes se kromě herectví věnuje i moderování. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byl herec a moderátor Tomáš Matonoha.

15. říjen 2022 38:08

Bára Nesvadbová otevřeně o vztahu s někdejším ministrem, nevěře i o tom, jak spolu vychází dnes

Narodila se do rodiny dvou lékařů, psychiatrů. Touto cestou se však nevydala. Pracovala jako novinářka, šéfredaktorka, je ale především spisovatelkou. Na svém kontě má i slavné bestsellery Bestiář a Pohádkář, které byly zfilmovány a trhaly rekordy. Své si užila s bulvárem. Přesto se neumí naštvat a vytočit. I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvila Bára Nesvadbová.

8. říjen 2022 31:21

Ivan Vyskočil se slzami v očích promluvil o podivných okolnostech smrti syna i nečinnosti policie

Před rokem byl hostem talk show Face To Face René Kekelyho. Tehdy byla řeč o veselých věcech a padaly vtipné historky i o soužití s jeho bývalou ženou. Nyní ale herec Ivan Vyskočil přišel, aby se svěřil s pocity, které prožívá po velké osobní tragédii. Promluvil o tom, proč nevěří tomu, že jeho syn Jakub spáchal sebevraždu, a proč se zlobí na českou policii.

29. září 2022 37:08

Tomáš Arsov o nejčastějších chybách v péči o vlasy a proč není „kadeřník celebrit“

Jako malý chtěl být kosmonautem, pak učitelem a i když se věnoval tancování, dnes je z něj uznávaný a mnohými celebritami vyhledávaný kadeřník. Má tento obor, podobně jako móda, nějaké trendy, neřesti a vrací se něco z účesů třeba po desítkách let? Jaký další umělecký obor ho láká? I na to v talk show Face To Face René Kekelyho odpověděl kadeřník Tomáš Arsov.

17. září 2022 47:40

Ondřej G. Brzobohatý o bývalé manželce Taťáně, současné partnerce Daniele i o odchodu slavného otce

Pochází z herecké rodiny. Z genů zdědil to nejlepší, od vzhledu, až po talent, a i když mu ještě nebylo čtyřicet, dosáhl doposud profesně velkých úspěchů. Řada lidí, kteří ho znají, navíc o něm říká, že poslední dobou září jako sluníčko. Čím to je? I o tom v talk show Face to Face René Kekelyho promluvil hudebník, producent a herec Ondřej Gregor Brzobohatý.