Místa v srdci
30. září 2023

Poslechněte si podcast: Místa v srdci Ljuby Krbové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Herečka Ljuba Krbová si mimo jiné zamilovala nostalgii jihočeských rybníků, po jejichž hrázích se ráda prochází se svými psy. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

03:07

Místa v srdci

Vydává: Český rozhlas

Jihočeské osobnosti vás nechají nahlédnout na místa, která mají rádi.

Web

Před dvěma dny 05:35

Místa v srdci zoologa Romana Kössla

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Zástupce ředitele zoologické zahrady v Hluboké nad Vltavou Roman Kössl mimo jiné prozradí, že tady má nejraději podvečerní procházky a také proč ho můžete potkávat třeba v Pašínovicích. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před týdnem 03:24

Místa v srdci Jany Šrejmy Kačírkové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Operní pěvkyně Jana Šrejma Kačírková se sice ráda toulá v okolí rodného Vidova, ale relaxuje tam, kde jsou teploty hodně pod nulou. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před 2 týdny 05:25

Místa v srdci památkáře Jiřího Hladkého

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Písecký památkář Jiří Hladký čerpá energii u kouzelné studánky Rozárka nedaleko Bernartic a také na píseckém Kamenném mostě. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před 3 týdny 02:34

Místa v srdci hasičky Venduly Matějů

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Tisková mluvčí Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje Vendula Matějů mimo jiné prozradí, proč byste se měli vydat k lomu u Kamenice nad Lipou. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

4. listopad 2023 04:03

Místa v srdci Heidi Janků

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Zpěvačka Heidi Janků nedá dopustit na rodné Ostravsko, ale při svých jihočeských návštěvách nikdy nevynechá Hlubokou nebo Český Krumlov. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

28. říjen 2023 04:20

Místa v srdci Petry Vítkové z Českého červeného kříže

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Petra Vítková, ředitelka oblastního spolku Českého červeného kříže v Písku, říká, že Písek a jeho okolí nabízí nekonečné možnosti k poznávání. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

21. říjen 2023 04:23

Místa v srdci moderátora Jana Valy

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Moderátor Jan Vala žije v moravské vesnici Šatov a její okolí má perfektně zmapované na kole. Denně si totiž dopřává porci dvaceti kilometrů. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

14. říjen 2023 03:51

Místa v srdci vodní záchranářky Michaely Petrů

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Michaela Petrů je aktivní členkou vodní záchranné služby v Dolní Vltavici, a tak je logické, že jí učarovalo Lipno v každém ročním období. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

7. říjen 2023 05:14

Místa v srdci galeristy Pavla Frelicha

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Šéf galerie Knížecí dvůr v Hluboké nad Vltavou Pavel Frelich si sice chodí provětrat hlavu na golf, tvrdí ale, že nejvíc ho nabíjí potkávání s návštěvníky při vernisážích. K poslechu zve Mirka Nezvalová.