Místa v srdci
5. listopad 2022

Poslechněte si podcast: Místa v srdci Reného Kekelyho

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Novinář a moderátor René Kekely prozradí, proč má blízko k oblasti okolo Milevska a co ho váže k Hluboké nad Vltavou. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

03:58

Místa v srdci

Vydává: Český rozhlas

Jihočeské osobnosti vás nechají nahlédnout na místa, která mají rádi.

Web

Před pěti dny 04:42

Místa v srdci sládka Josefa Tolara

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Bývalý sládek Budějovického Budvaru Josef Tolar, který procestoval téměř celý svět, mimo jiné prozradí, proč se pořád rád projde po českobudějovickém náměstí. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před týdnem 05:03

Místa v srdci náměska hejtmana Františka Talíře

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. První náměstek jihočeského hejtmana František Talíř prozradí, že nedá dopustit na klášter Dobrá Voda u Nových Hradů, ale také rád putuje českou krajinou. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před 2 týdny 04:58

Místa v srdci malířky Emmy Srncové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Malířka Emma Srncová část roku žije a tvoří kousek od Hořic na Šumavě. Dozvíte se mimo jiné, kde má svou Kukajdu. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před 3 týdny 02:25

Místa v srdci lékaře Jana Tučka

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Tentokrát je představí zakladatel pozemní i letecké záchranné služby v Českých Budějovicích, lékař Jan Tuček. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

31. prosinec 2022 04:31

Místa v srdci pilota a karikaturisty Slávy Martenka

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Bývalý vojenský stíhací pilot, ale také známý ilustrátor a karikaturista Sláva Martenek prozradí, proč má zvláštní vztah k obci Chlumec. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

24. prosinec 2022 06:24

Místa v srdci vědmy Moigy

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Vědma Margareta Wagnerová alias Moiga prozradí, proč míří často do oblasti Žofínského pralesa a přidá i méně známé štědrovečerní rituály. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

17. prosinec 2022 05:37

Místa v srdci Lenky Střítecké

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Lenka Střítecká z agentury Art4promotion mimo jiné prozradí, čím ji přitahuje předvánoční atmosféra na českobudějovickém náměstí. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

10. prosinec 2022 03:12

Místa v srdci prorektora Petra Baumana

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Prorektor Jihočeské univerzity pro studium Petr Bauman je sice z Moravy, ale prozradí, čím mu učarovalo okolí Hluboké nad Vltavou. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

3. prosinec 2022 06:02

Místa v srdci cyklisty Jiřího Ježka

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Bývalý profesionální cyklista, šestinásobný paralympijský vítěz a šestinásobný mistr světa Jiří Ježek si například zamiloval okolí Lipna či Mikulova. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

26. listopad 2022 04:27

Místa v srdci Pavlíny Jíšové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa.Tentokrát o nich mluví folková zpěvačka Pavlína Jíšová, která momentálně nejraději tráví čas na zahradě u domu. K poslechu zve Mirka Nezvalová.