Místa v srdci
12. únor 2022

Poslechněte si podcast: Místa v srdci starosty Horní Plané Jiřího Hůlky

Jihočeské osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Tentokrát nabídne inspiraci k návštěvě zajímavých lokalit starosta Horní Plané Jiří Hůlka. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

05:45

Místa v srdci

Vydává: Český rozhlas

Jihočeské osobnosti vás nechají nahlédnout na místa, která mají rádi.

Web

Včera 04:27

Místa v srdci Pavlíny Jíšové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa.Tentokrát o nich mluví folková zpěvačka Pavlína Jíšová, která momentálně nejraději tráví čas na zahradě u domu. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před týdnem 04:05

Místa v srdci moderátora Jakuba Železného

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Moderátor České televize Jakub Železný na jihu Čech objevil například Dobčické rybníčky. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před 2 týdny 04:55

Místa v srdci lékaře Martina Pospíchala

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Psychoonkolog Martin Pospíchal rád jezdívá do hor, kde jsou lokality bez mobilního signálu. Taková se podle něj dají najít i v Novohradských horách. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před 3 týdny 03:58

Místa v srdci Reného Kekelyho

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Novinář a moderátor René Kekely prozradí, proč má blízko k oblasti okolo Milevska a co ho váže k Hluboké nad Vltavou. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

29. říjen 2022 03:22

Místa v srdci lékařky a Živnostnice roku Barbory Mikulášové

Jihočeské osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Táborská doktorka Barbora Mikulášová, která díky své kosmetické firmě získala titul Živnostník roku, mimo jiné prozradí, proč o víkendech ráda míří se svými psy na Kleť. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

22. říjen 2022 03:44

Místa v srdci lékaře Jana Rebana

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Lékař Jan Reban, který se věnoval problematice stárnutí, tvrdí, že krajinu si člověk může zamilovat i díky obrazům. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

15. říjen 2022 06:04

Místa v srdci majitele zámku Dobrohoř

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Tentokrát se vydáme na zámek Dobrohoř ve Starém Městě pod Landštejnem. Ten se za poslední léta velmi změnil, a to díky manželům Janě a Janu Mužákovým, kteří ho koupili. Jan Mužák prozradí, co je k tomu vedlo. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

8. říjen 2022 04:10

Místa v srdci nakladatelky Martiny Boledovičové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Lišovská rodačka Martina Boledovičová a majitelka nakladatelství Smart Press prozradí, že se vždycky nabije energií nejen na jihočeských vyhlídkách. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

1. říjen 2022 06:58

Místa v srdci Pavla Šporcla

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Houslový virtuóz a českobudějovický rodák Pavel Šporcl má k městu, kde stále žije jeho rodina, blízký vztah. Prozradil ale, v jeho srdci jsou už i mnohá další místa. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

24. září 2022 05:57

Místa v srdci Ivo Šmoldase

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Scénárista, básník, moderátor a příležitostný herec Ivo Šmoldas prozradí, proč se před dvaceti lety nechal okouzlit krajinou Vltavotýnska a pořídil si tu chalupu. K poslechu zve Mirka Nezvalová.