Místa v srdci
26. listopad 2022

Poslechněte si podcast: Místa v srdci Pavlíny Jíšové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa.Tentokrát o nich mluví folková zpěvačka Pavlína Jíšová, která momentálně nejraději tráví čas na zahradě u domu. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

04:27

Místa v srdci

Vydává: Český rozhlas

Jihočeské osobnosti vás nechají nahlédnout na místa, která mají rádi.

Web

Před třemi dny 03:30

Narodila jsem se 350 metrů od místa, kam chodila Barunka Panklová do školy, vyznává se Eva Hrušková

Loutkoherečka Eva Hrušková se sice ráda prochází pražskými parky, ale také ji baví objevovat nová místa, kde se svým životním partnerem Janem Přeučilem hrají pro děti.

Před týdnem 04:11

Jedním z nich je například Soběslav, říká o místech v srdci Martin Škoda

Soběslavský rodák Martin Škoda, autor dvou netradičních kuchařských knih, rád vyráží nejen k řece Lužnici, ale třeba i na Srí Lanku.

Před 2 týdny 04:48

Místa v srdci Jana Přeučila

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Herec Jan Přeučil prozradí, že nedá dopustit na České Budějovice, kde absolvoval vojnu, poprvé se oženil a také působil v rozhlasovém studiu. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před 3 týdny 04:29

Místa v srdci Terezy Bebarové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Tereza Bebarová, kterou možná znáte jako moderátorku soutěže Peče celá země, prozradí, proč se jí líbí Písek a nedaleká Čížová. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

25. únor 2023 03:41

Místa v srdci archeologa Jaromíra Beneše

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Šéf laboratoře archeobotaniky a ekologie Jihočeské univerzity Jaromír Beneš vás možná zláká k návštěvě středověkých tvrzí okolo Blatné, kam sám rád chodí. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

18. únor 2023 04:19

Místa v srdci výživové poradkyně Jindry Jeníkové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Českobudějovická výživová poradkyně Jindra Jeníková spolu s rodinou propadla hledání kešek. Prozradí, co je na tom vlastně láká. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

11. únor 2023 05:15

Místa v srdci primátorky Dagmar Škodové Parmové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Primátorka Českých Budějovic Dagmar Škodová Parmová prozradí, proč ráda míří ke Karlovu Hrádku nebo na procházky okolo řek v centru města. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

4. únor 2023 03:26

Místa v srdci kynologa Jaroslava Sedláka

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Jaroslav Sedlák, který šéfoval českému kynologickému záchrannému sboru, prozradí, proč už ho neláká Šumava, ale Třeboňsko. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

28. leden 2023 04:42

Místa v srdci sládka Josefa Tolara

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Bývalý sládek Budějovického Budvaru Josef Tolar, který procestoval téměř celý svět, mimo jiné prozradí, proč se pořád rád projde po českobudějovickém náměstí. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

21. leden 2023 05:03

Místa v srdci náměska hejtmana Františka Talíře

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. První náměstek jihočeského hejtmana František Talíř prozradí, že nedá dopustit na klášter Dobrá Voda u Nových Hradů, ale také rád putuje českou krajinou. K poslechu zve Mirka Nezvalová.