Místa v srdci
21. leden 2023

Poslechněte si podcast: Místa v srdci náměska hejtmana Františka Talíře

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. První náměstek jihočeského hejtmana František Talíř prozradí, že nedá dopustit na klášter Dobrá Voda u Nových Hradů, ale také rád putuje českou krajinou. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

05:03

Místa v srdci

Vydává: Český rozhlas

Jihočeské osobnosti vás nechají nahlédnout na místa, která mají rádi.

Web

Před dvěma dny 05:04

Místa v srdci kuchaře Pavla Drdela

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Strakonický šéfkuchař a autor Postní kuchařky Pavel Drdel prozradí, že si čistí hlavu procházkami se psem ze slovenského útulku nebo brouzdáním s fotoaparátem. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před týdnem 02:57

Místa v srdci Saskie Burešové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Bývalá televizní hlasatelka a moderátorka Saskia Burešová tvrdí, že člověk by měl stále poznávat a místa střídat. Teď si například zamilovala okolí Nového Boru. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před 2 týdny 04:38

Místa v srdci sokolníka Vladimíra Šobera

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Sokolník Vladimír Šober nedá dopustit na přírodu v okolí Ktiše na Prachaticku a také mu učarovalo Norsko. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před 3 týdny 03:46

Miluji Prahu, Paříž, ale i Český Krumlov a České Budějovice, říká návrhářka Tatiana Kovaříková

Módní návrhářka Tatiana Kovaříková sice nejraději nasává atmosféru Paříže, ale obdivuje i to, jak vzkvetly České Budějovice.

26. srpen 2023 05:29

Prodal hospodu, vybavil si obytný vůz a vyjel do Evropy

Šéfkuchař Miroslav Dušek sice žil 43 let v Americe, ale nedá dopustit na České Budějovice. Letos se ale také toulal tři měsíce jižní Evropou.

19. srpen 2023 03:39

Místa v srdci Zdeny Flaškové Mrázkové, šéfky krumlovského Musea Fotoatelier Seidel

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Zdena Flašková Mrázková se ráda toulá zákoutími českokrumlovského Musea Fotoateliér Seidel, kterému šéfuje, ale i méně známými lokalitami na Šumavě. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

5. srpen 2023 06:20

Místa v srdci Romana Šmuclera

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Roman Šmucler, který je mimo jiné šéfem České stomatologické společnosti, velmi často cestuje po světě, ale má také u nás doma inspirativní tipy k návštěvám. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

29. červenec 2023 04:33

Místa v srdci Jarmily Mandžukové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Jarmila Mandžuková ze Včelné je autorkou více než stovky knih o zdravém životním stylu. I proto ráda chodí do lesa, kde si vždy nejvíc odpočine. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

22. červenec 2023 04:09

Místa v srdci Lenky Vlachové, autorky projektu Móda Fashion Days

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Autorka projektu Móda Fashion Days Lenka Vlachová sice žije v Praze, ale k jihu Čech ji táhne více než 300 let starý rodinný statek. Přesto si alespoň jednou ročně musí smočit nohy v moři. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

15. červenec 2023 04:03

Místa v srdci kuchaře Vladimíra Tůmy

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Kuchař Vladimír Tůma, zakladatel Gastrofestu, sice nedá dopustit na České Budějovice, ale rád se také toulá cizinou, kde sbírá další gastronomické podněty. K poslechu zve Mirka Nezvalová.