Místa v srdci
8. červenec 2023

Poslechněte si podcast: Místa v srdci herce Viktora Preisse

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Herec Viktor Preiss má chalupu na Třeboňsku, ale už dává přednost zákoutím, která jsou spíše klidná a nepřeplněná turisty. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

02:57

Místa v srdci

Vydává: Český rozhlas

Jihočeské osobnosti vás nechají nahlédnout na místa, která mají rádi.

Web

Před dvěma dny 03:07

Místa v srdci Ljuby Krbové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Herečka Ljuba Krbová si mimo jiné zamilovala nostalgii jihočeských rybníků, po jejichž hrázích se ráda prochází se svými psy. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před týdnem 05:04

Místa v srdci kuchaře Pavla Drdela

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Strakonický šéfkuchař a autor Postní kuchařky Pavel Drdel prozradí, že si čistí hlavu procházkami se psem ze slovenského útulku nebo brouzdáním s fotoaparátem. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před 2 týdny 02:57

Místa v srdci Saskie Burešové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Bývalá televizní hlasatelka a moderátorka Saskia Burešová tvrdí, že člověk by měl stále poznávat a místa střídat. Teď si například zamilovala okolí Nového Boru. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před 3 týdny 04:38

Místa v srdci sokolníka Vladimíra Šobera

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Sokolník Vladimír Šober nedá dopustit na přírodu v okolí Ktiše na Prachaticku a také mu učarovalo Norsko. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

2. září 2023 03:46

Miluji Prahu, Paříž, ale i Český Krumlov a České Budějovice, říká návrhářka Tatiana Kovaříková

Módní návrhářka Tatiana Kovaříková sice nejraději nasává atmosféru Paříže, ale obdivuje i to, jak vzkvetly České Budějovice.

26. srpen 2023 05:29

Prodal hospodu, vybavil si obytný vůz a vyjel do Evropy

Šéfkuchař Miroslav Dušek sice žil 43 let v Americe, ale nedá dopustit na České Budějovice. Letos se ale také toulal tři měsíce jižní Evropou.

19. srpen 2023 03:39

Místa v srdci Zdeny Flaškové Mrázkové, šéfky krumlovského Musea Fotoatelier Seidel

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Zdena Flašková Mrázková se ráda toulá zákoutími českokrumlovského Musea Fotoateliér Seidel, kterému šéfuje, ale i méně známými lokalitami na Šumavě. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

5. srpen 2023 06:20

Místa v srdci Romana Šmuclera

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Roman Šmucler, který je mimo jiné šéfem České stomatologické společnosti, velmi často cestuje po světě, ale má také u nás doma inspirativní tipy k návštěvám. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

29. červenec 2023 04:33

Místa v srdci Jarmily Mandžukové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Jarmila Mandžuková ze Včelné je autorkou více než stovky knih o zdravém životním stylu. I proto ráda chodí do lesa, kde si vždy nejvíc odpočine. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

22. červenec 2023 04:09

Místa v srdci Lenky Vlachové, autorky projektu Móda Fashion Days

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Autorka projektu Móda Fashion Days Lenka Vlachová sice žije v Praze, ale k jihu Čech ji táhne více než 300 let starý rodinný statek. Přesto si alespoň jednou ročně musí smočit nohy v moři. K poslechu zve Mirka Nezvalová.