Místa v srdci
23. duben 2022

Poslechněte si podcast: Místa v srdci fotografa a vydavatele Milana Bindera

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Fotograf a vydavatel Milan Binder prozradí, proč ho stále lákají především České Budějovice. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

04:36

Místa v srdci

Vydává: Český rozhlas

Jihočeské osobnosti vás nechají nahlédnout na místa, která mají rádi.

Web

Před šesti dny 05:03

Místa v srdci náměska hejtmana Františka Talíře

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. První náměstek jihočeského hejtmana František Talíř prozradí, že nedá dopustit na klášter Dobrá Voda u Nových Hradů, ale také rád putuje českou krajinou. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před týdnem 04:58

Místa v srdci malířky Emmy Srncové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Malířka Emma Srncová část roku žije a tvoří kousek od Hořic na Šumavě. Dozvíte se mimo jiné, kde má svou Kukajdu. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před 2 týdny 02:25

Místa v srdci lékaře Jana Tučka

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Tentokrát je představí zakladatel pozemní i letecké záchranné služby v Českých Budějovicích, lékař Jan Tuček. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

Před 3 týdny 04:31

Místa v srdci pilota a karikaturisty Slávy Martenka

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Bývalý vojenský stíhací pilot, ale také známý ilustrátor a karikaturista Sláva Martenek prozradí, proč má zvláštní vztah k obci Chlumec. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

24. prosinec 2022 06:24

Místa v srdci vědmy Moigy

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Vědma Margareta Wagnerová alias Moiga prozradí, proč míří často do oblasti Žofínského pralesa a přidá i méně známé štědrovečerní rituály. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

17. prosinec 2022 05:37

Místa v srdci Lenky Střítecké

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Lenka Střítecká z agentury Art4promotion mimo jiné prozradí, čím ji přitahuje předvánoční atmosféra na českobudějovickém náměstí. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

10. prosinec 2022 03:12

Místa v srdci prorektora Petra Baumana

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Prorektor Jihočeské univerzity pro studium Petr Bauman je sice z Moravy, ale prozradí, čím mu učarovalo okolí Hluboké nad Vltavou. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

3. prosinec 2022 06:02

Místa v srdci cyklisty Jiřího Ježka

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Bývalý profesionální cyklista, šestinásobný paralympijský vítěz a šestinásobný mistr světa Jiří Ježek si například zamiloval okolí Lipna či Mikulova. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

26. listopad 2022 04:27

Místa v srdci Pavlíny Jíšové

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa.Tentokrát o nich mluví folková zpěvačka Pavlína Jíšová, která momentálně nejraději tráví čas na zahradě u domu. K poslechu zve Mirka Nezvalová.

19. listopad 2022 04:05

Místa v srdci moderátora Jakuba Železného

Osobnosti nechávají nahlédnout na svá oblíbená místa. Moderátor České televize Jakub Železný na jihu Čech objevil například Dobčické rybníčky. K poslechu zve Mirka Nezvalová.