Host Frekvence 1
12. březen 2021

Poslechněte si podcast: Míša Maurerová: Po roce distanční výuky zvládám všechny předměty. Bez Googlu bych ale před dětmi asi pohořela

Pátečním ranním Hostem na Frekvenci 1 byla herečka Míša Maurerová! Dělá ještě pořád dětské pořady? Na čem zrovna pracuje? Jak snáší lockdown s dětmi? A co bude první věc, kterou udělá, až lockdown skončí? Poslechněte si celý rozhovor!

07:39

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Před dvěma dny 12:13

Jaroslav Plesl: Vždycky mě trošku mrzí, když kolegové z divadla jedou někam beze mne. Jsem s nimi rád

Ráno jsme vysílali společně s hercem Jaroslavem Pleslem. Co točil s Robertem Sedláčkem. Co dělal v Izraeli? Kde všude ho fanoušci v následujících měsících uvidí? Poslechněte si rozhovor.

Před třemi dny 10:45

Svoboda a Gente: Humor ve filmu by neměl přesáhnout 100 minut. Člověk není schopen se déle smát

Ráno za námi dorazili režisér, scenárista Tomáš Svoboda a producent Patrizio Gente. Představili nám nový snímek Indián. Jak vzpomínají na natáčení? O čem film je a proč by na něj měli jít diváci do kina? Poslechněte si rozhovor.

Před čtyřmi dny 08:25

Tomáš Měcháček: Do StarDance bych šel rád. To je nabídka, která se nedá odmítnout

Hostem na Frekvenci 1 byl herec Tomáš Měcháček. Při té příležitosti nám představil film Indián, který míří do českých kin. Koho tam hraje a jak vzpomíná na natáčení? Přijal by nabídku tancovat ve StarDance? Kde ho v následujících týdnech a měsících mohou fanoušci vidět? Poslechněte si rozhovor!

Před pěti dny 10:15

Dasha: Každý předpoklady k zpěvu nemá, ale dobrý učitel dokáže studenta namotivovat

Ráno jsme na Frekvenci měli v hudebním duchu. Navštívila nás zpěvačka Dasha. Líbilo by se jí dělat v rádiu moderátorku? Chtěla by tančit ve StarDance? Může se naučit zpívat každý? Čemu v době pandemie propadla? Na co všechno se mohou fanoušci v následujících měsících těšit? Poslechněte si rozhovor!

Před šesti dny 08:43

Viktorie Jílková: Na mistrovství jsem si věřila, chtěla jsem světový titul znovu obhájit

Hostem na Frekvenci 1 byla mistryně světa v thaiboxu Viktorie Jílková. Jak oslavila titul mistryně světa? Kolik sportu dělá? Kolik jí bylo, když vyhrála první zápas? Chtěla by na olympiádu? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 13:17

Kuba Ryba: Dodneška mám strach, že lidé na koncert nepřijdou

Ráno za námi do studia dorazil frontman kapely Rybičky 48 Kuba Ryba. Kolik má na sobě tetování a kde to nejvíce bolelo? Chodí na ryby? Kdo u nich doma šéfuje? Jak se těší s klukama na O2 arénu? Oslavil nějak s kapelou 20. výročí a byli někdy na nože? Poslechněte si rozhovor!

Před týdnem 10:04

Cestovatel Dan Přibáň: Teď jsme měli být na Sibiři, ale museli jsme to odložit. Jak to dopadne, nevíme

Ráno s námi snídal cestovatel Dan Přibáň. Vybral by si raději auto na naftu, benzín nebo elektromobil? Kam se s "žábou" s kolegy chystá? Jakou světovou kuchyni má nejraději? Na podzim chystá velké přednáškové turné, na co všechno se mohou fanoušci těšit? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 09:55

Vladimír Kořen: Učitelství není jednoduché povolání. První měsíc prázdnin se člověk vzpamatovává

Hostem na Frekvenci 1 byl televizní moderátor a učitel Vladimír Kořen. Má s ohledem na své příjmení protekci v lese? Jaký největší zázrak přírody prověřoval? Kdo pokusy v pořadu Zázraky přírody vymýšlí? Poslechněte si rozhovor!

Před týdnem 15:30

Perušič & Schweiner: Je nesmírně důležité odpočinout si psychicky a vypnout. Ať má na další turnaj čistou hlavu

Ráno s námi od 8. do 10. hodiny vysílali beachvolejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner, kteří přivezli stříbrné medaile z evropského mistrovství v Mnichově. Kdo je z nich největší nervák a plážový povaleč? Jak hodnotí zpětně finálový turnaj? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 08:30

Vojtěch Dyk: Každý se nemůže naučit zpívat. Ale hodně lidí si myslí, že je to možné

Hostem na Frekvenci 1 byl zpěvák a herec Vojtěch Dyk. Jaký je jeho ranní rituál? Proč má nejraději tramvaj? Chodí rád na houby? Může se naučit zpívat každý? Co všechno chystá, kde ho fanoušci v nejbližší době mohou vidět? Poslechněte si rozhovor.