Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Je tu neslzavá cibule a samice delfína má funkční klitoris. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejjemnější pralinky ze zpravodajské cukrárny. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

14:58

Mikrovlnky

Vydává: Český rozhlas

Mikrovlnky jsou týdenní výběr toho nejlepšího ze zpráv Radia Wave podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Zprávy, které nezpůsobí žádnou informační tsunami, ale příjemně rozčeří hladinu vašeho všedního dne.

Web

Včera 13:23

Muž zaútočil kebabem a hroši poznají kámoše podle hlasu. To jsou nej zprávy uplynulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější jahody ze zpravodajského záhonu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy ze světa i z regionů.

Před týdnem 12:18

Opilý mladík si hrál na Masaryka a kartely unášejí lenochody. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější kapary zpravodajské sklenice. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Před 3 týdny 15:21

Veverka terorizovala městečko a v Brně krvácel holub. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejjemnější jogurty ze zpravodajské mlékárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

17. prosinec 2021 12:31

Velbloudi dostali botox a žena usnula v nákupáku. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější hranolky ze zpravodajského friťáku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

10. prosinec 2021 10:34

Motorkáři provezli mrtvého kámoše a techno bude v UNESCO. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější nudle ze zpravodajského woku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

3. prosinec 2021 13:25

Maradona je pohřbený bez srdce a Brňan posprejoval řidiče i tramvaj. To jsou zprávy z minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější knedlíčky ze zpravodajské polévky. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

26. listopad 2021 14:04

Čínský jedlík to přehnal a v Brně zmizela půlka prasete. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejšťavnatější kdoule ze zpravodajské zahrady. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

19. listopad 2021 11:29

Kliniky předepisují ketamin a Brňan zaútočil kvůli špinavé rohožce. To jsou top zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejšťavnatější brusinky ze zpravodajské stráně. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

12. listopad 2021 09:07

Finové už nejedou maso a v Brně řádili falešní popeláři. To jsou top zprávy uplynulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejšťavnatější marmelády ze zpravodajské spíže. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.