Mikrovlnky
NejnovějšíPřed týdnem

Poslechněte si podcast: Delfíni musí kvůli lidem křičet a farář ztratil šrajtofli. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejchutnější preclíky ze zpravodajského plechu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

09:05

Mikrovlnky

Vydává: Český rozhlas

Mikrovlnky jsou týdenní výběr toho nejlepšího ze zpráv Radia Wave podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Zprávy, které nezpůsobí žádnou informační tsunami, ale příjemně rozčeří hladinu vašeho všedního dne.

Web

Před 2 týdny 08:47

Brit postavil Stonehenge z ledvinových kamenů a v Brně řádil satanista. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejchutnější mandličky ze zpravodajské misky. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Před 3 týdny 10:37

Trendy roku 2023 jsou pohoda a celibát a mladíci balili holky na velké koule. To jsou zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější rohlíčky ze zpravodajské ošatky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

30. prosinec 2022 08:52

Lidé si spletli umění s bezvládnou paní a žena ukradla 9 kilo másla. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejbaculatější kanapky ze zpravodajské tabule. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

23. prosinec 2022 10:46

Číňan vzteky snědl kraba a v Brně vyskočil z kaluže muž. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejsladší med ze zpravodajského úlu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

9. prosinec 2022 08:25

Neandrtálci uměli vařit a děti okradly pána o minerálku. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejnaducanější brownies ze zpravodajského plechu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

2. prosinec 2022 08:39

Soudkyně se válela v posteli a tenistky budou nosit tmavé trenky. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmastnější chipsy ze zpravodajského sáčku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

25. listopad 2022 09:42

Korupčník schovával úplatky do kuřat a důchodce zachránil pudl. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější okurčičky ze zpravodajské zavařovačky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

18. listopad 2022 10:22

Krysy se pohupují na Lady Gaga a knihomolka útočila nůžkami. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější croissanty ze zpravodajského plechu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

11. listopad 2022 09:21

Papež varoval jeptišky před pornem a žena bojovala pomocí včel. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější salámky ze zpravodajského řeznictví. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

4. listopad 2022 10:04

Dýně škodí ježkům a na dealera se v Brně stála fronta. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější jednohubky ze zpravodajské výlohy. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.