Mikrovlnky
NejnovějšíPřed pěti dny

Poslechněte si podcast: Miliardář si vyměnil krev se synem a prodavačky otrávila tráva. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlibovější šunky ze zpravodajského háku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

11:41

Mikrovlnky

Vydává: Český rozhlas

Mikrovlnky jsou týdenní výběr toho nejlepšího ze zpráv Radia Wave podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Zprávy, které nezpůsobí žádnou informační tsunami, ale příjemně rozčeří hladinu vašeho všedního dne.

Web

Před týdnem 12:52

Australská „Karkulka“ přežila v lese díky láhvi vína a Brňanda si myslela, že je bohyně

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější kešu ze zpravodajské misky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Před 2 týdny 11:45

Most na obrazu Mony Lisy je v Itálii a nastávající táta trčel v koloně. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější toasty ze zpravodajského talířku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa i z regionů.

Před 3 týdny 15:31

Žena zažila orgasmus na koncertě a batole zamklo matku na balkoně. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější croissanty ze zpravodajského podnosu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

28. duben 2023 10:18

Žena otrávila svou dvojnici dortíkem a Brňan házel šrouby po silnici. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlibovější pečínky ze zpravodajského pekáčku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

14. duben 2023 12:51

Švábí sex je zachráněn a běžkyně si nadělala do kalhot. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejsladší brusinky ze zpravodajského paloučku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

7. duben 2023 12:01

Automat na medvědí maso je hit a Kolumbie má potíž s hrochy Pabla Escobara. To jsou nej zprávy týdne

Ivana Veselková a Zuzana Fuksová ve svém podcastu Mikrovlnky vyzobávají ta nejlepší zpravodajská slunečnicová semínka uplynulých dní. Tentokrát se dozvíte, kolik stojí medvědí maso v automatu na jednom nádraží v Japonsku a co všechno si můžete koupit v podobných automatech v Brně.

24. březen 2023 09:34

V Japonsku řádí sushi teroristé a lupiči hodili na ženu hladkou mouku. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější jogurty ze zpravodajské mlékárny. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

17. březen 2023 11:19

Brňanka ukradla rohožku a žena dostala balík peněz za práci doma. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejchutnější arašídy ze zpravodajské misky. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

3. březen 2023 11:07

Sousedi šetří planetu pečením brambor a zločinec se schoval v kostele. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejchutnější sýry ze zpravodajského podnosu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

24. únor 2023 11:18

Japonci 30 let tajně natáčeli nahé ženy a zloděj kradl ledvinky. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější pletýnky ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.