Boomer Talk
Epizoda 78. červenec 2022

Poslechněte si podcast: Michal Viewegh: Příběh musí být originální, styděl bych se, kdybych se opakoval

V pořadí sedmým hostem v podcastu Boomer Talk byl spisovatel Michal Viewegh, jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších českých spisovatelů. Tématem rozhovoru byla samozřejmě Michalova autorská tvorba, profesní začátky, osobní život, víno i plány do budoucna. Kam jezdí Michal Viewegh na dovolenou a co na ní dělá? Na koncerty jaké kapely rád zajde? Jak často čte? Co by ve svém osobním i profesním životě změnil? Poslechněte si v našem podcastu

45:51

Boomer Talk

Vydává: Miloš Pokorný

Oblíbený moderátor Miloš Pokorný se představuje ve zcela novém podcastu s názvem Boomer Talk. Princip podcastu Boomer Talk je o srovnávání věcí nových a starých a Miloš Pokorný na toto téma vyzpovídá zajímavé hosty nejrůznějších profesí. Podcast vychází dvakrát měsíčně.

Epizoda 12Před týdnem 48:56

Jindřich Šídlo: Nemám tendenci soudit lidi podle toho, co dělali za minulého režimu

V pořadí dvanáctý host podcastu Boomer Talk Miloše Pokorného to do rádia Expres FM neměl až tak daleko – pracuje totiž ve stejné budově. Pozvání na rozhovor tentokrát přijal český novinář, politický komentátor a moderátor Jindřich Šídlo. Krom klasických témat došlo samozřejmě na srovnávání věcí starých a nových, hudbu, fotbal, ale především na jejich oblíbenou Anglii.

Epizoda 11Před 3 týdny 47:17

David Koller: Za totalitou vůbec nesmutním, honička za penězi mě nevzrušuje

Muzikant, skladatel, zpěvák a producent David Koller přijal pozvání do aktuálního vydání podcastu Boomer Talk a tématy rozhovoru s Milošem Pokorným byl nejenom syn Adam, kapela Lucie nebo peníze, ale i nahrávací technologie, móda nebo doba minulá.

Epizoda 1019. srpen 2022 49:18

Šimon Caban: Devadesátky pro mě byly ohňostrojem nápadů a možností

Tentokrát si Miloš Pokorný do svého podcastu Boomer Talk pozval Šimona Cabana. Jeho profesní rozpětí je poměrně pestré: Šimon Caban je mimo jiné známý jako architekt, režisér, scénograf nebo divadelní a filmový tvůrce.

Epizoda 95. srpen 2022 45:15

David Matásek: Jsem jednoznačně rodinný typ, sám bych asi být nemohl

Co mu přineslo ježdění na skútru? Proč před představením v divadle nejí? A jak si rozumí se svou mladou ženou a dětmi? Tento týden si Miloš Pokorný pozval herce a hudebníka Davida Matáska.

Epizoda 822. červenec 2022 48:04

Janek Ledecký: Nedokážu si představit, že bych hrál něco, co se mi nelíbí

Tentokrát přivítal Miloš Pokorný ve svém podcastovém seriálu Boomer Talk Janka Ledeckého, který na konci července oslaví svoje šedesáté narozeniny. Ze svého pracovního tempa nezpomaluje ani v létě a koncerty má momentálně naplánované až do konce září. Během rozhovoru došlo nejenom na jeho kapelu Žentour, která ve své době patřila mezi nejúspěšnější domácí formace, ale i na dceru, syna, Vánoce nebo oblíbené The Rolling Stones.

Epizoda 624. červen 2022 47:31

Márdi z Vypsané fixy: Náš první koncert byl totální propadák

Miloš Pokorný tentokrát přivítal ve svém podcastu Boomer Talk Márdiho, frontmana úspěšné pop punkové kapely Vypsaná fixa. Témata jejich rozhovoru se točila kolem začátků kapely, image, oblíbených kapel, ženských i zažehnávání krize ve Vypsané fixe.

Epizoda 510. červen 2022 46:13

Igor Timko: Jakmile si tě Češi zamilují, už tě nepustí

Miloš Pokorný přivítal v podcastu Boomer Talk Igora Timka, frontmana oblíbené slovenské skupiny No Name. Povídali si o popularitě, penězích a showbyznysu, probrali i děti, politiku nebo nové technologie. Do čeho No Name naposledy investovali? V čem chodil Igor oblékaný na umělecké škole? Jak to má se sociálními sítěmi? A jak se kapele spolupracovalo s kosmetickou značkou? To zjistíte v našem podcastu

Epizoda 420. květen 2022 58:50

Petr Janda: Snažím se být s každým zadobře, k bratrovi mám ale nejdál

Miloš Pokorný přivítal v podcastu Boomer Talk legendárního Petra Jandu, který oslavil osmdesáté narozeniny. Probrali hudební i sportovní aktivity, úmrtí spoluhráčů, listopadové oslavy šedesátého výročí kapely Olympic i vztahy s bratrem. Petr Janda je nejznámější coby frontman jedné z nejslavnějších českých rockových skupin Olympic, ve které jako jediný člen působí od jejího založení, a jejímž je skladatelem, zpěvákem a kytaristou.

Epizoda 36. květen 2022 50:12

Zpěvačka Lenka Nová: Pokud se někomu daří, je to málokdy úplná náhoda

Miloš Pokorný přivítal v podcastu Boomer Talk zpěvačku Lenku Novou. Prozradila mu, kolikrát dostala padáka z kapely Laura a její tygři, jak její kariéru ovlivnil Michal Horáček, jací se jí líbili kluci a jak se dá propojit špičková architektura s kvalitní hudbou.