Host Frekvence 1
13. listopad 2019

Poslechněte si podcast: Michal Malátný: Na minulé desce jsem si lásku zakázal, tentokrát mi to ujelo

Hosta Frekvence 1 si v éteru Frekvence 1 poslechnete od pondělí do pátku vždy mezi 9. a 10. hodinou. Dnešním hostem byla kapela Chinaski a její frontman Michal Malátný.

15:20

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Včera 14:06

Suchánek a Kolečko: Dostali jsme nabídku radit lidem. Chtěli bychom, aby se nám otevřeli

Úterní ráno se neslo na Frekvenci 1 ve slavnostním duchu. V živém vysílání jsme vám představili novou moderátorskou dvojici Michala Suchánka a Petra Kolečka. Při té příležitosti je Lubka s Mírou rovnou vyzpovídali. Jak se bude jmenovat pořad, prostřednictvím kterého budou radit od 1. února našim posluchačům? Těší se? Jak probíhaly přípravy? Poslechněte si rozhovor.

Před dvěma dny 15:08

Šárka Krausová: Bylo náročné naaranžovat mě do sedla tak, abych nevypadala, že k oltáři přijíždím nahá

Dnes ráno s námi vysílala herečka Šárka Krausová, dříve Vaculíková. Proč si nenechala obě příjmení? Jak zásadní změna to pro umělkyni je? Čím byla její svatba originální a jaký byl nejzajímavější svatební dar? Proč si musela kvůli seriálu udělat speciální řidičák? Co je nejsložitější na řízení lodi? Kolik svateb už zažila a proč k oltáři jela na koni? Poslechněte si celý rozhovor.

Před pěti dny 14:13

Kryštof Krýzl: Mikaela Shiffrin sbírá jedno vítězství za druhým a má neskutečnou formu. Má na to vyhrát oba závody

Tento týden jsme na Frekvenci 1 pojali ryze sportovně a v pátek s námi vstával lyžař Kryštof Krýzl. Kolik času má během sezóny na osobní život? Dostane se letos ještě na lyže, když je teď zraněný? Jaká je nejlepší česká sjezdovka? A co se děje, když člověk zapomene na závod na olympiádě? Na koho se nejvíc těší ve Špindlu a proč je tento závod tak moc důležitý? A co říká na skvělou Mikaela Shiffrin, Petru Vlhovou nebo na Martinu Dubovskou? Poslechněte si celý rozhovor.

Před šesti dny 11:37

Jan Vondráček: Namlouval jsem třeba i hlášení o smogové situaci, to mě překvapilo

Dnes ráno s námi vstával herec, dabér a nový hlas v českých tramvajích Jan Vondráček. Proč nikdy nechtěl být slavný? Poznávají ho lidé na ulici? Která zastávka se mu četla nejhůře a jak se dostal k tomu, že bude namlouvat zastávky? Funguje se mu lépe ráno nebo večer? Potkal se s Dagmar Hrazdovou, která namlouvala zastávky před ním? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 15:28

Šárka Strachová: Je fajn, že Česko bude mít zastoupení ve Špindlu. Martina Dubovská má za sebou skvělou sezónu

Středeční ráno nám zpříjemnila bývalá lyžařka Šárka Strachová. Jaká byla její nejhorší modřina, kterou měla? Jak si zvykla na svůj hlas během komentování? Komu bude fandit během SP Špindlu? Užívala si závody doma v Česku? Rozmlouvala by své dceři kdyby chtěla závodit a podporovala by ji? Od kolika let je ideální postavit děti na lyže? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 12:22

Kryštof Bartoš: Rád bych si zahrál Jaromíra Jágra. Hlásím se dobrovolně, s mulletem mě už spousta diváků viděla

Dnes k nám na ranní kávu dorazil herec Kryštof Bartoš. Odezněla už popularita okolo seriálu Devadesátky? Jaká je jeho nejhorší vlastnost? Je nějaká doba, ve které by chtěl žít? Proč na základní škole chodil v županu? Proč by si zrovna on měl zahrát Jaromíra Jágra? A jak se dostal k tomu, že bude moderovat předávání Cen Anděl? A v čem si naposledy zahrál? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 15:11

Kateřina Neumannová: Na běžkách je krásné, že se na nich dá klidně i chodit. Vytýkat něco někomu je zbytečné

Dnes jsme měli lyžařské ráno. Na Frekvenci 1 k nám dorazila Kateřina Neumannová. Zvládla už vyrazit na běžky? Kam jezdí nejraději běžkovat? Chodí si k ní známé osobnosti pro radu? A co jí napsal Matěj Ruppert? V čem amatérští běžkaři dělají největší chyby? Zvykla si už na svůj hlas během komentování? Jak trénují profesionálové, když není sníh? A co dělala, když nebyl sníh? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 10:59

Robert Nebřenský: Nová deska Vltavy je mé životní dílo a je skvělá

Páteční ráno s Lubkou a Mírou vysílal herec, muzikant a frontman skupiny Vltava Robert Nebřenský. V jakém nejpozdějším čase vystupoval, už svítalo? Která písnička Vltavy je nejúspěšnější? Jaká je jeho nejoblíbenější kapela kromě Vltavy? Čemu se nyní nejvíc věnuje? Nechybí mu moderování? Kolik textů pro Vltavu napsal? A proč je tento rok právě jeho rok? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 14:07

Člověk se nesmí bát. Nikdy jsem neměla pocit strachu, říká rallye závodnice Sandra Čechová

Dnes ráno to byla na Frekvenci 1 slušná jízda. Navštívila nás totiž česká rallye závodnice Sandra Čechová, kterou ale většina zatím zná jako Sandru Pokornou. Jak se jí líbí nové příjmení? Jakou nejvyšší rychlostí v životě jela? Jaké jídlo umí nejlíp uvařit? Co dělá její nový manžel? Jak se dívá na bezpečnost motorek? Neláká jí Dakar? Má nějakou speciální auto výbavu pro ženy? Jak ji jako závodnici vnímají muži? Kolik žen na závodech potkává? Jak často naopak oblékne večerní róbu a podpatky? Líčí se na závody? Jak vypadá a probíhá její trénink? A co jí teď čeká, na co se nejvíc těší? To vše se dozvíte v rozhovoru.

Před 2 týdny 29:09

Jindra Polák: Už na prvním koncertě jsme věděli, že se mezi námi děje něco speciálního

Dnes ráno nás na Frekvenci 1 poctilo návštěvou skoro celé Jelení stádo v čele se zpěvákem Jindrou Polákem. S tím si Lubka a Míra povídali mezi tím, co nám ve studiu živě zahráli a udělali tak ze středečního rána krásný a příjemný začátek dne. Kdy měli s Jelenem úplně první koncert? Byla po něm kocovina? Kterou písničku považují za svou nejslavnější? Jaké je Jindrovo nejoblíbenější zvíře? Které jídlo umí nejlíp uvařit? Jedl už někdy jelena? Jaká velká událost je tento rok čeká? Jak je možné, že je už ve svých 43 letech děda? Dá se pouličním hraní uživit? Mají s kluky v kapele nějaký společný koníček? A co všechno nám v rámci Music Studio Live zahráli? Poslechněte si rozhovor.