Digichef Podcast
Epizoda 341. srpen 2022

Poslechněte si podcast: 🎤 Michaela Studená: „Spousta firem si neuvědomuje, že musí PR chtít.” | Digichef Podcast

Public Relations je obor, který má za úkol budovat firemní image a zlepšit veřejné vnímání. Jeho cílem je získat pozornost, dobré jméno a dobré vztahy. „Klienti ale často neví, co chtějí komunikovat a jak to chtějí komunikovat," dodává spolumajitelka agentury CommLab Michaela Studená. Na jaké problémy při práci v agentuře často naráží, proč je důležitá interní komunikace a proč založila iniciativu Pod svícnem, která upozorňuje na problematiku domácího násilí? Nejen to se dozvíte v našem rozhovoru. Rozhovor je k dispozici i na YouTube.   𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz      👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá.   📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz  🙏🏻 Napište nám! 

14:55

Digichef Podcast

Vydává: Digichef

👨‍🍳 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá. 📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz

Web

Epizoda 76Před čtyřmi dny 13:08

🎤 Nálož SEO novinek #září23 | Digichef Podcast

Svět SEO je letos plný změn a novinek. Co nového se v tomto směru událo během září, vám v novinkovém SEO podcastu povědí Richard Klačko se svými kolegy Davidem Burešem a Lukášem Lipovským.   Tři členové SEO týmu agentury Taste v podcastu prozrazují nejen poslední novinky ve vyhledávání Google, ať už jde o srpnový core update nebo nový featured snippet Mentioned in, ale také odhalují novou službu ChatGPT Enterprise od OpenAI. 𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz    👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá. 📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz🙏🏻 Napište nám!

Epizoda 7522. srpen 2023 34:59

🎤 Nálož marketingových novinek #srpen23 | Digichef Podcast

Vstupte do světa marketingových novinek! V podcastu vám přinášíme pravidelný přehled toho nezajímavějšího, co se momentálně v marketingu děje. Sledujeme pro vás nejnovější trendy, nástroje, kampaně i odborné rady a tipy. Chcete vědět, jaké novinky nám přinesl poslední měsíc? Nebo se zajímáte o nové marketingové strategie, které vám pomohou získat výhodu před konkurencí? Pak jste tu správně! Zůstaňte v obraze a využijte nejnovější trendy a nástroje pro svou práci. Pohodlně se usaďte, připravte si ledový drink a připojte se k nám na pravidelný update z marketingového světa. Servírujeme nejzajímavější novinky. Dnes také na téma kreativy!𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz    👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá. 📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz 🙏🏻 Napište nám!

Epizoda 7416. srpen 2023 17:38

🎤 Nálož PPC novinek #srpen23 | Digichef Podcast

Přinášíme pravidelnou nálož novinek ze světa PPC! 🚀 Lookalikes v Google Ads, nový checklist pro holiday season či konec feed only Performance Max. To a mnoho dalšího v čerstvém podcastu od Davida a Honzy Janouška. A pokud se zajímáte o umělou inteligenci a její využití v oblasti PPC, máme pro vás několik zajímavých článků z naší série AI Inside Out. 🤖 𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz    👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá. 📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz 🙏🏻 Napište nám! 

Epizoda 7315. srpen 2023 10:39

🎤 Nálož SEO novinek #srpen23 | Digichef Podcast

Obor SEO o prázdninách neodpočívá. 💪 David Bureš a Lukáš Lipovský vám řeknou víc o praktickém konci rozšířených výsledků FAQ a How-To ve vyhledávání Google a také se zamyslí se nad tím, zda má ještě má smysl tato strukturovaná implementovat. Shrnuli také novinky v reportech Google Search Console a připomněli, co nového nabízí nástroj SiteBulb. A jelikož SEO je nadále ovlivňováno nástupem umělé inteligence, David s Lukášem nezapomněli ani na novinky z této oblasti.𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz 👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá. 📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz🙏🏻 Napište nám!

Epizoda 7225. červenec 2023 15:59

🎤 Nálož PPC novinek #červenec23 | Digichef Podcast

Přinášíme pravidelnou nálož novinek ze světa PPC! 🚀 Lhal nám Google o Trueview? Vyplatí se inzerovat na zákazníky? Jaké jsou novinky v Performance Max? To a mnoho dalšího v čerstvém podcastu od Davida a Honzy Janouška.𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz    👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá. 📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz 🙏🏻 Napište nám!

Epizoda 7120. červenec 2023 26:14

🎤 Nálož marketingových novinek #léto23 | Digichef Podcast

Chcete vědět, jaké novinky nám přinesly poslední dva letní měsíce? Nebo se zajímáte o nové marketingové strategie, které vám pomohou získat výhodu před konkurencí? Pak jste tu správně! Zůstaňte v obraze a využijte nejnovější trendy a nástroje pro svou práci. Pohodlně se usaďte, připravte si ledový drink a připojte se k nám na pravidelný update z marketingového světa.𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz    👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá. 📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz 🙏🏻 Napište nám!

Epizoda 7019. červenec 2023 09:34

🎤 Nálož SEO novinek #červenec23 | Digichef Podcast

Obor SEO se letos rychle vyvíjí díky nástupu umělé inteligence. Co nového na tomto poli se odehrálo uplynulý měsíc? A jaké novinky se udály v oblasti klasického SEO?Richard a David shrnuli, co nového pro SEO specialisty přináší Bard od Googlu, který byl 13. července spuštěn i v českém jazyce. A rovnou jeho funkce a vlastnosti porovnali s ChatGPT, který se také rychle vyvíjí. David s Richardem v novinkovém podcastu připomínají jeho nový plug-in Code Interpreter a shrnují, jak se dá použít pro SEO. A zabývají se i dalšími důležitými novinkami.𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz    👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá. 📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz 🙏🏻 Napište nám!

Epizoda 6928. červen 2023 25:01

🎤 Nálož PPC novinek #červen23 | Digichef Podcast

Přinášíme pravidelnou nálož novinek ze světa PPC! 🚀 Jak dopadl letošní PPC Restart? Co nejzajímavějšího se stalo na PPC camp? Jak si usnadnit práci díky AI? Jak spolehlivě zasáhnout svoji cílovku? To vše a mnohem víc jsme pro vás zhodnotili v dalším dílu našeho podcastu.𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz    👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá. 📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz 🙏🏻 Napište nám!

Epizoda 6823. červen 2023 08:28

🎤 Nálož SEO novinek #červen23 | Digichef Podcast

Přinášíme novinky ze světa SEO, které vás dostanou na vyšší pozice. 🚀 Jaké zajímavosti a vychytávky přinesl uplynulý měsíc? Oblast SEO díky nástupu umělé inteligence a jazykových modelů prochází velkou proměnou. Co důležitého se v tomto oboru stalo v uplynulých týdnech, se dozvíte od Lukáše Lipovského a Davida Bureše ze SEO oddělení agentury Taste. SEO ale není jen o AI, a tak Lukáš a David shrnou také nové funkce produktů Googlu, Bingu i Seznamu, který na českém trhu nadále drží důležitý podíl.𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz    👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá. 📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz 🙏🏻 Napište nám! 

Epizoda 6718. květen 2023 21:23

🎤 Nálož PPC novinek #duben23 a #květen23 | Digichef Podcast

Přinášíme pravidelnou nálož novinek ze světa PPC! 🚀 Představíme nové nástroje, reklamní formáty na Instagramu a vyřešíme zpoplatnění obsahu na TikToku. Také se zaměříme na budoucnost nákupu v social commerce, mrkneme na nově zavedené Performance Max Brand Exclusions, unifikace konverzí z Google Ads a GA4, a nevynecháme ani rozhraní Google Trends a odstranění overlay bannerů na YouTube. A pokud se zajímáte o umělou inteligenci a její využití v oblasti PPC, máme pro vás několik zajímavých článků z naší série AI Inside Out. 🤖 Že je toho spoustu? 🤓 Není. Tohle jsou jen některé z mnoha novinek, které vás čekají.𝗪𝗘𝗕 ➡ https://www.digichef.cz 𝗦𝗢𝗖𝗜𝗔𝗟 ➡ @digichefcz    👉 Digichef je internetový magazín ze světa digitálního marketingu. Přináší obsah jak pro úplné začátečníky, tak experty napříč odvětvími digitálního marketingu. Snaží se inspirovat i učit specialisty, pracovníky marketingových oddělení firem, studenty, veřejnost. Zkrátka všechny, koho zajímá digitální marketing a touží zjistit, jak se co dělá. 📧 Na vaše feedbacky, připomínky, názory a komentáře se těšíme na: redakce@digichef.cz 🙏🏻 Napište nám!