EquiRadio.cz
Před týdnem

Poslechněte si podcast: Martinický výběr hřebců CS: Celkovým vítězem byl vyhlášen Dusbaba

Resort Equitana Martinice se stal ve čtvrtek 16. března dějištěm výběru hřebců do plemenné knihy slovenského teplokrevníka. Nejlépe si vedl Dusbaba chovatele a majitele Zdeňka Müllera. Z pětadvaceti předvedených koní jich bylo vybráno osm.

02:23

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Včera 04:40

All In chtěl skákat výš a cválat rychleji, vzpomínal Peder Fredricson

Hvězdná parkurová dvojice All In a Peder Fredricson byla nejen při olympiádě v Tokiu pilířem švédského týmu. Valach All In spolu se Švédem nasbíral úctyhodnou kolekci trofejí v průběhu kariéry a stal se celebritou v reprezentaci i doma ve stáji.

Před dvěma dny 26:30

Kateřina Muchová: Láska k chlapci mě dovedla k mé životní klisně Freně

Společně s klisnou Frenou si Kateřina Muchová vyzkoušela nejen soutěže spřežení, ale také parkury či všestrannost a v minulosti zkusila i drezuru. V podcastu EquiRadia prozradila, že její sportovní příběh je srdeční záležitostí ovlivněný láskou.

Před třemi dny 05:12

Tereza Svobodová je v Young Riders Academy. Máme hektický plán, uvedla

Parkurová jezdkyně Tereza Svobodová upěla ve výběru do Young Riders Academy 2023 a bude moci absolvovat edukativní program doplněný o tříměsíční trénink s některým špičkovým trenérem. Jak prozradila v rozhovoru, nyní ji čeká velmi rušné jaro.

Před třemi dny 29:44

Tomáš Vraj: Hongkong se mi líbil, ale v Americe se chci posunout dál

Bývalý úspěšný žokej Tomáš Vraj působí už řadu let v zahraničí jako respektovaný pracovní jezdec. Po zkušenostech z Austrálie a Hongkongu se nyní chystá do Spojených států. V podcastu EquiRadia vypráví o svých dostihových zážitcích a dalších plánech.

Před čtyřmi dny 24:43

Sviežená: Začínala jsem v kategorii Pidilidi. Dalo mi to dobrý základ

Do westernového podcastu EquiRadia si Jitka Kynclová tentokrát pozvala úspěšnou juniorskou jezdkyni Viktorii Svieženou. Vyprávěla o jezdeckých začátcích i postupu od showmanshipu přes horsemanship, ranch riding až po reining u Kláry Šalkové.

Před pěti dny 06:27

Markan Cosmopolit dopomohl Jensi Fredricsonovi k návratu mezi elitu

Jens, jakožto starší bratr hvězdného Pedera Fredricsona, býval na přelomu milénia členem národní reprezentace. Dvakrát vyhrál mistrovství Švédska, v poslední dekádě se ale víc věnoval výcviku a chovu. S hnědákem Markan Cosmopolit se vrátil na špičku.

Před šesti dny 12:11

Domes vyhrál dvě kategorie Zimního poháru spřežení. Doháněl i Muchovou

Milan Domes vyhrál finálové soutěže Zimního jezdeckého poháru v kategoriích jednospřeží a dvojspřeží. V singlech uhájila celkové prvenství Kateřina Muchová, dvojky a čtyřky již ovládl Domes. Dílčí prvenství s párem svých koní vybojoval Petr Myslík.

Před týdnem 11:36

Pospěch ovládl Zimní pohár ve skocích. Hanušová vyhrála malou túru

Celkovým vítězem velké túry Zimního jezdeckého poháru 2023 v parkurovém skákání se stal Daniel Pospěch. Druhá skončila Kateřina Hanušová, která se stala šampionkou malé túry. V pony kategorii nenašla přemožitele Adéla Korousová.

Před týdnem 12:06

V Královicích u Slaného o víkendu vrcholí Zimní jezdecký pohár 2023

Zimní jezdecký pohár 2023 jde do finále, které hostí ve dnech 18. a 19. března hala v Královickém dvoře. V sobotu jsou na programu skokové soutěže, v neděli pak ty vozatajské. Vyhrát zajímavé ceny mohou i přítomní diváci. Máme pro vás podrobnosti.

Před týdnem 32:51

Eva Sobotková: Dnes se více dbá na bezpečnost. Tehdy jsem to nevnímala

Ke koním se Eva Sobotková dostala až ve 13 letech, brzy jim však zcela propadla. V podcastu EquiRadia hovořila s Josefem Malinovským o zaměstnání na Mendelově univerzitě, spolupráci s brněnským výstavištěm i funkci stewarda na jezdeckých závodech.