18. leden 2022

Poslechněte si podcast: Martina Hudečková: Co zažívala a ztratila po smrti Juraje Herze a čeká ještě velkou lásku?

Kelly z Beverly Hills, Bridget Jonesová, Baby z Hříšného tance, ale i stovky rolí má na svém kontě dabérka a herečka, která se věnuje i divadlu, televizi a filmu. Svého času byla asi  nejmladší majitelkou nemovitosti u nás a také prožila poslední roky života se slavným režisérem Jurajem Herzem. Hostem talk show Face To Face byla Martina Hudečková.

37:16

FACE TO FACE

Vydává: FACE TO FACE

Tváří v tvář se zajímavými hosty

Web

Před dvěma dny 41:34

Andrea Pomeje: Jirka o rakovině lhal a často mě s ní vydíral, nakonec si ji i opravdu přivolal

Je nejenom v Česku, ale i ve světě velmi uznávanou dýdžejkou. Svou profesi miluje. Nejvíce se ale proslavila jako třetí manželka herce a producenta Jiřího Pomeje. Zažila i to, čemu se říká nekonečný mediální hon. Jak to vidí dnes, tři roky poté, a čím vším si musela projít? O tom otevřeně promluvila v talk show Face To Face René Kekelyho DJka Andrea Pomeje.

Před pěti dny 36:24

Jiří Mádl otevřeně o vztahu s přítelkyní i výhrůžkách od kolegyně Obermaierové

Kdysi měl v hlavě jen hokej a školu. Pak přišel jeden casting na film, od něhož si vůbec nic nesliboval, a nakonec se z něj stal jeden z nejznámějších hereckých teenagerů u nás. Dnes je nejenom hercem, ale i režisérem, scenáristou a možná začínajícím spisovatelem. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byl Jiří Mádl.

Před týdnem 41:48

Marta Jandová o odcházení maminky, velké touze po druhém dítěti a vztahu s exmanželem

Pochází z muzikantského prostředí. Začala nejprve s jazyky, až pak se zpíváním, a to ještě ke všemu v zahraničí. Přestože si získala v Německu své publikum, a to i televizní, dala přednost kariéře v Česku. Nelituje toho někdy a nemají ji někteří za protekční dceru rockové legendy? I o tom zpěvačka a moderátorka Marta Jandová promluvila v talk show Face To Face René Kekelyho.

Před týdnem 34:44

Bývalý tajemník Gotta promluvil: Karel měl strach z jedné věci

Více než 30 let stál po boku Karla Gotta. Zažil s ním veselé i smutné situace. Přestože jejich spolupráce čtyři roky před Mistrovou smrtí skončila, zůstali v kontaktu až do konce. Jak dnes s odstupem času vnímá tuto pěveckou ikonu? A skončil takzvaně český showbyznys Gottovým odchodem? I o tom v talk show Face To Face promluvil jeho extajemník JUDr. Jan Adam.

Před 2 týdny 36:31

Sabina Laurinová promluvila o svých rozpadlých vztazích i o tom, s kým a proč se chtěla soudit

Patří k našim nejobsazovanějším a také nejkrásnějším herečkám. Hrála princezny, naivky i mrchy. Nedávno oslavila jubileum. Má dvě krásné dcery, vypadá skvěle a nikdy ji nikdo nevidí jinak než usměvavou a dobře naladěnou. Je taková i ve skutečnosti? A co ona a muži? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvila herečka Sabina Laurinová

Před 2 týdny 36:16

Pro všechny nevěsty: Zajímavosti i trendy svatebních šatů odtajnila majitelka svatebního domu Nuance

V Česku se ročně koná kolem 46 tisíc svateb. V posledních dvou covidových letech se jejich počet značně snížil. Vrátili se Češi do svatebních síní a kostelů? Změnil se zásadně trend v oblékání na tuto příležitost? Platí stále ona stará pověra o svatbách v květnu? A jaké jsou trendy? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvila majitelka svatebního salonu NUANCE Vladimíra Blažková.

Před 3 týdny 45:51

Blanarovičová velmi otevřeně o tragické smrti obou bratrů i odchodu otce, se kterým se roky nebavila

Studovala dvě konzervatoře, a přestože hrála nezapomenutelná strašidla, dnes by jí její krásu a energii mohly závidět i o generaci mladší ženy. Legendární čarodějnici nebo čertíka už jí nikdo neodpáře. Otevřeně dokázala promluvit i o rodinných tragédiích. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byla herečka Yvetta Blanarovičová.

Před 3 týdny 31:27

Hvězda Velmi křehkých vztahů po letech. Zpověď Romana Štolpy o těžké závislosti na alkoholu

Narodil se v Polsku a v dětství měl s češtinou docela problémy. Dnes by to do něj nikdo neřekl. Režíruje komedie, muzikály, opery, klipy, před kamerou ho proslavily seriály. Prožil si velmi složité období včetně těžké závislosti na alkoholu. Dnes z něj čiší pohoda a klid. Jak k tomu došel? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvil herec a režisér Roman Štolpa.

28. květen 2022 46:06

Havlíček: Co by měl vědět každý, komu se nedaří zhubnout a co má ve stravě katastrofické důsledky

V osmnácti letech propadl kulturistice, vystudoval obor zootechnik a dnes je asi nejznámějším výživovým specialistou u nás. Mediálně ho nejvíc proslavila reality show _Jste to, co jíte_ s Kateřinou Cajthamlovou. Jak zhubnout a nehladovět, jak být zdravý a fit a jaké chyby nedělat? I o tom v talk show Face To Face René Kekely promluvil výživový specialista Petr Havlíček

25. květen 2022 35:34

Jana Švandová o osudových mužích, vztahu i pomoci Jiřímu Bartoškovi a velkém mindráku z dětství

Původně chtěla studovat archeologii, ale později ji Věra Galatíková přivedla k herectví. Mezi její spolužáky byli Jiří Bartoška, Bolek Polívka nebo Eliška Balzerová. Energie z ní srší i proto, že miluje život. Vídat ji můžeme v seriálu Zoo a na divadle hraje dokonce stárnoucí “společnici". Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byla herečka Jana Švandová.