BROCAST
Epizoda 379. únor 2020

Poslechněte si podcast: Martin Konečný

Nebudeme vás dlooouze přesvědčovat o tom, abyste si tuhle epizodu pustili. Tenhle rozhovor byl totiž tak skvělej, že jsme si jisti, že pomůže všem posluchačům a divákům, kteří se chtějí zlepšit v mezilidské komunikaci. Dalším hostem našeho studia byl jeden z nejlepších českých psychologů, koučů a expertů na vyjednávání a manipulaci – Martin Konečný. A … #37 – Martin Konečný Read More »

02:52:20

BROCAST

Vydává: Brocast

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

Web

Epizoda 95Před týdnem 02:51:37

Pavel Moric - Nejžádanější motivační kouč!

Přátelé, měli jsme kliku! Udělal si na nás čas jeden z nejlepších a nežádanějších koučů osobního rozvoje – Pavel Moric. A byl to jeden z nejlepších rozhovorů, který jsme doposud natočili… Pavel během rozhovoru filozofoval o životě, povídal o jeho kariéře Karate Kida (pozor, 7x mistr republiky), co mu dali ceremoniály v pralese (ano, ayahuasca), … #95: Pavel Moric – Nejžádanější motivační kouč! Read More »

Epizoda 94Před 3 týdny 02:40:46

Dělniq aka Lukáš Janout - Paninko, víte jak se (ne)staví sen?

Paninko, tak tu máte ten podkást! Hostem dalšího Brocastu byl architekt a autor instagramového profilu Dělníq – Lukáš Janout. Povídali jsme si nejen o tom, co stálo za tímto populárním účtem, ale jaký je obecně stav stavebnictví a architektury v Čechách; jak postavit rodinný dům, aniž bychom se chtěli v průběhu praštit cihlou po hlavě … #94: Dělniq aka Lukáš Janout – Paninko, víte jak se (ne)staví sen? Read More »

Epizoda 935. duben 2023 02:34:26

Jan Hvízdal - Po tomhle určitě dáte zítra výpověď v práci...

Zdravíčko přátelé, tak jsme opět tady! A opět je tu s námi i Honza Hvízdal – kdysi nezaměstnaný dojič krav a fotograf, dnes průvodce na zaoceánské lodi a stále fotograf. Po předchozí epizodě nám / Honzovi napsala bezmála stovka lidí, že dali výpověď v zaměstnání, které je nebavilo a věnují se teď něčemu, co jim … #93: Jan Hvízdal – Po tomhle určitě dáte zítra výpověď v práci… Read More »

Epizoda 9216. březen 2023 02:44:44

Tomáš Baránek - Jak zlepšit spánek, zdraví a návyky?

Přátelé, tak je venku nová epizoda a tentokrát naše pozvání přijal lifehacker, spisovatel a knižní nakladatel – Tomáš Baránek. Tomáše na rozhovor nám doporučoval téměř každý druhý host. A my po tomto rozhovoru víme proč… Byla to fakt bezvadná a praktická epizoda o zlepšování vlastního zdraví – jak co se týče zdraví, tak v oblasti … #92: Tomáš Baránek – Jak zlepšit spánek, zdraví a návyky Read More »

Epizoda 9113. únor 2023 03:08:00

Brocast feat. Vojta Žižka - Do čeho investovat v roce 2023?

Drazí přátelé, vítáme vás u již čtvrtého investičního speciálu. Pozvání do něj tentokrát přijali Jaroslav Brychta z XTB a Dominik Stroukal (člen Národní ekonomické rady vlády). A speciální pozvání, dvě hodiny před samotným natáčením, přijal i autor Investičního podcastu @VojtaZizka , který tak zaskočil za nemocného Adama. Původně jsme chtěli investiční speciál pojmout tak, že … #91: BROCAST feat. Vojta Žižka – Jarda Brychta & Dominik Stroukal – Do čeho investovat v roce 2023? Akcie, nemovitosti a krypto Read More »

Epizoda 9031. prosinec 2022 04:33:42

Silvestrovská estráda s Paličákem a Vilasem

No jo, no jo, dočkali jste se! Už je tu zas Silvestr, ne teda Stallone, ale Brocastone, ale to je klasicky taky kvalitní náklad, jen místo italskýho hřebce je tam kvarteto tuzemskejch Šemíků. Nepotkali se u Kolína, ale v novém studiu a hlášky z nich padaly jak bomby z Messerschmittu a nezkoušejte nám psát, že … #90: Silvestrovská estráda 2022 s Paličákem a Vilasem Read More »

Epizoda 8920. prosinec 2022 02:25:53

Albert Černý - Leoš Mareš nerozhoduje o tom, co se hraje v rádiu...

Rozhovory s hudebníky jsou vždy na jedno brdo… Proč si vybrali tenhle název kapely – Jaké je jejich nové album – Kudy povede koncertní šňůra – Kdo se na ní ufetoval – Co dalšího kapela chystá – Nové album – Kudy povede nová šňůra – Fetování – Co nového kapela chystá atd atd atd. A … #89: Albert Černý – Leoš Mareš nerozhoduje o tom, co se hraje v rádiu… Read More »

Epizoda 8823. listopad 2022 03:54:43

Radovan Vávra - Moje žena Lucie se pos*re, až uvidí tenhle rozhovor...

Přátelé, po delší odmlce vás vítáme v novém studiu a částečně i v novém formátu, který bude více připomínat to, co jsme si před 4 roky vysnili. Vždycky jsme chtěli, aby ty naše rozhovory více připomínaly “pokec u ohně”, než konfrontační rozhovory v přesvíceném studiu. Není totiž žádným tajemstvím, že v uvolněné atmosféře se lidé … #88: Radovan Vávra – Moje žena Lucie se pos*re, až uvidí tenhle rozhovor… Read More »

Epizoda 879. září 2022 03:20:55

Jonáš Čumrik je zpět! Rozlučka se starým studiem...

Ahoj kamarádi, posledním hostem našeho starého studia byl Andrew Tate z Wishe – Jonáš Čumrik. Jonáš se u nás už jednou objevil a tak jsme navázali na předchozí konverzaci. Jeho prací je trávit čas na sociálních sítích a být ve všech podivných skupinách a fórech. A tak jsme se bavili o tom, proč jde Instagram … #87 – Jonáš Čumrik je zpět! Rozlučka se starým studiem… Read More »

Epizoda 861. srpen 2022 04:06:35

Vilém Vlašic - Letní grilovačka vol. 3

Přátelé, je to již tradice, že během července natočíme letní grilovačku s Vilasem a letošní rok nemohl být výjimkou. Tahle má přes 4 hodiny a řešili jsme snad úplně všechno, co se za posledních 12 měsíců semlelo. Byla to fakt sranda, takže věříme, že se budete dobře bavit. Přejeme hezké léto!   🎧 | SLEDUJTE … #86 – Vilém Vlašic – Letní grilovačka vol. 3 Read More »