Uslintanej Pes
3. duben 2023

Poslechněte si podcast: Marek se vykašlal na Andreje a ten kvůli tomu drží hladovku. Poradíme Vám co je zdravé. Spánek!

Zdravý životní styl není jen pojem. Bavili jsme se o půstech, spánku, modrém světle, vitamínech, o Andrejovo hladovce a o mnohém jiném. Biohacking, Cirkadiální kód? Co to je? Pojďte si to poslechnout.

01:09:17

Uslintanej Pes

Vydává: PesProduction

Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a ač nás osudy zavedly na jiná místa, tak na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

Web

Před týdnem 01:47:01

Host Mr.D. Stoický, potetovaný leatherworker radí, jak se nenechat nas*st. NIČÍM.

Host Mr.D Stoický, potetovaný leatherworker radí, jak se nenechat nas*st. NIČÍM.

4. květen 2023 01:04:57

Problémy světa vyřeší roboti. Pokud jim budeme SLOUŽIT. Chat GPT vyřeší deb***í Coca-Cola víčka.

V tomto díle jsme se podívali na nejpalčivější problémy lidstva a vymysleli jsme pár opravdu dobrých řešení. A pár opravdu blbých. Řešili jsme krize,chat GPT, roboty, víčka od Coly, válku na Ukrajině, inflaci, TikTok trendy a mnoho dalšího.

14. duben 2023 02:01:22

Tomáš Stráský: Investujte do snů, ale nejdřív životko!

Tentokrát byl hostem finanční poradce a prvoligový fotbalista Tomáš Stráský

8. březen 2023 01:07:22

USA SESTŘELILA UFO! Byla to loď Dominika Feriho, nebo Matěje Stropnického

Je Matěj Stropnický UFO? Unáší Feri mladé dívky na Mars? Vše objasníme v tomto díle. Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a i když nás osudy zavály na různá místa, na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

18. únor 2023 01:28:17

Adam Balažovič - Co mají společného Blesk pro Ženy, Čétéčko a Comedy Club

Naším hostem byl Adam Balažovič https://spoti.fi/3zxJ7SU -Spotify https://apple.co/3DBkaZi - Apple Podcast https://bit.ly/Uslintanejpesgooglepodcast -Google Podcast https://bit.ly/YTuslintanejpes -YouTube Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a i když nás osudy zavály na různá místa, na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

5. únor 2023 01:46:46

Žádné nové country, kněžka chaosu, Jezulatko! Ustojí prezident ránu do koulí? ft.Adam Balažovič vol1

1. Díl … Probrali jsme s našim hostem Adamem Balažovičem vše okolo druhého kola prezidentských voleb, proprali jsme všechny kandidáty, kampaně, kněžku lásky a chaosu, Palpatina a Jaroslava Baštu

15. leden 2023 01:27:31

Volební speciál - Je Generál Pavel Guma nebo MasaryK? S kým se vyspala Danuše?

Tentokrát jsme řešili 1. kolo prezidentske volby. Petr Pavel, Danuše Nerudová, Andrej Babiš

7. leden 2023 01:23:00

Vyplnila se naše předpověď! Nostradamus promlouvá znova. Taiwan vs. Čína, Musk vs. Zuckerberg

Bilancovali jsme rok 2022 a naše předpovědi na něj. V mnohém jsme se trefili a v mnohém taky ne. Prorokovali jsme také nové předpovědi pro rok 2023.

20. prosinec 2022 01:00:03

Vánoce jsou TADY! Je libo nadívaného tuleně? Reklamy a nevhodné dárky, aneb díl plný světýlek.

Tentokrat jsme probrali všechny vánoční stereotypy tradice a kýče, ale i světové vánoční bizárky, jako jsou tradiční jídla.  Dále pak nejchytlavější vánoční reklamy a kampaně.  A poradíme vám jak se zachovat, když nedostanete dárek podle vašich představ.  A bylo toho ještě mnohem více.    Všem bychom vám chtěli poděkovat za přízeň v uplynulém roce a poprosit vás o přízeň v těch příštích, přejeme vám hodně zdraví, ať se máte tak jak potřebujete a ať nežijete v nudě.  To vám přeje Eman s Honzou z Uslintanýho Psa.