Čermák Staněk Comedy Podcast
6. červenec 2022

Poslechněte si podcast: Máme v létě jezdit na festivaly? (257)

PLNÁ VERZE TÉTO EPIZODY: https://www.patreon.com/CermakStanekComedy (pokud se stanete patrony, budete mít epizody k poslechu bez několikadenního zpoždění) VIDEOVEZE některých epizod na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC5dt7Zx-f308IxmKpDrw6jw Možná jste zaregistrovali tu neuvěřitelnou SPROSTOTU, kterou jeden z nás naútočil na Twitteru na toho druhého. Anebo: Možná jste zaregistrovali ten fantastický VTIP, kterým jeden z nás přátelsky popíchl na Twitteru toho druhého. Ať tak nebo onak, týkalo se to to ježdění na letní festivaly, a my se tomuto tématu rozhodli věnovat naši poslední červnovou hádku. Takže: hezky si sedněte nebo lehněte, a užijte si důvtip i debilitu nás obou. A další témata jsou: - Pythagorova věta - "hloupoučké, v zásadě neškodné krávy" (= feministky) - mlaskání a dalěí nesnesitelné zvuky, aneb porucha zvaná misofonie - co si o kandidátech na prezidenta myslí politoložka Ludmila? ... a další. Děkujeme, že existujete.

01:03:29

Čermák Staněk Comedy Podcast

Vydává: Čermák Staněk Comedy

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!

Web

Před čtyřmi dny 01:11:26

Mají se žáci ve škole biflovat, anebo je lepší dát prostor jejich osobnostem a kreativitě? (292)

V uvolněné atmosféře víkendového studia jsme pro vás natočili nový díl. Co všechno jsme tentokrát vyřešili: - jestli se mají žáci biflovat - co je to "velká čedičová aféra" - rostou na poli baby mrkve? - je šéf katedry politologie z Fakulty sociálních teorií Středočeské univerzity se sídlem v Benešově blb? - a mnoho dalšího. Hezký poslech!!

Před týdnem 01:24:03

Má se v Kataru hrát fotbal a politika, anebo jen fotbal? (291)

Ano, poté, co si jeden z nás opálil v Thajsku břicho (i o tom v téhle epizodě uslyšíte) a druhý z nás byl dvakrát pochválen z kolemjedoucího auta (řekneme, nebojte), jsme se zase sešli ve studiu. A vyřešili jsme důležitou věc: jestli na mistrovství světa ve fotbalu patří, anebo nepatří politika. Taky se dozvíte něco o sexu s Algoritmou a spousty dalších pikantérií. Díky, že posloucháte!

Před týdnem 01:08:30

Exkluzivně z Thajska. Udělal Putin dobře, že nejel na G20 na Bali?

Jeden z nás si užívá v Thajsku. Ale to nic nemění na tom, že pro vás řešíme zásadní problémy tohoto světa. A tentokrát jsme se rozhodli trošku pořešit mezinárodní politiku a situaci. Aneb: udělal Putin dobře, když na setkání G20 na Bali nejel, a dokonce neposlal ani svého dvojníka? Byl dvojník ministra zahraničí Lavrova dostatečnou náhradou, zvlášť když uvážíme, že je tak trochu chabrus na srdce, a musel po přistání na Bali do nemocnice? Ano, to vše jsme se rozhodli prodiskutovat a jasně vyjádřit názor. Samozřejmě se dozvíte i spousty dalších věcí, o Thajsku i dalších zcela zbytečných věcech. Díky, že posloucháte!

Před 2 týdny 57:36

Je v pohodě pít kolu bez cukru? (289)

Někdy se to stane i největším profíkům. Třeba jako jsme my dva. Prostě udělají chybu, byť to, v čem jsou naprosté jedničky, už dělají dlouhou dobu. A dělali to předním skoro třistakrát. A co se nám tedy stalo? Až v půlce natáčení jsme zjistili, že vůbec netušíme, o čem se budeme hádat. Samozřejmě, jsme geniální, zejména jeden z nás, a tak je tu okamžitě nápad. Budeme se hádat o to, jestli náš podcast lze udělat i bez hádky. Super, hodíme mincí ... a zjistíme, že jsme zapomněli, jak jsme si strany té mince rozdělili. V tuhle chvíli se ukazuje to, jak silná je profesionalita a zkušenost. Protože bez mrknutí brvy mrkne bez brvy jeden z nás do své ruky ... a co vidí? Jistou známou limonádu ve verzi ZERO. Přejeme fantastickou zábavu.

Před 2 týdny 01:09:08

Kdo je teď víc cool, Greta, anebo Ovčáček? (288)

Hele, my víme, že je to trochu neapetytlich otázka. Nebo málo gustovní, jak by řekl ten druhý z nás. Ale pravda je, že jsme se teď dzvěděli nové věci jak o Grétě, tak o tom pitomcovi Ovčáčkovi, a docela nás zajímá, co si o tom myslet. Protože sami nevíme. Pardon, nevěděli jsme. A abychom se to dozvěděli, zbývala nám jediná možnost. Udělat na tohle téma debatu. Hodit si hezky pětifrankovkou a pohádat se jak dva psi. A vám na stříbrném podnosu doručit odpověď. A pozor, pokud chcete slyšet CELOU epizodu a hned pté, co ji natočíme, můžete si nás předplatit na Patreonu: https://www.patreon.com/CermakStanekComedy

Před 3 týdny 01:19:31

Mají studenti během studia pracovat, anebo jen studovat? (287)

Nechceme usilovat o rekordy, a tak pouze věcně poznamenáváme, že tento díl podcastu začíná až ve 38. minutě nahrávky. Myslíme si, že tohle vám OSTATNÍ PODCASTEŘI asi nenabídnou. Jsme prostě podcast, o kterém lze říct dvě věci: je lepší, než si myslíte, a zároveň začíná mnohem později, než si myslíte. A ještě v něčem jsme nesmírně výjimeční: dokážeme se perfektně nahradit, něco jako špičkoví trénovaní piloti nejlepších aerolinií. Vysvětlení čekejte v této epizodě. Jo a taky jsme se pohádali o to, jestli studenti mají pracovat, anebo jen studovat. Inspirace je jasná: podle nějakého výzkumu pracují čeští studenti nejvíc v Evropě. My vám řekneme, jestli je to dobře, anebo ne. A pomíjíme možnost, že čeští studenti jsou nikoli nejpracovitější, nýbrž nejprolhanější, protože výzkum byl proveden tzv. dotazníkovou formou. Jen připomínáme, že v délce penisu, která se rovněž zkoumá dotazníkovou formou, se Česko rovněž umisťuje na špičce Evropy. Hezkou zábavu.

Před 3 týdny 01:24:38

Je dobře, že Andrej Babiš kandiduje na prezidenta? (286)

Ano, někdo vám na tu otázku odpovědět musel. A je asi dobře, že odpovíme právě my, protože my víme odpověď na všechno. My a naše dvoueurovka, nebo v dnešním případě pětifrankovka. Taky se dozvíte, že i superinteligentní lidé zapomínají (a nikoli, není to ani o jednom z nás), kde je nejhorší vzduch na světě (rovněž nikoli, není to o našem podcastovém studiu) a proč slavní komici kradou vtipy jiným slavným komikům (potřetí nikoli, ani na jedné straně této rovnice nefigurujeme my). V přepychovce se dozvíte spusty věcí, a taky zavoláme tomu dementnímu politologovi z Benešova. Děkujeme, že posloucháte!

Před 3 týdny 01:25:48

Potřebujeme v roce 2022 veřejnopprávní média?

Ta otázka se vrací jako bumerang, někdy odhozený líp, jindy hůř. Tak jsme se na ni rozhodli odpovědět, seriózně a správně. Roztočili jsme tureckou liru (ano, zvolili jsme měnu země, kde svoboda médií není optimální, aby naše mince nemohla být osočena ze zaujatosti) a představili svoje argumenty. Jako obvykle jsme tu věci vyřešili, nebojte. Taky se dozvíte, že jednomu z nás se občas dějí divné věci s jeho stupnicí štěstí, a druhý se potýká s neschopností nejmenované doručovací firmy, která se mu zhruba měsíc snažila doručit tři knížky z Amazonu. No a jako obvykle probereme spoustu dalších superzajímavých věcí, a vy mimo jiné uslyšíte to nejlepší a nejúřasnější otevření a zavření podcastu ve světové podcastosféře. Díky!

2. listopad 2022 01:24:56

Má šéf ČEZu na podzim 22 nosit do televize hodinky za milion, anebo je nechat v šuplíku? (284)

Ano, jsme tu zase se závažným politickým a společenským problémem. Je v pořádku, když si ministryně obrany oblékne tričko s nápisem Fuck Putin? A co vadí víc: vulgární forma, anebo obsah? A případně proč? Samozřejmě vám na to odpovíme. Dozvíte se i to, co znamená, když host dostane v restauraci číslo 86. A co všechno můžou dělat muži, když na záchodě čůrají do pisoáru. A pozor, v přepychové zóně se do vysílánáí vrátí asi nejvýznamnější český politolog a odmítne vysílat signály. Díky, že nás posloucháte!!

25. říjen 2022 53:17

Je v pořádku, když ministryně obrany nosí tričko Fuck Putin? (283)

Ano, jsme tu zase se závažným politickým a společenským problémem. Je v pořádku, když si ministryně obrany oblékne tričko s nápisem Fuck Putin? A co vadí víc: vulgární forma, anebo obsah? A případně proč? Samozřejmě vám na to odpovíme. Dozvíte se i to, co znamená, když host dostane v restauraci číslo 86. A co všechno můžou dělat muži, když na záchodě čůrají do pisoáru. A pozor, v přepychové zóně se do vysílánáí vrátí asi nejvýznamnější český politolog a odmítne vysílat signály. Díky, že nás posloucháte!!