EquiRadio.cz
6. duben 2023

Poslechněte si podcast: Machek: Slatiňany jsou trénink. Do Kladrub přijede vozatajská elita

Tři desítky vozatajů se představí během velikonoční soboty při jednodenních závodech ve Slatiňanech, které jsou pro mnoho účastníků poslední přípravou před Rudolfovým pohárem v Kladrubech. Jak uvedl Jiří Machek, za dva týdny tam dorazí světová elita.

14:10

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Včera 19:03

Sekaninová: CDI v Brně je moje nejstarší dítě. Letos slaví 25. výročí

Již 25. ročník mezinárodních drezurních závodů, které jsou součástí Světového poháru, proběhne první červnový víkend v Brně na Panské líše. Lenka Sekaninová vzpomíná na své pořadatelské začátky a také prozradila podrobnosti k letošnímu programu.

Včera 06:07

Hvězdný hnědák Voyeur měl dvě tváře. Doma medvídek, na závodech démon

Holandský teplokrevník Voyeur byl jednou z velkých hvězd parkurového sportu druhé dekády 21. století. Kůň, který dokázal vydělat miliony, opora americké národní reprezentace. V jeho sedle nejvíce vynikali Leon Thijssen a Kent Farrington.

Před dvěma dny 12:11

Bitvy o přední příčky: Vítězové Grand Prix hodnotí CSI v Chuchli

Čtyři soutěže Grand Prix CSI Prague Arena pro jezdce do 25 let, děti, juniory a mladé jezdce nabídky napínavé vyvrcholení v podobě rozeskakování o nejvyšší příčky. Jejich pozdější vítězové se s námi podělili o své dojmy i další plány pro sezonu 2023.

Před dvěma dny 46:57

Petra Cruse: Appaloosy jsou pro mě i pro manžela srdeční záležitostí

V dnešním podcastu EquiRadia s Jitkou Kynclovou se přeneseme přímo do srdce westernového ježdění, tedy do Texasu. Pozvání k rozhovoru přijala Petra Cruse, která tam s manželem provozuje farmu Steve Cruse Show Horses a účastní se světových show.

Před čtyřmi dny 04:36

Rošáda na poslední chvíli. Cenu první dámy vyhrála Sparkle Shout

Podle svých slov takřka poslepu přišel žokej Petr Foret k vítězství v sobotní Ceně první dámy ČR na Hipodromu Most. V sedle hnědky Sparkle Shout na poslední chvíli nahradil Aslana Kardanova. Pusťte si reportáž EquiRadia z jediného mítinku víkendu.

Před šesti dny 04:36

Cena první dámy i kilometrový sprint. Pozvánka na dostihy v Mostě

Jediným tuzemským závodištěm, na kterém se tento víkend konají dostihy, je Hipodrom Most. V sobotu 27. května se můžou diváci těšit na Cenu první dámy. Poslechněte si pozvánku na dostihové dění, kterou pro vás každý týden připravujeme na EquiRadiu.

Před týdnem 12:53

Tomáš Roman: Snažím se jezdit, kde se dá. Startky čtu i pod lavicí

Dostihovou kariéru zahájil teprve loni, na koni poprvé seděl o rok dříve. Slovenský amatérský jezdec Tomáš Roman je vzácný talent a aktuálně dostává stále více příležitostí i v Česku. V podcastu vypráví o svých začátcích, ambicích i vzorech.

Před týdnem 25:28

Robert Pál: Pro CSIO v Bratislavě jsme našli další ikonické místo

Od 8. do 11. června proběhne na Národním fotbalovém stadionu v Bratislavě druhý ročník Danube Equestrian Festivalu, jehož součástí je opět i EEF Pohár národů. Robert Pál v podcastu EquiRadia prozradil detaily o přípravách této parkurové události.

Před týdnem 05:33

Harrie Smolders patří k parkurové elitě. V dětství se skoků bál

Skoro žádný šampionát FEI, Pohár národů nebo Světový pohár se neobejde bez nizozemského jezdce Harrieho Smolderse. Už více než deset let nebyl na světovém žebříčku níž, než v top 25. Svého času držel několik měsíců první příčku.

Před týdnem 06:31

Velký návrat bílého Ignaciuse. Je stejně dobrý jako dřív, říká Foret

Sedmiletý veterán Ignacius Reilly ze stáje Syndikát V3J v neděli zopakoval předloňské vítězství ve Velké květnové ceně. V ohlédnutí za dostihovým víkendem jsme mluvili nejen s jeho žokejem Petrem Foretem, ale komentujeme také pařížský úspěch Suroita.