Remoted
NejnovějšíSezóna 2Epizoda 3Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Lze dělat online marketing dobře i svépomocí?

🎙️ Podcast o online marketingu a podnikání V záplavě informací na internetu se zdá, že pro úspěch v online světě je nutné si najít schopnou agenturu nebo freelancera, kteří vám pomohou v té digitální džungli uspět. Že k úspěchu vede cesta pouze zapojením profesionálů v nejrůznějších nových oborech, jako je SEO konzultant, UX designer, PPC specialista, webový analytik a další. Jak to tedy je? Je vůbec v silách obyčejného smrtelníka to vše vzít do vlastních rukou a bez pomoci externistů dosahovat cílů na internetu? O tom bude dnešní díl. 💻 Více se o mně dozvíte na mém webu https://www.devenio.cz [https://www.devenio.cz] 📨 Jestli máte chuť, můžete mi napsat zpětnou vazbu třeba na LinkedInu nebo na podcast@janbarborik.cz [podcast@janbarborik.cz].

17:17

Remoted

Vydává: Jan Barbořík

Online marketing, tvorba webů, budování eshopů a podnikání na volné noze - to jsou hlavní témata tohoto podcastu. Jmenuji se Honza Barbořík, jsem marketér s duší grafika. Tvorbou webů, grafikou a online marketingem se živím od roku 2006. Prošel jsem si prostředí agentur, nadnárodní korporace a od roku 2010 podnikám na volné noze. Díky spolupráci se stovkami klientů a z vlastního podnikání vím, co funguje a co ne. Chci i vám pomoct předcházet zbytečným chybám a stát se důvěryhodnými a dohledatelnými na internetu pro vaše zákazníky.

Web

Sezóna 2Epizoda 22. březen 2023 12:16

Na umění se chodí do galerie. Ne k vám na web.

🎙️ Podcast o online marketingu a podnikání Dneska opráším takzvaný „content first“ přístup. Tedy to, že obsah má být na webu a e-shopu na prvním místě. Jak s oblibou často říkám - dobře udělaný web nebo e-shop musí fungovat i když by byl černobílý, ale s dobře vytvořenou strukturou, texty, fotkami a s informacemi, které lidé hledají. I tak ale stále mnoho lidí řeší více grafiku i v situaci, kdy ještě nemají připravený obsah. 💻 Více se o mně dozvíte na mém webu https://www.devenio.cz [https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&redir_token=QUFFLUhqazFlbVE3UDRJSVZ5dThzdG40LW9ER0VIQXRJQXxBQ3Jtc0ttRFZkelBleURpNFptMWliTm0wRzVuaUJxbHNDSWRHc253YXdFRjJ1YjI0X0tlZXpBdFNERXpVWTcyTVFjM1NmUWVERzhrZEdyOTFwQ1R3ZXV2NTlOTTRrdmgxMkczY2xGajBuTmpPYzM3ckdjbGpKcw&q=https%3A%2F%2Fwww.devenio.cz%2F&v=TRLm-ieg66w] 📨 Jestli máte chuť, můžete mi napsat zpětnou vazbu třeba na LinkedInu nebo na podcast@janbarborik.cz.

Sezóna 2Epizoda 116. únor 2023 16:39

Jak si zvýšit důvěryhodnost na internetu a neodradit zákazníky?

Dnes se budu věnovat tématu, které bývá podceňované, přehlížené a přitom je velmi důležité. Je jím důvěryhodnost na internetu. Jste pro své zákazníky důvěryhodní? Zkoušeli jste se na sebe podívat jejich očima? Co se o vás na internetu mohou dozvědět a jak to na ně může působit? Příběhy z praxe a praktické tipy které vám pomohou, abyste na internetu zaujali zákazníky hned, jak na vás narazí. Vyvarujte se zbytečných chyb. Dozvíte se mimo jiné: * jak popisovat nabídku svých služeb, * proč být transparentní, * jak pracovat s kontakty na webu, * proč je důležité hlídat si aktuálnost všech medailonků, * jak zásadní jsou reference a co dělat, když je nemůžete použít, * nebo proč si hlídat i své soukromé profily. 💻 Více se o mně dozvíte na mém webu https://www.devenio.cz [https://www.devenio.cz] 📨 Jestli máte chuť, můžete mi napsat zpětnou vazbu třeba na LinkedInu nebo na podcast@janbarborik.cz.

Sezóna 1Epizoda 122. únor 2023 12:44

Růst, nebo nerůst?

Růst, nebo nerůst? Být spokojený s tím, co mám, nebo tlačit na pilu? Zůstat napořád freelancerem, nebo vyrůst v agenturu? Živnosťák, nebo firma? Tahle má dilemata otevřu v dnešním povídání. * Růst, nebo nerůst? Více než tlačit na zvyšování zisku každý rok mi dává smysl řešit efektivitu práce. Jak si vydělat potřebné peníze efektivněji, abych získal více volného času. A prostor pro budování vlastních dlouhodobých projektů, které mi mohou přinášet průběžný užitek. * Zůstat napořád freelancerem, nebo vyrůst v agenturu? Dilema, zda je pro mě lepší zůstat sólo nebo budovat in-house tým. Výhody a nevýhody. * Živnosťák, nebo firma? Jakou formou podnikat. Hraje to roli?  Děkuji za poslech a jestli máte chuť, můžete mi napsat třeba na LinkedInu nebo na podcast@janbarborik.cz Těším se u prvního dílu druhé série za dva týdny.

Sezóna 1Epizoda 1126. leden 2023 10:15

Motivace k práci

Dneska to bude o tématu, které je a asi bude aktuální pořád. O motivaci k práci. O tom, proč vstávám a pouštím se do práce. O tom, co mi pomáhá sebrat sílu v náročnějších chvílích, když to dře. Dlouhodobě dělám několik věcí, díky nimž mně práce stále baví a dělám ji rád: 1. Průběžně ladím viditelnou tvář mého podnikání 2. Občas pootočím kormidlem do jiných vod 3. Snažím se o živý kontakt s lidmi 4. Publikuji a tvořím obsah 5. Věnuji se taky dobročinným aktivitám a nevýdělečným projektům 6. Čistím si hlavu u mimopracovních aktivit 7. Snažím se mít co nejvíc věcí pod kontrolou, abych byl méně ve stresu 8. Mentální a fyzická kondice = nadšení do práce Děkuji za poslech a jestli máte chuť, můžete mi napsat třeba na LinkedInu nebo na podcast@janbarborik.cz Těším se u dalšího dílu zase za týden.

Sezóna 1Epizoda 1019. leden 2023 14:26

Jak být vidět na volné noze

Neoddělitelnou součástí podnikání, je nutnost být vidět. Být dohledatelný a čitelný, aby si mně noví zákazníci snadno našli a pochopili, co dělám. Co jsem zkoušel, co mi fungovalo a co ne? O tom je tenhle díl. Děkuji za poslech a jestli máte chuť, můžete mi napsat třeba na LinkedInu nebo na podcast@janbarborik.cz Těším se u dalšího dílu zase za týden.

12. leden 2023 14:30

11 tipů pro začátek podnikání svému mladšímu já

Dneska to bude mluvený dopis svému mladšímu já. Jedenáct tipů, které bych si zpět v čase poslal do období mých začátků. Tady jsou: 1. věnuj dostatek času plánování a procesům 2. ohranič si čas na práci 3. nešetři za každou cenu 4. věnuj se každé poptávce, jako by to byla už jasná zakázka 5. neboj se říct, že něco neumíš 6. nauč se říkat ne 7. hlídej si placení 8. dobrá účetní je základ podnikání 9. nepodceň své pracovní místo 10. čisti si hlavu 11. mít terapeuta je fajn Děkuji za poslech a jestli máte chuť, můžete mi napsat třeba na LinkedIn nebo na podcast@janbarborik.cz

Sezóna 1Epizoda 85. leden 2023 11:16

Očekávání vs. realita práce na volné noze

Jak jsem si představoval, že to bude vypadat až jednou začnu podnikat? A jaké to nakonec bylo? Shrnuji v této epizodě. Děkuji za poslech a jestli máte chuť, můžete mi napsat třeba na LinkedIn nebo na podcast@janbarborik.cz

Sezóna 1Epizoda 729. prosinec 2022 16:46

Moje fuckupy

Ne vždy jde všechno ideálně a občas se nedaří. A o tom bude i tato epizoda, kde vám povím o některých mých fuckupech. Děkuji za poslech a jestli máte chuť, můžete mi napsat třeba na LinkedIn nebo na podcast@janbarborik.cz

Sezóna 1Epizoda 622. prosinec 2022 11:57

Sebevzdělávání na volné noze

Knížky, podcasty, videa, přednášky, kurzy, školy...o nich je tato epizoda. Povídání o tom, že skončíte-li s učením, skončíte vůbec. Děkuji za poslech a jestli máte chuť, můžete mi napsat třeba na LinkedIn nebo na podcast@janbarborik.cz