• Podcasty
  • Na síti s Andreou Hlaváčkovou
22. listopad 2021

Poslechněte si podcast: Lukáš Krpálek by byl skvělý vytrvalec. Jeho kapacita plic je neskutečně vysoká, říká trenér Provázek

Hostem sportovní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou je kondiční trenér dvojnásobného olympijského vítěze Lukáše Krpálka Pavel Provázek. Kdy začala jejich spolupráce? Jak si čeští judisté budují kondici? A jaký má názor na shazování váhy těsně před zápasem? Poslechněte si celý rozhovor!

25:06

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Vydává: Český rozhlas

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře Andrea Sestini Hlaváčková.

Web

Před dvěma dny 28:23

Bývalá atletka Zuzana Hejnová: Vážné zranění achillovky urychlilo moje rozhodnutí o konci kariéry

Andrea Sestini Hlaváčková si v pondělní talkshow Na síti povídala s bývalou atletkou Zuzanou Hejnovou. Co dělá dvojnásobná mistryně světa a bronzová olympijská medailistka v běhu na 400 metrů překážek po kariéře? Jak se těší na novou roli matky? Jaké zranění jí vystavilo definitivní stopku? Oficiální rozloučení s její úspěšnou kariérou proběhlo 31. května u příležitosti 61. ročníku Zlaté Tretry v Ostravě. Poslechněte si celý rozhovor s elitní překážkářkou.

Před týdnem 20:20

Bývalá tenistka Dominika Cibulková: Po kariéře je mojí prioritou syn Jakub. Tenis mi nechybí

Ve sportovní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou se rozpovídala bývalá profesionální tenistka a vítězka Turnaje mistryň z roku 2016 Dominika Cibulková. Slovenská hráčka oznámila konec kariéry v roce 2019 po přetrvávajících komplikacích se zraněnou Achillovou šlachou při křtu autobiografie Tenis je můj život. Nyní je její prioritou starost o dvouletého syna. Co si sympatická tenistka užívá po kariéře? Chtěla by se v budoucnu stát kapitánkou fedcupového týmu?

Před 2 týdny 22:22

Volejbalista Adam Zajíček: V Kladně mi chyběl titul, s Karlovarskem jsem se ho konečně dočkal

V pořadu Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou si tentokrát povídá český reprezentant ve volejbale Adam Zajíček. Devětadvacetiletý blokař působí v klubu VK ČEZ Karlovarsko, s kterým v květnu oslavil zisk mistrovského titulu. Jak prožíval vyrovnanou finálovou bitvu proti hráčům Lvů Praha? Jak vzpomíná na předchozí angažmá na Kladně? Co ho odradilo od fotbalu, s kterým jako mladý začínal? Poslechněte si celý rozhovor s volejbalovým mágem.

Před 3 týdny 28:47

Parkurový jezdec Aleš Opatrný: Za den stihnu projet i šest koní. V našem sportu dny volna neexistují

Hostem talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou je tentokrát elitní parkurový jezdec Aleš Opatrný. Jak několikanásobný mistr České republiky vzpomíná na účast na olympijských hrách v Tokiu? Jak vypadá tréninkový den borce, který v soutěži Global Champions Tour závodí za tým Prague Lions? Jak funguje logistika při přesunech koní na závody do vzdálenějších lokalit? Poslechněte si celý rozhovor s jezdcem, který působí na statku v Hořovicích.

30. květen 2022 25:10

Plavkyně Kristýna Horská: Po postupu do olympijského semifinále jsem zažívala obrovskou radost

Hostem pondělní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou je jedna z nejúspěšnějších českých plavkyň Kristýna Horská. Jak vzpomíná na úspěšnou loňskou sezonu? Jak se připravuje na mistrovství Evropy v Římě a světový šampionát v Budapešti? V čem pomáhají závodníkům plavky s karbonovými vlákny? Poslechněte si celý rozhovor s plavkyní, která se soustředí na disciplíny 200m polohovka a 200m prsa.

23. květen 2022 28:58

Vítěz Survivor Vladimír Čapek: Největším nepřítelem byla vlhkost. S hladem jsem problém neměl

Hostem pondělní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou je vítěz československé verze reality show Survivor Vladimír Čapek. Jak dlouho tajil rodině, že zvítězil? Jak těžký byl návrat do každodenní reality? Poznamenaly ho tři měsíce na ostrově i v osobním životě? Kolik shodil kilo během akce? Poslechněte si celý rozhovor s letošním vítězem soutěže, která v divácích vyvolávala plno emocí.

16. květen 2022 29:42

Beachvolejbalista Perušič: Turnaj v Ostravě je po mistrovství světa a Evropy třetím vrcholem sezony

Hostem pondělní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou je elitní český beachvolejbalový hráč Ondřej Perušič. Špičkový hráč tvoří sportovní pár s kolegou Davidem Schweinerem a do křesla ve studiu Radiožurnálu Sport usedl již podruhé. Jak se cítí na startu nové sezony? Těší se na světový grandslam, který se v příštím týdnu koná v Ostravě?Co je hlavním důvodem, že chce se sportovní kariérou pokračovat ideálně až do olympijských her v Paříži? Poslechněte si celý rozhovor!

9. květen 2022 26:05

Zápasník MMA Jiří Procházka: Před titulovým zápasem UFC se tréninky zintenzivňují a zpřesňují

Hostem pondělní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou je český bojovník ve smíšených bojových umění Jiří Procházka. Velkého bijce čeká 11. června v Singapuru titulový zápas prestižní organizaci UFC. Jak se připravuje na souboj s Brazilcem Teixeirou? Jak bude regenerovat před klíčovým duelem? Chtěl by znovu okusit zápasit v Japonsku? Poslechněte si rozhovor se zápasníkem, který je momentálně nejlepším Čechem v UFC.

2. květen 2022 17:09

Dráhová cyklistka Jarmila Machačová: Po mateřské pauze se na kolo určitě budu chtít vrátit

Do křesla v talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou usedla nejlepší česká dráhová cyklistka Jarmila Machačová. Mimo pozice tuzemské jedničky se může pochlubit titulem mistryně světa v bodovacím závodě z roku 2013. Jak probíhá závod na 100 kol, na který se rodačka z Havlíčkova Brodu specializuje? Těší se na novou roli matky a jak to změní její plány sportovní kariéry? Považuje cyklistiku za nebezpečný sport? Poslechněte si celý rozhovor s reprezentantkou Dukly Praha.

25. duben 2022 26:20

Boxerka Fabiana Bytyqi: Během zápasu se soustředím na roh ringu, odkud na mě řve trenér

Tentokrát si Andrea Sestini Hlaváčková do talkshow Na síti pozvala hned dva hosty. Boxerka Fabiana Bytyqi a její trenér Lukáš Konečný spolupracují od roku 2015. Jak funguje vztah zápasnice s přezdívkou "Andělská pěst" a kouče a bývalého profesionálního boxera s přezdívkou "Chirurg"? Poslechněte si celý rozhovor s mistryní světa v minimuší váze a mistrem světa ve velterové váze!