Mikrovlnky
21. duben 2023

Poslechněte si podcast: Lidé fetovali už v době bronzové a v Brně honili pštrosa. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší banány ze zpravodajského trsu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

08:58

Mikrovlnky

Vydává: Český rozhlas

Mikrovlnky jsou týdenní výběr toho nejlepšího ze zpráv Radia Wave podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Zprávy, které nezpůsobí žádnou informační tsunami, ale příjemně rozčeří hladinu vašeho všedního dne.

Web

Před pěti dny 09:46

Startup nabízí „družinu“ pro dospělé a Brňan se vymočil na betlém. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější cukrlátka ze zpravodajské cukrárny. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Před týdnem 08:28

Žraloci vajbují jazz a v Hongkongu papají hadí pizzu. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější chlebíky ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Před 2 týdny 08:55

Jižní Korea válčí se štěnicemi a Švýcaři bojují za kravské zvonce. To jsou top zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější kapustičky ze zpravodajského políčka. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Před 3 týdny 11:48

Písně Céline Dion sužují město a naháč pohoršoval Brno

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší bonbóny ze zpravodajského pytlíku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

3. listopad 2023 13:04

Soud vyhnal čtyřicátníky z mamahotelu a Brňan uráží důchodkyně. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší croissanty ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

27. říjen 2023 09:07

Magistr v oboru okultismus už je realita a Brňan ukradl obal od švestek. To jsou nej zprávy týdne.

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší třešničky ze zpravodajského koktejlu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

20. říjen 2023 12:18

Brňan našel schránku plnou kakání a generace Z plýtvá jídlem. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší mandličky ze zpravodajské čokoládky. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

13. říjen 2023 09:59

Brňan si čistil svoji chloubu a ovce sežraly 100 kilogramů marihuany. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší třešnicky ze zpravodajského koktejlu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

6. říjen 2023 10:08

Papež chce žehnat stejnopohlavním párům a beton s kávou je v kurzu. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlibovější kotlety ze zpravodajské pánve. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

29. září 2023 08:01

Lekci jógy přerušila policie a v Británii objevili nejstarší knihu sýrů. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlibovější koblížky ze zpravodajské ošatky. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.