Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Lepšího jezdce, než je Martin Fuchs, si bělouš Leone Jei nemohl přát

Při nedávném Poháru národů v rámci CSIO5* v St. Gallen zazářili švýcarští reprezentanti. Mezi nimi se dvěma čistými jízdami na překážkách do 160 centimetrů blýskl Martin Fuchs v sedle koně Leone Jei. Valach je aktuálně jedním z jeho nejlepších koní.

04:26

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 05:56

První tituly z MČR ve všestrannosti rozdány. Přikrylová má tři medaile

V Přeštěnicích vyvrcholilo v úterý 5. července mistrovství České republiky ve všestrannosti dětí a juniorů. Velmi úspěšné byly Kristýna Přikrylová a Ema Štěpánková, které obě vybojovaly hned dvě zlaté medaile. Přikrylová má navíc ještě bronz.

Včera 06:54

Kühner a Kenny si v Monaku po roce prohodili pořadí v Grand Prix LGCT

Velmi napínavou podívanou nabídlo další kolo parkurové série Global Champions League v Monaku. Jeden jediný tým dokončil dvoukolovou soutěž bez penalizace, ostatní měli dvanáct a více trestných bodů. V Grand Prix o vítězství bojovali jen dva jezdci.

Včera 04:31

Šampionka Gazelle neměla být vhodná pro nejtěžší parkury. Byl to omyl

Klisnu Gazelle, jež patří k nejlepším skokanům světa, nyní sedlá světová hvězda Kent Farrington, který je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších jezdců. Drží osmou příčku v žebříčku FEI a ve své kariéře zažil už i pocit světové jedničky.

Před dvěma dny 04:55

Jisté vítězství si v Ceně prezidenta MFF ve Varech připsal Red Coral

Současně s Mezinárodním filmovým festivalem proběhla v Karlových Varech 2. července také zajímavá dostihová událost. V ceně prezidenta festivalu jistě zvítězil Red Coral v sedle s Jiřinou Andrésovou. Celý průběh přiblížil pro EquiRadio Martin Cáp.

Před čtyřmi dny 15:11

Navážeme na dřívější zkušenosti, říká Suchánek o MČR v Martinicích

Sotva skončil Memoriál Jana Papouška, už se pořadatelé z resortu Equitana Martinice chystají na červencové Pony games, ale také na mistrovství České republiky v parkurovém skákání, které se koná zhruba za měsíc. Podrobnosti prozradil Aleš Suchánek.

Před čtyřmi dny 17:50

Blahoslav Políček: Našim hlavním cílem je spokojenost chovatelů koní

Třicet pět svazů a dvanáct plemenných knih sdružuje Asociace svazů chovatelů koní České republiky. S touto institucí je řadu let neodmyslitelně spojen její tajemník Blahoslav Políček. V podcastu EquiRadia prozradil podrobnosti o jejím fungování.

Před pěti dny 09:05

Vedle filmového festivalu se ve Varech poběží dostihy. Ožije i Lysá

Je za námi České derby a pokračování dostihového dění je tentokrát naplánováno na závodišti v Karlových Varech. Součástí dnešní pozvánky na EquiRadiu s Marinem Cápem byl také náhled na dění v Lysé nad Labem, kde je program připraven na 6. července.

Před pěti dny 37:09

Milan Pata: Inspiraci jsme čerpali v Americe. Poté vzniklo ProRodeo

Jitka Kynclová si tentokrát pozvala do westernového podcastu EquiRadia Milana Patu, který je majitelem ranče Halter Valley v Dnešicích. Koná se tam tradičně seriál závodů ProRodeo, jehož je právě zmiňovaný host spoluzakladatelem.

Před šesti dny 32:00

Ester Rišková: Exdostihoví koně potřebují režim. Pro lidi udělají vše

Anglický plnokrevník má co nabídnout i po skončení dostihové kariéry. O různých koňských osudech a zodpovědnosti člověka vůči koním mluví v podcastu EquiRadia zakladatelka spolku Druhá šance - Domov pro exdostihové koně Ester Rišková.

Před týdnem 11:15

V červnu proběhla kola Global Champions v Cannes, Stockholmu a Paříži

Další tři kola série Global Champions se odehrála v průběhu června v zajímavých světových destinacích jako jsou Cannes, Stockholm a Paříž. Prostřednictvím EquiRadia vám nyní přinášíme zpětné ohlédnutí za těmito významnými mítinky letošní sezony.