FACE TO FACE
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Leona Machálková se slzami v očích promluvila o Bořkovi, odchodu syna do Itálie i nové lásce

Začínala jako rozhlasová moderátorka a dnes patří k nejuznávanějším zpěvačkám. Zpívá o tom, že svět je plnej bláznů a opravdovej chlap je vzácnost… Opravdu? Našla lásku svého života? Jak vnímá svět showbyznysu, a jak se jí jako matce žije poté, co její 19letý syn vyletěl z hnízda? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvila Leona Machálková.

35:53

FACE TO FACE

Vydává: FACE TO FACE

Tváří v tvář se zajímavými hosty

Web

Včera 33:12

Jiří Babica se s tím nepáře. Ostrá slova Zdeněk Pohlreich rozhodně rád neuslyší

Měří 196 cm. Diváci ho díky televizní show začali vnímat jako kuchaře, kterého ovšem někteří milovali a jiní zatracovali. Dnes má vlastní streamový kanál a stal se úspěšným youtuberem. Jeho celoživotním heslem je: Neboj se a jdi do toho! I proto přišel k nám do F2F. Dnešním hostem, je kuchař, sportovec, bavič a hráč PC a videoher Jiří Babica.

Před pěti dny 31:45

Hvězda seriálu Kukačky Marek Adamczyk promluvil o pokračování seriálu i o manželství s Evou Samkovou

Hraje jednu z hlavních rolí v dnes již legendárním seriálu Kukačky, které se nyní dočkalo pokračování. Roli ale málem nezískal. Za manželku má jednu z nejlepších českých sportovkyň. Jak se žije dvěma lidem zcela odlišného povolání, kteří jsou ještě takzvaně vidět? A má raději jeviště nebo kameru? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvil herec Marek Adamczyk. 

Před týdnem 32:25

Bohuš Matuš ve velmi otevřeném rozhovoru o velkém podrazu, mladé manželce i útocích bulváru

Letos v srpnu oslaví padesátiny. Karel Gott mu před lety řekl, že pokud ho na scéně někdo může alespoň částečně nahradit, je to právě on. Proč jej, i přes jeho famózní hlas média nevnímají jako právě božského Káju? Jakými prohlášeními si udělal problémy, a co je jeho největším snem? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvil zpěvák Bohuš Matuš.

Před 3 týdny 37:13

Karin Krajčo Babinská promluvila o svém velkém hříchu, vztahu s Richardovou ex i odcházení Gotta

Je velmi úspěšnou režisérkou, spisovatelkou, taky herečkou, ale hlavně manželkou frontmana slavné skupiny a taky herce. Nedávno ji vyšla nová kniha, která je prý o starých vzpomínkách, které se vracejí jako velké vlny. Je těžké, když spolu žijí dva umělci, nebo to má naopak spoustu výhod? O tom v talk show Face To Face Reného Kekelyho promluvila Karin Krajčo Babinská.

8. leden 2023 42:40

Daniel Hůlka o nemoci, která ho málem stála život, muzikálu Drákula a splněném snu o velké lásce

Ve svých 27 letech získal nejslavnější muzikálovou roli Draculy a díky svému hlasu a charismatickému vzhledu, tak i díky účinkování v Troškově pohádce Z pekla štěstí, velkou popularitu. Kdysi hrával vrcholově volejbal, pak s ním pro zdravotní problémy skončil. Čím by byl dnes, kdyby nepřišly komplikace? Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byl zpěvák a herec Daniel Hůlka.

31. prosinec 2022 27:09

Monika Bagárová o nové lásce, touze po dalších dětech a rodinných plánech

V roce 2009 obsadila 5. místo v Československé Superstar. Je stále mladá, krásná, nyní i čerstvě zamilovaná. Je maminkou dvouleté dcerky. Nedávno vydala dokonce své třetí album. Co vše chce ještě stihnout do své třicítky? I o tom v talk show Face To Face promluvila zpěvačka Monika Bagárová.

24. prosinec 2022 29:09

Bára Basiková o složitém dětství, nepovedených manželstvích i odmítnutém muzikálu z písní Olympicu

Patří k našim nejznámějším zpěvačkám. Muzikály ji kdysi dostaly na výsluní a dnes je její jméno značkou kvality. Zatímco v profesi se jí daří, v osobním životě to má složitější. Má dcery-dvojčata a syna, příští rok oslaví kulatiny. Cítí se na to tuhle skutečnost přijmout? A co ji dělá největší radost? I o tom v talk show F2F René Kekelyho promluvila zpěvačka Bára Basiková.

17. prosinec 2022 32:19

Roman Šebrle promluvil o krachu manželství, focení pro Playboy i o ukradených medailích

V posledních letech je vnímán spíš jako moderátor zpráv na Primě, ale jinak je hlavně sportovcem. Jeho legendární athénské zlato v desetiboji už mu nikdo neodpáře. Jak dnes vidí své úspěchy, ale třeba i neúspěchy?  Jak to bylo se zmizelými medailemi a je nyní šťastný a zamilovaný? I na to v talk show Face To Face René Kekelyho odpověděl Roman Šebrle.

10. prosinec 2022 25:32

Manželka Pavla Trávníčka se otevřeně vyjádřila k obvinění manžela, k manželství i potratům

Za manžela má slavného českého herce, je manažerkou slavného houslisty a je maminkou malého syna. Kdysi byla více v pozadí, dnes je poměrně hodně vidět. Její život i život jejího manžela Pavla Trávníčka ovlivnil v poslední době bulvár, přesto se nenechala znechutit a pracuje na sto procent. Hostem Face To Face byla manažerka i producentka Monika Trávníčková.