Kuchařské čarování
23. srpen 2022

Poslechněte si podcast: Lečo a jeho rozmanité variace

Inspiraci na letní vaření s rajčaty, paprikami a cibulí nabízí ve svém Kuchařském čarování kulinář Petr Stupka. Pořad věnuje leču, které se připravuje od nepaměti.

26:49

Kuchařské čarování

Vydává: Český rozhlas

Pravidelná porce inspirace a receptů pro všední i sváteční vaření.

Web

Před dvěma dny 36:40

Vaření s bramborami

Bramborové saláty, sýrový bramborový koláč a další tipy na vaření s jednou z nejtradičnějších surovin naší kuchyně nabízí ve svém Kuchařském čarování kulinář Petr Stupka.

Před týdnem 34:24

Kyselica, králík, kontrabáš. Kuchařská inspirace z Valašska

Smetanová kyselica, králík v trnkách, kontrabáš, škvarkové pagáče, jednoduchý sušenkový dort. Recepty inspirované valašskou kuchyní nabízí ve svém Kuchařském čarování Petr Stupka.

Před 2 týdny 37:48

Dva kapří recepty, olivy v kuchyni a na závěr koláč s jablky

Recepty na kapří placky s dýní a sýrem a lomnický rybí salát, tipy na využití oliv v kuchyni a jednoduchý obrácený koláč s jablky. Inspiraci pro vaše všední i sváteční vaření přináší kulinář Petr Stupka.

Před 3 týdny 26:38

Recepty na přání posluchačů

Lasagne, marinované cukety, kapr na modro, dýňový dort. Recepty, o které si posluchači pořadu Kuchařské čarování psali, rád prozradí kulinář Petr Stupka.

30. srpen 2022 26:04

Dýně hokaido v kuchyni

Omeleta k snídani, polévka, dušená, pečená i grilovaná zelenina nebo koláč. Inspiraci, jak využít při vaření dýni, nabízí ve svém pořadu Kuchařské čarování Petr Stupka.

16. srpen 2022 26:38

Cesta kolem Evropy aneb: Kontinentální chuťová inspirace od severské kuchyně po Středozemí

Petr Stupka nabídne v Kuchařském čarování vskutku originální menu o čtyřech chodech. Jakou kombinaci dokáží udělat krevetový salát s cuketou, letní gazpacho, pastýřský koláč a mrkvový dort s medovou smetanou?

9. srpen 2022 28:19

Vaření z mrkve a také cukety

Tipy na cuketové placky s mletým masem, mrkvové bramboráky, indické mrkvové kari, mrkvanské lívanečky a další kuchařskou inspiraci nabízí ve svém pořadu kulinář Petr Stupka.

2. srpen 2022 24:59

Kuchařské čarování s česnekem a k tomu jeden sladký recept

Pozitivní vliv česneku na naše zdraví a také recepty na česnekové máslo, česnekové brambory, asijský bůček, ale i baklavu připomíná ve svém Kuchařském čarování kulinář Petr Stupka.

26. červenec 2022 24:23

Inspirace z arabské kuchyně

Kuskus, bulgur, falafel, hummus, kebab i baklava. Recepty, které pochází z arabské kuchyně, připomíná ve svém pořadu Kuchařské čarování kulinář Petr Stupka.