16. leden 2020

Poslechněte si podcast: Ladislav Keller: Sestřelení letadla vždy provází výjimečné okolnosti. Nikdy jsem se ho nebál

Hostem Press klubu byl letecký expert Ladislav Keller.

12:02

Press klub

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

1. červenec 2022 14:14

Mikuláš Peksa: Okamura je zralý na cenu Jiřího Paroubka

Pirátský europoslanec Mikuláš Peksa věří, že se nebude opakovat pád vlády během českého předsednictví. Byla by to ostuda, ze které by se těžko vybruslilo podruhé. Mluvil také o možnosti příjezdu ukrajinského prezidenta Zelenského, který slíbil, že do ukončení invaze neopustí zemi.

30. červen 2022 13:12

Marek Broul: Nejčastěji za námi přichází muži s erektilní dysfunkcí

Hostem Báry Nesvadbové v Press klubu Frekvence 1 byl sexuolog Marek Broul. Nejčastěji, v 80 až 90 procentech případů, přichází na vyšetření muži s erektilní dysfunkcí. Pokud má někdo potřebu vyhledat odbornou pomoc, měl by jít přímo k doktorovi. Diagnostikovat se přes internet nebo od známých nedoporučuje. A v žádném případě by člověk neměl kupovat léky bez předchozí konzultace s lékařem. Celý rozhovor moderátorky Báry Nesvadbové se sexuologem Markem Broulem si můžete poslechnout zde:

29. červen 2022 16:03

S kolem jsem začínal hubnout! Teď jsem na něm dojel až do Turecka, řekl cestovatel Michal Kamermeier

V Pressklubu Frekvence 1 byl hostem cestovatel a finalista druhé řady Peče celá země Michal Kamermeier. Poslechněte si záznam rozhovoru, v němž se např. rozpovídal o tom, jak díky jízdám na kole zhubnul. Nedávno na něm dojel až do Turecka.

28. červen 2022 15:21

Lidé si cestování nechtějí nechat vzít, řekla v Press klubu mluvčí ČEDOKu Kateřina Pavlíková

Hostem Press klubu Frekvence 1 byla mluvčí cestovní kanceláře ČEDOK Kateřina Pavlíková. V rozhovoru s Helenou Šulcovou mluvila např. o nejprodávanějších destinacích letošního léta a také posluchačům poradila, na co si dát před radovánkami u moře pozor. Poslechněte si záznam.

27. červen 2022 15:43

Ondřej Kolář: Být na místě Pospíšila, odešel bych!

Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář je také členem předsednictva TOP 09 a v našem Press klubu prohlásil, že být na místě Jiřího Pospíšila, tak by odešel. Pokud tak neučinil, tak Kolář věří, že nemá černé svědomí. Zároveň je také přesvědčen, že Rusové plyn na podzim odpojí a musíme hledat nové trhy a dodavatele.

24. červen 2022 14:09

Svět jako takový nemá žádné globální bezpečnostní zajištění, říká autor knihy Svět bez Putina Ladislav Boldi

Hostem Luboše Procházky v Press klubu Frekvence 1 byl spisovatel a autor knihy Svět bez Putina Ladislav Boldi. V první části rozhorovu se bavili o čem kniha je. Ladislav Boldi ji začal psát třetí nebo čtvrtý den po začátku konfliktu. Nebezpečná ale podle něj není jen válka na Ukrajině. Tu jen vnímáme více, protože je nám nejbližší. Katastrofální dopad na nás ale mohou mít i války v Sýrii nebo Lybyi. Probrali spolu i význam a hrozbu dezinformačních webů. A také to, proč by chtěl o knize mluvit se současným premiérem Petrem Fialou, i tím předchozím, Andrejem Babišem. Celý rozhovor moderátora Luboše Procházky se spisovatelem a autorem knihy Svět bez Putina Ladislavem Boldim si můžete poslechnout zde:

23. červen 2022 17:22

Jiří Procházka: Když víte, co ve vás je, tak nemáte pochyby

Hostem Romany Navarové v Press klubu Frekvence 1 byl zápasník MMA Jiří Procházka. V rozhovoru mimo jiné uvedl, že když znáte svůj potenciál a své možnosti, je blbé, když toho nevyužijete a neuděláte všechno to, co se mělo. Zároveň zmínil, že o klidnou mysl je nutné neustále pečovat. A probrali i to, jak zvládá kombinovat zápasy a studium na vysoké škole. Celý rozhovor moderátorky Romany Navarové se zápasníkem MMA Jiřím Procházkou si můžete poslechnout zde:

22. červen 2022 15:48

Předpovídání počasí je nevděčná práce, říká známá rosnička Alena Zárybnická

Hostem Press klubu Frekvence 1 byla známá rosnička České televize, meteoroložka Alena Zárybnická. Mimo jiné Honzovi Dědkovi odpověděla na otázku, zda je předpovídání počasí nevděčná práce. Poslechněte si záznam pořadu.

21. červen 2022 19:00

Je to mrzuté a reputačně to nepomáhá, řekla k vládní krizi v Česku eurokomisařka Věra Jourová

Hostem Press klubu Frekvence 1 byla eurokomisařka a místopředsedkyně Evropské komise Věra Jourová. V rozhovoru mimo jiné komentovala současnou vládní krizi v Česku.

20. červen 2022 15:39

Karel Havlíček: Strkat si kokain do konečníku a rozdělovat zakázky není normální

Karel Havlíček se v našem Press klubu rozohnil a ohledně kauzy náměstka pražského primátora Petra Hlubučka a podnikatele Michala Redla používal velmi zajímavé výrazy. Mluvil o Palermu či Kolumbii a gigantickém průseru. Problém vidí i v úsporném tarifu, na který nedosáhnou lidi z paneláků. Podle Havlíčka se ministr zbláznil.