KOLO na KOLO
5. červen 2021

Poslechněte si podcast: Kvalifikační InstaPokec z Baku: Měli by havarující pykat za své chyby?!

Emočně náročná kvalifikace v Baku: Leclerc podruhé těží z nedokončené kvalifikace. Hamilton opět těžil z Bottase. Alonso naštvaný na "amatéry". Měli by pykat za své chyby? A proč je výsledek v kvalifikaci dobrým základem pro komplexní a vzrušující závod? Reflektování na to nejdůležitější, co se během kvalifikace v Baku odehrálo.

29:58

KOLO na KOLO

Vydává: O formulích a závodech už 25 let

Podcast Kolo na Kolo! Komentátor formule 1 Tomáš Richtr se svými kolegy a hosty o všem důležitém, co se ve světě F1 právě děje. Speciálním pořadem je "InstaPokec" po skončení velké ceny F1

Web

Před čtyřmi dny 55:35

Mercedes: Vzestup a pád impéria

Je opravdu konec? Přinejmenším konec jedné éry? Ve speciální epizodě podcastu KOLO na KOLO vás provedeme jedním z nejvýznamnějších příběhů v historii formule 1. Nejen o okolnostech, během kterých to - zdá se - končí. Ale také o tom, jak to všechno začalo: vzestup a pád Mercedesu.

Před týdnem 01:01:59

InstaPokec z Džiddy: Verstappenovy šachy s Pérezem a strašidelné scénáře kolem Alonsova (ne)trestu

Max Verstappen svou cestou k perfekcionismu dělá vrásky na čele nejen Sergiu Pérezovi, ale také celému týmu. Nahlédněte do hlubin událostí mezi piloty Red Bullu v závěru Velké ceny Saúdské Arábie a pomozte nám rozluštit, na čí straně je pravda: Na straně jezdce, nebo na straně týmu?! Poodhalíme naše obavy toho, jak moc velké problémy má Mercedes, ale i Ferrari. A při poslechu toho, jako možné sportovní katastrofy mohly způsobit zmatek kolem Alonsova trestu / netrestu, leze mráz po zádech! Je tu nejnovější InstaPokec z Džiddy, nejštavnatější podcast o formuli 1: jedna vášeň - společný zážitek. Kupujte vstupenky na představení KOLO NA KOLO OKOLO Česka na www.kolonakolo.cz

Před 2 týdny 10:32

Extra kolo: Neúspěšní vzhlíží k Baku

Co přinesly uplynulé dny, to shrnuje 'Extra kolo'. Například dusno u Mercedesu, nezlomný optimismus u Ferrari, nervozitu u McLarenu, obdiv nad Aston Martinem, opatrné vyčkávání Red Bullu či návrat Jensona Buttona a Kimiho 'fucking finally' Räikkönena do závodů.

Před 3 týdny 46:21

InstaPokec z Bahrajnu: Sprcha pro Mercedes, Leclerc v problémech a odkud je DNA Astonu

Jaké závěry lze učinit po první velké ceně, jestli vůbec nějaké? Co po ledové sprše chystá Mercedes a jak dlouho mu to bude trvat? Proč je Leclerc v problémech už teď? A proč fandit, i kdyby to měla být sezona v dominantním podání Red Bullu? Kdy se začalo pracovat na tom, že letošní Aston Martin má DNA Red Bullu? A k tomu nejvýraznější příběhy víkendu v Bahrajnu. Pozávodní InstaPokec v nejnovější epizodě podcastu Kolo na Kolo je tu!

26. únor 2023 51:18

Kdo je na tom dobře, a kdo hůře, na začátku nové sezony formule 1

Jaké je rozložení sil, to je nejfrekventovanější otázkou těchto dní. Prostudovali jsme data, vyslechli si piloty, šéfy týmů, posbírali názory odborníků a zákulisní šeptandu, a dali dohromady nejucelenějších obrázek situace před startem nového ročníku formule 1!

24. leden 2023 01:19:16

Se ženami o ženách ve formuli 1

Kdo kvalifikovanější by se měl vyjadřovat na téma "ženy ve vrocholovém motorsportu" než právě ony? V nejnovější epizodě podcastu Kolo na Kolo jsme přivítali zkušené a rychlé závodnice Gabrielu Jílkovou a Michaelu Dorčíkovou. Byla z toho hodně poutavá, otevřená a také velmi inspirativní debata. Obsah: 00:00 - Intro a představení 03:33 - Co říkáte na sérii iniciativ 'Žen do F1' 07:03 - Jsou speciální šampionáty pro ženy jejich separováním? 16:13 - Rovnost příležitostí mezi muži a ženami - Míša 19:48 - Rovnost příležitostí mezi muži a ženami - Gábi 22:00 - Kdybychom měli tu moc, co udělat jinak? 26:20 - Jak odhalit talent a jak jej podpořit 32:13 - Puberta jako jeden velký filtr 38:39 - Udělaly by Míša nebo Gábi něco jinak ve svých kariérách? 43:59 - Jiří Košta o předsudcích v motorsportu 48:03 - Tomáš Richtr v koncích - být někým vlivným, co byste mi poradili? 50:17 - Naražíte nebo naráželi jste na problémy související ryze s tím, že jste ženy? (Míša) 55:31 - Naražíte nebo naráželi jste na problémy související ryze s tím, že jste ženy? (Gábi) 58:35 - Rozdíly ve fyzické výbavě žen a mužů. Překážka, nebo předsudek? 1:02:48 - Kým bys měl být, abys ovlinil to, že už se nebude tvrdit, jak ženy nemají takové příležitosti jako muži 1:12:03 - Tomáš Richtr o zjištění, že během běžných pracovních pohovorů manažeři smýšlí o mužích a ženách jinak 1:14:00 - Na závěr poselství malým holkám a mladým děvčatům Poslední věta má být: "Mějte se krásně!" :-D

14. leden 2023 44:19

Bizarní překážky na cestě k 11. týmu F1

Protichůdné zájmy toho, zda mít ve formule 1 více týmů, zní jako neuvěřitelná báchorka. Ale je to opravdu tak! Pojďte s námi nahlédnout do tajů problematiky mít ve formuli 1 více než 10 týmů. Co to znamená pro nové uchazeče Cadillac či Porsche. A pojďme si povyprávět příběhy řady týmů, které si na snaze vstoupit do formule 1 (a uspět v ní) vylámaly zuby!

27. prosinec 2022 07:31

Když F1 závodila na konci prosince či na Nový rok

Byly časy, kdy formule 1 závodila na přelomu roku. Existují velké ceny, které se jely 28. či 29. prosince, nebo také 1. ledna. Objektivně to byla spíše výjimka: mohou za to 'pouze' velké ceny Argentiny a Jižní Afriky. Ale i když se pro rok 2023 plánuje 24 velkých cen, neexistuje šance, aby to překonalo co do počtu dní rekordní sezonu 1968, ačkoli se někdo snaží tvrdit opak! Přiblížíme také, jak rostl počet velkých cen v roce. A hlavně se budeme všichni společně těšit na další zážitky formule 1! Jedna vášeň = společný zážitek!

24. prosinec 2022 51:24

Nezapomenutelné historky sezony 2022 formule 1

Vtipné, kontroverzní, bizarní, pozoruhodné... ty nejzajímavější příběhy uplynulé sezony formule 1 ročníku 2022, které se staly nesmrtelnými, a budou s ní už navždy spjaty. Přejeme hezký poslech během těšení se na novou sezonu 2023!

16. prosinec 2022 48:18

Šachy se šéfy týmů F1: Kdo zvládnul nejlepší tah?

Pouze čtyři týmy z deseti budou mít šéfa, který je na své pozici déle než od letošního roku. V bezprecedentní rošádě týmových manažerů došlo k řetězci změn, které se dají přirovnat k personálnímu zemětřesení. V nejnovější epizodě podcastu Kolo na Kolo rozebíráme nejen důvody a okolnosti takových pohybů, ale také to, kdo z nevídané migrace bude těžit nejvíc a kdo možná naopak nejméně.