Před čtyřmi dny

Poslechněte si podcast: Je důvod obávat se i o stablecoin USDT?

Hodnota kryptoměny LUNA klesla prakticky na nulu, přitom ješt nedávno patřila k vůbec největším kryptoměnám. Stablecoin UST mezitím klesl vůči dolaru o víc jako 80%, co znamená, že vůbec neplní svoji úlohu. Mezitím se zjistilo, že na Twitteri je nejpopulárnější Dogecoin a že El Salvador zatím doplácí na svoje BTC investice.

25:20

Kryptonovinky.cz

Vydává: Kryptonovinky.cz

Aktuální novinky ze světa kryptomen

Web

Včera 24:33

Kritika transparentnosti LUNA - co se stalo s BTC?

Cena BTC se opět vyšplhala nad 30 tisíc, nejdůležitějším tématem ve světě kryptoměn je nadále propad LUNA a UST a také to, co se stalo s BTC, které měla mít v rezervách Luna Foundation Guard. Zmíním i GBTC, těžbu BTC v Norsku nebo názory Evropanů na CBDC.

Před pěti dny 24:28

Výrazné propady na kryptotrhu, BTC od maxima v mínuse 60%

Cena bitcoinu (BTC) se od historických maxim propadla už o 61% a altcoiny zaznamenávají ješte o mnoho výraznější ztráty. Stablecoin UST úplně ztratil svoji funkčnost a Luna, která za ním stojí, přišla prakticky o svoji celou hodnotu, když za týden klesla o 99%. Pozitivně se naopak jeví zprávy o změnách účtovných pravidel v USA či o schůzce Grayscale so SEC.

Před šesti dny 26:18

Co dělají velryby

Co dělají velryby? Proč trhy čekají na dnešní data o CPI? Je Microstrategy po pádu ceny BTC v ohrožení a jak se dívají na regulaci stablecoinov Fed či Janet Yellenová? I to se dozvíte z dnešního podcastu Kryptoraňajky.

Před týdnem 15:09

Bitcoin ztrácí na ATH už více jak 50%

Bitcoin propadl v pondělí pod 30 000 dolarů. Sice se v posledních hodinách odrazil od svého lokálního dna, nicméně není vyloučené, že půjde ještě níže. Nastává tak období, kdy se musí  kryptoinvestoři - hlavně ti, kteří vstoupili do trhu později, rozhodnout, jak to s kryptem vůbec myslí. Zřejmě jde o období, kdy musí udělat klíčový verdikt, který může ovlivnit jejich budoucnost.

Před týdnem 25:14

Trhy reagovaly na rozhodnutí Fed pozitivně

Americká centrální banka Fed zvýšila úrokové sazby nejvýraznějším způsobem od roku 2000, Elon Musk pravděpodobně trolloval NFT sektor, Joe Rogan vzpomněl bitcoin ve své ostře sledované show a burza Binance získala první licenci v Evropské únii.

Před týdnem 25:41

Těžba BTC nemusí byt jen neekologická

Bitcoin nemusí byt jen neekologický a jeho těžba může dokonce pomoci i se snižováním emisi CEO2, bankový gigant Goldman Sachs odhalil, komu poskytl půjčku zabezpečeno bitcoinami, kryptofondům se nedařilo a Twitter by mohl podle Briana Astmstronga přejít na decentralizovaný standard.

Před 2 týdny 22:08

Všechny oči na FED - blíží se recese?

Akciové trhy zažívají obrovské propady, Spojeným státům hrozí recese, adopce Bitcoinu v El Salvador nepostupuje podle představ a klesá i počet instalací BTC automatů. Mezitím Mark Cuban doporučuje použít na boj proti spamům na Twitter kryptoměnu Dogecoin a DeFi hacky jsou stále na vzestupu.

Před 2 týdny 35:32

Souhrn top zpráv ze světa kryptoměn za uplynulý týden

Týden uběhl jako voda - poslechněte si kryptopodcast Kryptonovinky souhrn toho nejdůležitějšího co přinesl ve světě Bitcoinu a altcoinů.

Před 3 týdny 30:03

Fed přistoupí agresivněji k monetární politice

Jsou privátní non-custodial peněženky v ohrožení, co řekl Jerome Powell o zvyšovaní sazeb Fed, jak se snažila Evropská unie zakázat obchodování BTC a přinutit ho k přechodu na Proof of Stake nebo pozitivní vyjádření Morgan Stanley o technologii Lightning Network a BTC. I dnes tu jsou kryptoraňajky ve formě podcastu s přehledem TOP zpráv dne ze světa kryptoměn.