Kryptonovinky.cz
NejnovějšíDnes

Poslechněte si podcast: "Decentralizace" v přímém přenosu, Binance Chain byl vypnutý

I dnes vám přinášíme přehled TOP zpráv ze světa kryptoměn. V pátek zaujal exploit na blockchaine Binance Chain, který vedl k pozastavení této sítě, která má úzké spojení s burzou Binance. Dále zaujaly i plány BTC těžaře Marathon Digital Holdings nebo příchod služeb Lido na layer2 řešení Ethereum.

18:35

Kryptonovinky.cz

Vydává: Kryptonovinky.cz

Aktuální novinky ze světa kryptomen

Web

Včera 27:09

Návštěva v El Salvador a MiCA opět o krok blíž

El Salvador kvůli BTC navštívil americký představitel, regulace kryptoměn v Evropské unii, tzv. MiCA, je opět o krok blíže a nejrychlejší adopce kryptoměn probíhá v regioně označovaném MENA. Je tu dnešní díl top zpráv ze světa kryptoměn.

Před třemi dny 25:32

Volby v USA, Bitcoin hashrate a digitální euro

Jak ovlivní kryptoměny volby do Kongresu, kdy bude digitální euro a proč spisovatel Robert Kiyosaki opět doporučuje Bitcoin a zlato? I to bude součást dnešních kryptoraňajok.

Před týdnem 21:58

Senátorka z USA opět vyzdvihla Bitcoin a děkuje za něj

Dnes i o vyjádřeních senátorky Cynthie Lummisovej o Bitcoine, o tom, proč se podle Kevina O'Learyho Jamie Dimon (CEO JP Morgan Chase) bojí kryptoměn či o názoru ex-CEO Google na Web 3.0 a kryptoměny.

Před týdnem 21:20

Nová data o miningu velmi nepotešily

Nejzajímavější zprávou posledních 24 hodin je čerstvý report o těžbě Bitcoinu od Cambridge University a to především z důvodu, že data se výrazně odlišují od zjištění Bitcoin Mining Council. Dále zaujaly i vyjádření Jeromeho Powella, pokrok Ruska v případě CBDC nebo půjčka 1,3 miliónů USD za NFT z kolekce BAYC.

Před týdnem 11:44

BTC se vrátil nad $20 000

I v úterý vám přinášíme přehled TOP zpráv ze světa kryptoměn. FXT vyhrála aukci zbankrotované společnosti Voyager Digital Assets, mezi zakladatelem Cardano Charlesom Hoskinsnem a tvůrci Ethereum to vřelo, kryptofondy skončily opět v kladné bilanci a příliv stablecoinů na burzy může byt býčí.

Před týdnem 24:29

Alternativní název Bitcoinu

Po víkendu tu máme první tradiční souhrn top zpráv ze světa kryptoměn - dnes i o tom, že BTC se mohl jmenovatj inak, o možném přechodu Dogecoin a ZCash na Proof of Stake konsenzus nebo o největší slevě na GBTC od vzniku tohoto investičního produktu.

Před 2 týdny 26:21

Akumulace BTC pokračuje napříč bearmarketem

Dnes s podáváme na onchain data bitcoinu v souvislosti s akumulačnými trendy a také potencionálním dnem BTC podle Long-term holders, zmíníme úspěšný hardfork Vasil na Cardano, vyjádření Jamieho Dimona z JPMorgan nebo výrazný rast kryptoměny XRP (Ripple).

Před 2 týdny 22:49

BTC pod $19k, staking ETH a Vasil na Cardano

Cena kryptoměn včetně Bitcoinu (BTC) se opět propadla, k čemu nemalou mírou přispěl Fed, odemknutí Ethereum (ETH) uzamčených v stakingu je možné v nedohledné době a Cardano dnes čeká významný hardfork s názvem Vasil. I o tom je dnešní přehled top zpráv ze světa kryptoměn.