Kryptonovinky.cz
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Kryptoměny dostávají zabrat - co se děje?

Ceny kryptoměn zažívají další velký výplach a neví se, zda včerejším pádem BTC pod 16 000 dolarů to skončilo. V dnešním souhrnu se budeme zaměřovat na nejdůležitější zprávy, které ovlivňují současný sentiment.

20:52

Kryptonovinky.cz

Vydává: Kryptonovinky.cz

Aktuální novinky ze světa kryptomen

Web

Před týdnem 27:35

Krach FTX je úplný bizár

Počet bitcoinů na burzách je stále nižší a v souvislosti s FTX se objevuje množství nových šokujících informácí. I dnes vám přinášíme přehled toho nejzajímavějšího za posledních 24 hodin.

Před týdnem 22:34

Šéf SEC pod tlakem kvůli bankrotu FTX

Gary Gensler, šéf SEC, je pod tlakem kvůli kauze FTX, Sam Bankman-Fried tweetuje o tom, co se stalo, další platformy krachují nebo litují ztráty a SOPR bitcoinu už dlouho nebyl tak nízko.

Před týdnem 27:41

FUD, těžaři pod tlakem a upřímná slova zakladatela Binance

Společnost Crypto.com zatím zvládá FUD a funguje dále, CZ, šéf Binance, poskytl upřímné odpovědi na současnou situaci na kryptotrhu, bitcoinu se zastali Elon Musk či Edward Snowden a podle onchain dat jou těžaři BTC pod velkým tlakem.

Před týdnem 23:51

Crypto.com další na řadě?

Možný kolaps se vzpomíná v souvislosti s další kryptoměnovou burzou, mezitím lidé vybírají kryptoměny z burz v rekordním množství a objevují se nové a nové šokující informace ohledem zkrachovalé FTX.

Před 2 týdny 25:29

Hroutí se centralizovaný domeček z karet?

Kryptoměny se včera po zveřejnění CPI těšily pěknému růstu a odrazu od dna po velkých turbulencích po vypuknutí kauzy burzy FTX, no nové zprávy, které přicházejí z kryptotrhu, mohou opět o něco pozitivnější sentiment zlomit.

Před 2 týdny 24:11

Turbulentní den ve světě kryptoměn

Kryptoměny mají za sebou další turbulentní den, který vedl k jejich velkým propadům. Všechno se aktuálně točí okolo kauzy burzy FTX, která kupuje burza Binance. Mezitím nás zaujali i zprávy ze Slovenska týkající se zdanění zisku z prodeje digitálních aktiv.

Před 2 týdny 23:33

Turbulence na kryptotrhu kvůli FTX?

Kryptoměny mají za sebou nevydařený den, během kterého bitcoin padl opět pod cenu 20 tisíc dolarů. O víc než 30% je za posledních 24 hodin v mínusu nativní token burzy FTX. Onchain data však mezitím působí poměrně pozitívně.