SuperCHAT
Epizoda 109. únor 2023

Poslechněte si podcast: Krásná Češka se chystá na Miss Universe. Promluvila o příteli i plastikách

Na konci minulého roku se charismatické brunetce z Moravy změnil svět. Získala titul Česká Miss Essens a po této prestižní soutěži krásy má před sebou obrovské výzvy včetně účasti na Miss Universe.

21:53

SuperCHAT

Vydává: Super.cz

Rozhovory s celebritami o světě showbyznysu.

Web

Epizoda 18Před šesti dny 23:23

Gabriela Gášpárová poprvé promluvila o poměru svého Pítra s Miss Bezděkovou v Survivoru. Hrozil rozchod?

Petr Havránek vypadl z reality show Survivor a řada lidí čekala, zda na něj bude doma čekat jeho přítelkyně, modelka Gabriela Gášpárová [https://www.super.cz/celebrity/gabriela-gasparova/#1154]. Podle záběrů televize Nova to vypadalo, že na opuštěném ostrově v Dominikánské republice měl více než blízko k Miss Andree Bezděkové [https://www.super.cz/celebrity/andrea-bezdekova/#762]. Ostatně při shlédnutí prvního videa, kde nechyběly doteky Petra a Andrey se Gabriela před televizní kamerou rozplakala.

Epizoda 17Před týdnem 24:12

Nejotevřenější zpověď ze Survivoru. Petr Švancara po návratu poprvé promluvil o sexu na ostrově

Bývalý fotbalista Petr Švancara byl hostem moderátorky Gabriely Wolfové (43) v pořadu Superchat. "Švanci" strávil 37 dní v reality show Survivor. Ze soutěže ho vyřadilo vlastní tělo, které už nedostatek jídla a naopak spoustu fyzické aktivity nezvládalo a vypovědělo mu službu. Švancara také otevřeně přiznal, že sexuální život na opuštěném ostrově v Dominikánské republice neexistoval. Mužům chybí i ranní erekce.

Epizoda 16Před týdnem 34:53

Valášek: Bizár není divadlo, lidé mě vyzývají i na ulici, vsadily se na mě přes 3 miliony

Český influencer Marek Valášek je také považovaný za nekorunovaného krále organizace Clash of The Stars, pod kterou má již dva vyhrané zápasy. Aktuálně má před sebou třetí výzvu, a to rovnou první titulovou, kde se postaví slovenskému youtuberovi Tomáši Křižanovi, který bude jeho doposud nejtěžší soupeř.

Epizoda 15Před 2 týdny 16:08

Kvízová dáma z pořadu Na lovu poodhalila soukromí: Promluvila o dcerách i zákulisí vědomostní show

 Meteoroložka Dagmar Jandová proslula především díky vědomostnímu pořadu Na lovu a nyní ji diváci vídají v novince s názvem Superlov na Nově. Národ jí neřekne jinak než Kvízová dáma, a právě tato televizní lovkyně přijala pozvání moderátora Ondřeje Kočího [https://www.super.cz/celebrity/ondrej-koci-1/#1381] do pořadu Superchat [https://www.super.cz/celebrity/superchat-superchat/#1493], aby poodhalila více ze svého pracovního i soukromého života. 

Epizoda 14Před 2 týdny 36:20

10 kilo dole, vážné zranění a velmi otevřená slova Báry ze Surivivoru o Karolíně Krézlové! Tohle se herečce líbit nebude

 Před měsícem vypadla Bára Mlenková z reality show Survivoru. Protože odchod musela ještě chvíli tajit, odletěla se schovat do Egypta. Po návratu byla hostem moderátorky Gabriely Wolfové [https://www.super.cz/celebrity/gabriela-wolfova/#269] v naší talk show Superchat [https://www.super.cz/celebrity/superchat-superchat/#1493]. 

Epizoda 132. březen 2023 29:52

Šokující zpověď Bohuše Matuše. První slova o poměru s tehdy čtrnáctiletou Lucinkou, o vážné operaci a druhém dítěti

Zpěvák Bohuš Matuš byl hostem moderátorky Gabriely Wolfové v talk show Superchat. V jedné z nejupřímnějších zpovědí prozradil, jak snáší útoky na sebe a manželku Lucinku, proč si vybral o třicet let mladší ženu, a také o tom, že plánují druhé dítě.

Epizoda 1223. únor 2023 25:49

Kolapsy, totální vyčerpání, nespavost a nakonec výpověď. Představitelka Soudkyně Barbary promluvila o náročném období

Rodačka z Frýdku-Místku Pavlína Kafková byla dlouhá léta členkou Národního divadla moravskoslezského. Televizním divákům se ale vryla do paměti jako Soudkyně Barbara. Aktuálně se po tříleté pauze od natáčení k roli vrátila a přijala pozvání moderátora Ondřeje Kočího na rozhovor do pořadu Superchat.

Epizoda 1116. únor 2023 31:19

Exkluzivní zpověď. Heidi Janků tančila na baru a ukázala kalhotky. Po šedesátce si užívám pařby, žiju život v jiné dimenzi

Zpěvačka Heidi Janků [https://www.super.cz/celebrity/heidi-janku/#371] byla hostem moderátorky Gabriely Wolfové [https://www.super.cz/celebrity/gabriela-wolfova/#269] v naší talk show Superchat [https://www.super.cz/celebrity/superchat-superchat/#1493]. Heidi, která oslavila v listopadu 60. narozeniny, prozradila detaily ze svého soukromí a také promluvila o tom, jak zvládala reakce na video, kde tančí ovíněná na baru v jednom pražském podniku a zpívá svůj největší hit Když se načančám. Heidi vyhazovala nohy tak vysoko, že si návštěvníci podniku a později také sledující videa užili i pohled na její spodní prádlo. 

Epizoda 92. únor 2023 29:50

Šokující zpověď Češky, která se přátelila s princem Harrym! Pravda o jeho vztahu s Meghan

Gabriela Peacock je nutriční specialistkou, která se stará o světové hvězdy a také členy britské královské rodiny. Připravovala dokonce na svatbu prince Harryho, její blízkou přítelkyní je princezna Beatrice, která je dokonce kmotrou její dcery Iris. Gabriela byla hostem moderátorky Gabriely Wolfové v talk show Superchat.