Klub Rádia Junior
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Koučka zdravého životního stylu a trenérka Nordic Walking Jitka Kočová v Klubu Rádia Junior

Dnes si povídáme o dobrotách zdravých i nezdravých a o životním stylu. O tom, co máme rádi a dělá nám dobře, co bychom jíst neměli a jak nahradit v jídelníčku to, co potřebujeme, ale nechutná nám to – jednoduše o správném nastavení jídelníčku. Moderuje Denisa Kimlová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

38:55

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Odpolední jízda se zajímavými moderátory, tématy, soutěžemi a hosty. Kdo přijde do studia tentokrát?

Web

Včera 37:43

Ředitelka Centra Orion Mgr. Miroslava Červinková v Klubu Rádia Junior

Povídání o autismu, péči o autistické děti i o pečujících. Moderuje Denisa Kimlová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 31:10

Kuchař a zmrzlinář Karel Kopecký v Klubu Rádia Junior

Karel se naučil vařit v Anglii. Na svém kulinářském umění si dává záležet, ale nejlepší je stejně jeho kopečková zmrzlina. Minulou neděli za ni dokonce získal ocenění Mls Pardubického kraje. Jak se dělá opravdu dobrá zmrzlina? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 34:47

Zooložka Helena Jahelková v Klubu Rádia Junior

Víte, že právě probíhá migrace netopýrů? A že tohle cizí slovo znamená i to, že se s netopýrem můžete potkat tváří v tvář? A víte, co v takové situaci dělat? I o tom si budeme povídat s Helenou Jahelkovou, která už mnoho let zkoumá život netopýrů a pomáhá jim z nesnází. Samozřejmě si netopýřího kamaráda užijeme i ve studiu Rádia Junior. Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 37:22

Blogerka, trenérka a běžkyně Veronika Prety v Klubu Rádia Junior

Co najdete na sociálních sítích pod názvem Jeden měsíc běžce? Kde všude se dá sportovat? Jak začít a vydržet? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 37:42

Autorka podcastu Neplecha ukončena pátrá po chybách v Harry Potterovi

Stala se z ní odbornice na svět Harryho Pottera. Příprava podcastu jí zabere 40 hodin týdně. Co v něm rozebírá a co si myslí o plánovaném seriálu o kouzelnickém učni? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 36:55

Spisovatelka a copywriterka Hana Kašáková v Klubu Rádia Junior

Umíme ještě napsat dopis na papír? Hanka nám představí knížku „Doris píše dopis“ a povídat si budeme o psaní, ilustrování a komunikaci mezi lidmi. Moderuje Denisa Kimlová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 40:01

Triky na trénování mozku od paměťového kouče: Zapamatujte si se data i básně levou zadní

Zapomínáte? Nepamatujete si učení? Mžete to změnit, Mozek se dá vytrénovat a paměťový kouč prozradí osvědčené fígle, jak toho dosáhnout! Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 41:11

Člověk je přizpůsobivý, říká otec influencerky na vozíčku. Ukazují, jak se dá žít po úraze

Instagramový účet Thea a táta sleduje 80 tisíc followerů. Thea s Lubošem natáčí videa z jejich každodenního života, rehabilitací a výletů. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 33:48

Lichtag poprvé ve filmu ukázal setkání člověka s bílým žralokem bez klece. Viděly to milióny lidí

Jak se Steve obrnil proti strachu při potápění se žraloky? Vypravte se s námi na ostrov Aldabra. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 31:16

Lingvistka Dagmar Magincová v Klubu Rádia Junior

Dlouho jsme si nehráli s našimi křestními jmény a příjmeními. Kde se vzalo například jméno Anežka? A z čeho vzniknul Jakub? Posvítíme si na to. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.