Klub Rádia Junior
1. květen 2023

Poslechněte si podcast: Koučka a moderní šamanka Bedřiška Žufanová v Klubu Rádia Junior

S Bedřiškou si dnes povídáme o lásce v rodině, přátelství, o láskách budoucích i moc důležité sebelásce. Čím se koučka a moderní šamanka vlastně zabývá? Co máme dělat, abychom byli sami se sebou spokojení? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

38:03

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Odpolední jízda se zajímavými moderátory, tématy, soutěžemi a hosty. Kdo přijde do studia tentokrát?

Web

Včera 37:02

Zpěvačka Adéla Zouharová a tiktoker Richard Valach alias Valchy v Klubu Rádia Junior

Co má Adélka a Valchy společného? Co je spojuje? Kdy a kde se poznali? Dnes se dozvíte spoustu zajímavých informací o téhle dvojce a zcela jistě se dost pobavíte. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 38:17

Umělá inteligence nás v mnohém překonává, říká odbornice. ChatGPT a Midjourney mají ale své limity

Co všechno umělá inteligence dokáže? Proč je v dnešním světě tak populární? A čím se ještě stále liší od lidí? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 34:23

Homesharing přináší radost a nová přátelství. Pomáhá rodinám dětí s mentálním postižením

Se speciální pedagožkou Ivou Doudovou probereme život s těžkým handicapem. Jak takovým rodinám pomáhá homesharing? To a mnohem víc se dozvíte, když si nás poslechnete. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 32:30

Telefon je dobrý sluha, ale zlý pán, myslí si vývojář únikových her pro děti

Jan Němec propojuje zážitek z mobilní aplikace s reálným dobrodružstvím. Jak vznikají moderní venkovní únikové hry? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 33:50

Karolína Morhínová a Pavlína Ráslová z Pesoparku v Klubu Rádia Junior

Víte, co je Pesopark? Místo, kde můžete se svými psy dělat snad všechno, co vás napadne a kde je hřiště, hala i bazén. Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 37:53

Trenér ženského softballového týmu Štěpán Dařbuján a hráčka Žaneta Dařbujánová v Klubu Rádia Junior

Štěpán nám dnes představí nejen Ženský softballový tým z Prahy SC Storms Řepy, ale i samotnou hru. Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 37:34

Vytvořit kouzlo je super byznys. Zájem o ně má i Copperfield, chválí si prezident kouzelníků

Co obnáší práce prezidenta všech kouzelníků? Proč se princip triků nesmí sdílet mezi diváky? A jak vymýšlí kouzla právě Jiří Hadaš? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 37:51

Učitelka oboru Kosmetické služby Hana Sladká a její studentka Klaudie Šebestová v Klubu Rádia Junior

Dnes zavítáme do světa kosmetiky. Je obtížné stát se kosmetičkou? Jakých oblastí se týká studium kosmetiky? Jaké speciální požadavky mívají zákaznice? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 37:02

Lékař Rodion Schwarz v Klubu Rádia Junior

Co zajišťují vitamíny v lidském těle? K čemu je potřebujeme a kde je najdeme? Opravdu je potřeba, abychom jedli zeleninu a ovoce? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 35:39

Fyzioterapeutka vyzývá rodiče: Pořiďte dětem gymnastický míč. Pomůže jim správně držet tělo

Kdo je fyzioterapeut? Kdy se vyplatí ho navštívit? Jak správně sedět? A jak gymnastický míč dokáže pomoct při psaní úkolů? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.