• Podcasty
  • Na síti s Andreou Hlaváčkovou
Na síti s Andreou Hlaváčkovou
11. duben 2022

Poslechněte si podcast: Kouč florbalistek Lukáš Procházka: Pro úspěch na MS potřebujeme v národním týmu mezinárodní prvek

Hostem sportovní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou je nový trenér české ženské florbalové reprezentace Lukáš Procházka. Jak dlouho mu na stole ležela nabídka vést národní mužstvo? Jaké plánuje změny po nástupu do funkce? Těší se na vedení ženského kolektivu? Kdy čeká úspěšného extraligového kouče první reprezentační štace? Poslechněte si celý rozhovor s ambiciózním trenérem, který chce český ženský florbal dotáhnout ke světové medaili!

25:31

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Vydává: Český rozhlas

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře Andrea Sestini Hlaváčková.

Web

Před týdnem 32:40

Motocyklista Libor Podmol po Dakaru: Zase mě ta bába s kosou pošimarala na zádech

Do studia Radiožurnálu Sport zavítal účastník Rallye Dakar Libor Podmol. Mistr světa ve freestyle motokrosu si v pořadu Na síti povídal s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou nejen o svém nešťastném pádu, který ho z letošního ročníku nejslavnější rallye světa vyřadil, ale také o smrti jednoho z fanoušků během závodu. Užijte si celý rozhovor s nezdolným jezdcem, pro kterého strach není rozhodně žádnou překážkou.

Před 2 týdny 27:23

Co je na akrobatickém rock ‚n‘ rollu nejsložitější? V pořadu Na síti to prozradili Vanišová a Sláma

Jak často jste slyšeli o akrobatickém rock 'n' rollu? V jakých kategoriích tanečníci závodí? Věří stoprocentně Petra Vanišová partnerovi Lukášovi Slámovi při náročných prvcích? Která země v moderním sportu dominuje? Kolik hodin týdně tanečníci věnují tréninku? Proč se jejich sezona dělí na dvě poloviny? Poslechněte si celý rozhovor s úspěšným českým sportovním párem, který v pořadu Na síti vyzpovídala Andrea Sestini Hlaváčková.

Před 2 týdny 27:08

Tenista Matěj Vocel o studiu na univerzitě v USA: Úplně jiný režim, byl to docela záhul

Pětadvacetiletý singlista i deblista Matěj Vocel má za sebou úspěšné studium na univerzitě ve Spojených státech, o kterém si povídal s moderátorkou pořadu Na síti Andreou Sestini Hlaváčkovou. Co mladý tenista považuje za dosavadní největší úspěch kariéry? Co ho vedlo k tomu, že se vydal na zahraniční cestu do Spojených států? Kolik hodin denně stráví na tenisovém kurtu? Užijte si celý rozhovor.

Před 3 týdny 33:12

Některé věci vidím jinak, říká střelecký trenér biatlonistů Emmons. Vzpomínal i na terče, co minul

Ve studiu Radiožurnálu Sport se představil olympijský vítěz z Atén ve střelbě z malorážky a současný trenér českých biatlonistů Matthew Emmons. V pořadu Na síti probírali s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou jeho novou funkci v biatlonovém týmu, ale i to, jak společně s manželkou Kateřinou vychovávají čtyři děti. Užijte si celý rozhovor.

26. prosinec 2022 28:34

To nejlepší z talkshow Na síti! Hlaváčková vyzpovídala kromě tenisových es i Jalonena a Ginzburga

Každé pondělí mezi desátou a jedenáctou hodinou dopoledne můžete na Radiožurnálu Sport poslouchat rozhovory bývalé tenistky Andrey Sestini Hlaváčkové s osobnostmi ze světa sportu. Poslechněte si výběr toho nejlepšího, co v její sportovní talkshow Na síti tento rok zaznělo! Kromě spoluhráček a soupeřek z tenisu vyzpovídala například finského trenéra českých hokejistů Kari Jalonena nebo kouče Ronena Ginzburga, který dostal české basketbalisty na vrcholné akce.

12. prosinec 2022 26:56

Oštěpařka Irena Gillarová: U kouče Jana Železného nepochybujeme o tréninku. Stoprocentně mu věříme

V pondělním pořadu Na síti si s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou povídala jedna z nejlepších českých oštěpařek Irena Gillarová. Už zažehnala všechny zdravotní komplikace, které ji sužovaly v posledních třech letech? Co stálo za rozhodnutím odcestovat za studiem a kariérou do Spojených států amerických? Jak funguje v tréninkové skupině pod vedením Jana Železného? Vzpomíná v dobrém na olympijský závod v Tokiu? Užijte si celý rozhovor s českou atletkou.

5. prosinec 2022 25:42

Trenér basketbalistů Ronen Ginzburg: Nejdůležitější je, aby mezi hráči na hřišti fungovala chemie

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal trenér české basketbalové reprezentace Ronen Ginzburg. S moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou v pořadu Na síti zavzpomínal na působení v Nymburku, začátcích u národního týmu, ale také skvělém vztahu s hvězdným hráčem Tomášem Satoranským. Jaká je podle izraelsko-českého kouče budoucnost českého basketbalu? Může se národní tým znovu podívat na mistrovství světa nebo olympijské hry? Užijte si celý rozhovor.

28. listopad 2022 31:02

Plavec Ondřej Gemov: Na mistrovství světa pojedu plný kotel. Útok na konkrétní časy nevyhlašuji

Momentálně nejlepší český plavec na střední tratě Ondřej Gemov zavítal do studia Radiožurnálu Sport, kde byl hostem pořadu Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou. Proč na víkendovém republikovém šampionátu startoval pouze v jednom individuálním startu? S čím odlétá na mistrovství světa do Austrálie? Na svém těle má značné množství tetování. Limitují ho nějak při sportovním výkonu? To a mnohem víc uslyšíte od českého reprezentanta v rozhovoru.

21. listopad 2022 35:32

Kapitán českých tenistek Petr Pála: Mám štěstí, že se mi v týmu schází skvělé hráčky

V pondělním pořadu Na síti si s Andreou Sestini Hlaváčkovou povídá kouč českých tenistek Petr Pála. V čem tkví kouzlo nejúspěšnějšího kapitána fedcupové historie? Co říká na nový systém soutěže? Jaké pocity má kapitán ženského týmu krátce po skončení letošního Billie Jean King Cupu? Jak probíhá nasazování hráček na klíčové zápasy? Užijte si celý rozhovor s legendou českého tenisu.

14. listopad 2022 23:31

Sportovní podnikatel Tomáš Petera: Rád bych do Česka někdy dostal NBA

V pořadu Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou si povídá podnikatel a tenisový trenér Tomáš Petera. Jak vzpomíná na období, kdy byl osobním koučem právě moderátorky Radiožurnálu Sport? Jak zvládl logisticky ukočírovat zápasy NHL v Praze a tenisový AGEL Open v Ostravě? Dotáhne do Prahy i slavnou NBA? Užijte si rozhovor se sportovním podnikatelem, který je součástí největších sportovních mezinárodních klání na českém území.