Kopačák
21. březen 2021

Poslechněte si podcast: Kopačák #7: Brankáři v Česku a na Slovensku, italský boj o titul a dění na FAČRu

V sedmém díle podcastu Kopačák se Martin s Hanisem bavili o tom, kdo by měl být jedničkou fotbalových reprezentací Česka a Slovenska. Zaměřili se také na situaci v Serii A a zamysleli se nad posledním vývojem na Strahově. 

55:48

Kopačák

Vydává: Podcast Kopačák

Fotbalový podcast projektu Kopačák. Jeho zakladatel Martin a redaktor Hanis mluví o tématech, která navrhují samotní fanoušci Kopačáku, jenž je svým zpracováním jedinečným fotbalovým projektem. Právě pro fotbalovou komunitu je podcast tvořen. Klikněte na tlačítko "play" a ponořte se do světa fotbalu!

Sezóna 1Epizoda 2714. květen 2022 01:08:10

Kopačák #27: Závěr Fortuna ligy, finále evropských pohárů

Plzeň vyhrála titul a tato událost pochopitelně nemohla být opomenuta v nejnovějším díle našeho podcastu Kopačák. S Vojtou z YouTube kanálu The Top jsme se ohlédli za závěrem české ligy a probrali jsme skupinu o titul i o záchranu. Ve druhé části jsme pak pokecali postupně o všech blížících se finálových zápasech evropských pohárů.  Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 2627. duben 2022 01:03:49

Kopačák #26: Manchester United (shrnutí sezóny, problémy, ten Hag a další...)

Po kratší mezeře je tu opět další díl našeho podcastu Kopačák, tentokrát celý věnovaný Manchesteru United, o kterém si Martin povídal s Markym - mimo jiné zakladatelem československého fanklubu Manchesteru United a šéfredaktorem webu unitedway.sk [https://unitedway.sk/]. Kluci se ohlédli za současnou sezónou, okomentovali příchod ten Haga, zamysleli se nad budoucností a tak nějak celkově rozebrali situaci v týmu. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 2519. březen 2022 01:20:02

Kopačák #25: Otázka vlastnictví Chelsea, prvoligové trable s trávníky a rozhodčími, česká baráž o MS

Fotbalovým světem v poslední době nejvíce rezonuje otázka ohledně vlastnictví Chelsea, a tohle dění jsme pochopitelně nemohli v 25. díle našeho fotbalového podcastu Kopačák vynechat. Dále jsme se pobavili o problémech se stavy hřišť a o chybujících rozhodčích v české Fortuna lize, v závěru jsme pak ještě utrousili pár slov směrem k blížícím se zápasům naší reprezentace v rámci baráže o MS. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 2422. únor 2022 01:22:37

Kopačák #24: Osmifinále Ligy mistrů, Slavia a Sparta nejen v pohárech, fotbaloví hooligans

Ve 24. díle fotbalového podcastu Kopačák se ohlédneme za osmifinálovými zápasy Ligy mistrů a pobavíme se i o těch, které nás teprve čekají. V další části si probereme pohárové představení a současné fungování Slavie a Sparty, ve třetím tématu pak slovně zavítáme do prostředí fotbalových hooligans. No a pokud vydržíte až do konce (nebo to přeskočíte na závěr 😁), dozvíte se něco málo o chystaných změnách na webu Kopačáku. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 231. únor 2022 53:41

Kopačák #23: Úpadek La Ligy, 7 hvězd dalšího desetiletí, MS jednou za dva roky?

Třiadvacátý díl našeho podcastu Kopačák zahájíme povídáním o úpadku zájmu, který dopadá na La Ligu třeba i kvůli odchodům Ronalda s Messim, dále se zamyslíme nad hráči, kteří by další desetiletí mohli usilovat buď o Zlatý míč nebo "alespoň" patřit mezi největší hvězdy světového fotbalu, a na závěr si probereme myšlenku pořádání světového šampionátu jednou za dva roky. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 2217. leden 2022 01:09:36

Kopačák #22: Polosezónní zhodnocení nejsledovanějších ligových soutěží (tipy na vítěze, tipy na sestupující, největší překvapení, největší zklamání...)

Nacházíme se v polovině sezóny, a tak je vhodný čas se ohlédnout za dosavadním průběhem ročníku. Ve 22. díle našeho podcastu si postupně projdeme Premier League, La Ligu, Bundesligu, Serii A, Ligue 1 a českou Fortuna ligu, a u každé soutěže dáme svůj tip na vítěze a jednoho sestupujícího, kromě toho se však ještě pobavíme o týmech, které nás nejvíce překvapily nebo naopak zklamaly. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 2119. prosinec 2021 01:18:48

Kopačák #21: Boj o titul v Premier League, Juventus a dění kolem něj, Liga mistrů a české týmy v Evropě, fotbalové zdroje informací

Třetí desítku dílů našeho podcastu Kopačák zahájíme debatou o klubech, které v Premier League svádí boj o špičku tabulky. Hodně se toho děje také kolem Juventusu, v našem druhém tématu tedy dáme prostor nejen fotbalové stránce týmu, ale rovněž v posledních týdnech často zmiňovaným problémům mimo trávník. Dále nám skončila skupinová fáze evropských pohárů, a proto se krátce ohlédneme za Ligou mistrů i za působením českých týmů v pohárech, nebude pak pochopitelně chybět ani zmínka o losu. Na závěr se s vámi podělíme o fotbalové zdroje, které používáme k zisku informací, a to včetně tipů na další podcasty, které nám občas hrají v uších. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 2028. listopad 2021 01:19:08

Kopačák #20: Český speciál - reprezentace, Slovácko, Liberec, druhá liga, čeští trenéři...

Pro jubilejní dvacátý díl jsme si pro vás připravili český fotbalový speciál! Nejprve pokecáme o národním týmu (kvalifikace na MS, Šilhavý...), dále mrkneme na naše mladé hráče, nemalý prostor také dostane naše nejvyšší domácí soutěž (Slovácko, Liberec, Baník) a následně pak druhá liga. V závěru se ještě pobavíme o českých trenérech a hráčských statistikách.  Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 1911. listopad 2021 01:00:37

Kopačák #19: Manažerské rošády v Premier League + Xavi v Barceloně, Křetínský a West Ham, Vrbova Sparta

V devatenáctém díle podcastu Kopačák budeme diskutovat o některých uskutečněných či možných manažerských změnách v Premier League, ke kterým přidáme reakci na Xaviho příchod do Barcelony. Dále probereme spojení Daniela Křetínského a West Hamu (v době nahrávání podcastu převzetí ještě nebylo dokončené), přičemž řeč dojde i na současnou senzační formu "Hammers", v závěru se pak dostane na Spartu a její proměnu pod Pavlem Vrbou. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 1830. říjen 2021 51:23

Kopačák #18: Ze života fotbalového rozhodčího a autora projektu "Svět rozhodčích"

Fotbaloví rozhodčí jsou neodmyslitelnou součástí naší oblíbené hry, málokdy se jim však věnuje pozitivní pozornost, a celkově se nejspíš dá říct, že se toho o zákulisí jejich činnosti moc neví. Do osmnáctého dílu našeho podcastu Kopačák přijal pozvánku mladý divizní rozhodčí a autor originálního instagramového projektu "Svět rozhodčích", který se svou aktivitou snaží lidem přiblížit právě úlohu fotbalového sudího. Náš host se rozpovídal o cestě, která vede k pískání ve vyšších soutěžích, probrali jsme spolu třeba i útočné chování fanoušků či hráčů a celkově tlak provázející rozhodčí prakticky v každém zápase. Během našeho pokecu se dostalo také na hodnocení VAR a malý prostor jsme věnovali i tématu korupce. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)