Kopačák
Sezóna 1Epizoda 496. září 2023

Poslechněte si podcast: Kopačák #49: Vítězové přestupového období

Přestupové okno je ve většině zemí již uzavřené. Některé týmy se svým počínáním na trhu budou spokojenější než jiné, které kluby si však vedly úplně nejlépe? Na tuto otázku se pokusí najít odpověď Dan s Honzou, kteří ve 49. díle našeho podcastu vybrali a probrali celkem šest klubů, ze kterých mají v tomto směru nejlepší pocit. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

52:36

Kopačák

Vydává: Podcast Kopačák

Fotbalový podcast projektu Kopačák. Diskutujeme o aktuálních tématech, která navrhují samotní fanoušci Kopačáku, jenž je svým zpracováním jedinečným fotbalovým projektem. Právě pro fotbalovou komunitu je podcast tvořen. Klikněte na tlačítko "play" a ponořte se do světa fotbalu!

Web

Sezóna 1Epizoda 61Před třemi dny 01:31:20

Kopačák #61: Nejoblíbenější hráči historie Manchesteru United

V 61. díle našeho fotbalového podcastu Kopačák dojde k vyhodnocení vašeho hlasování o nejoblíbenějšího hráče historie Manchesteru United. Celkem bylo rozděleno téměř 10 tisíc hlasů a Martin projde spolu s Markym z Devilpage [https://devilpage.sk/] nejoblíbenější sedmičku. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 60Před týdnem 01:28:12

Kopačák #60: Co na to fanoušek? Rozhovor o dění v Chelsea

Od roku 2010 dvakrát vyhráli Ligu mistrů i Evropskou ligu, přidali tři trofeje anglického šampiona a několik dalších trofejí. Teď si ale fanoušci londýnské Chelsea zvykají na jinou realitu doprovázenou četnými změnami. Nový je majitel, trenér, sestava, i lidé v managementu. Zůstávají snad jen ten stadion a velké útraty - včetně jejich důsledků. Dan se o aktuální situaci v Chelsea pobavil se dvěma fanoušky - Michalem, kterého můžete znát z GegenPress Podcastu, a Hanisem, který náš podcast Kopačák spoluzakládal a byl jeho pevnou součástí do chvíle než se mu naskytla možnost se svými fotbalovými znalostmi a nadšením živit. Přejeme příjemný poslech! :) Pro bonusovou epizodu na ⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak] si pak Dan přichystal pro hosty rozstřel a kvíz.

Sezóna 1Epizoda 59Před 2 týdny 01:07:58

Kopačák #59: Které letní přestupy se zatím nejvíce vydařily?

Pro 59. díl fotbalového podcastu Kopačák si Martin s Jáchymem dali za úkol vybrat nezávisle na tom druhém pětici nejlepších letních posil. Jak to celé dopadlo? Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 58Před 3 týdny 01:17:30

Kopačák #58: Český nároďák ve zbytku kvalifikace

Máme před sebou poslední dva zápasy kvalifikace na ME 2024 v Německu, a tak se Martin s Honzou podívají nejen na tyto duely, ale celkově proberou dění kolem reprezentace. Řeč bude o Čvančarovi, Barákovi a pochopitelně také o pozici Šilhavého, kterého Honza odvolával již dávno, zatímco Martin se ho ještě před posledním srazem snažil zastávat. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 579. listopad 2023 55:40

Kopačák #57: Tottenhamu s Aston Villou se daří, to Ajax s Unionem se trápí...

V 57. epizodě fotbalového podcastu Kopačák se Dan s Jáchymem podívají na čtyři týmy, o kterých jste si přáli slyšet. V první polovině se zaměří na Tottenham s Aston Villou, tedy celky mající velmi povedený úvod sezóny. Poté to už tak veselé nebude, jelikož se dostane na trápící se Ajax a Union Berlin. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

4. listopad 2023 01:13:51

Co na to fanoušek? Rozhovor o dění v Leverkusenu

Hráči Bayeru Leverkusen vletěli do sezóny ve velké formě a z opatrné narážky, že by mohli hrát o titul, se pomalu stává skutečnost. Jak se do této pozice dostali? Patří skutečně na špičku Bundesligy? A co tento posun znamená pro české hráče v týmu? Nejen o tom byla řeč ve třetím dílu série "Co na to fanoušek?", do které přijal pozvání Lukáš ze stránky Bayer 04 CZE [https://www.instagram.com/bayerleverkusen_cze/]. Přejeme příjemný poslech! :) Pro bonusovou epizodu na ⁠⁠Herohero⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak] si pak Dan přichystal pro hosty rozstřel a kvíz.

Sezóna 1Epizoda 5631. říjen 2023 56:30

Kopačák #56: Které týmy uvidíme v jarní části Ligy mistrů?

Máme za sebou polovinu skupinové fáze Ligy mistrů, a tak Martin s Jáchymem projdou skupinu po skupince, u každé se pobaví o jejím průběhu a vyberou dva týmy, kterým dávají největší šanci na postup do jarní části. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 5525. říjen 2023 01:06:34

Kopačák #55: Proč presumpce neviny ve fotbale neplatí? A co ten doping a sázení?

Poslední dobou se až moc často řeší neadekvátní chování hráčů mimo fotbalové trávníky, a zatímco u některých se dá pochopit, že jsou nemalou částí společnosti zavrženi, případ Sigurdsson ukázal selhání presumpce neviny. V 55. díle našeho fotbalového podcastu Kopačák se Martin s Honzou pobaví o tom, proč jsou fotbalisté odsuzování ještě před prokázáním neviny, vzhledem pak k tomu, že se vyskytuje poměrně dost případů dopingu a nepovoleného sázení, řeč přijde i na tohle téma. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

21. říjen 2023 58:11

Co na to fanoušek? Rozhovor o dění v Evertonu

Do druhého dílu série "Co na to fanoušek?", tentokrát zaměřené na Everton, přijali pozvání Roman z ⁠Everton FC - CZ/SK [https://www.facebook.com/everton.fans.cz.sk]⁠ a Mr. Modrá z Liverpoolu [https://twitter.com/toffiesfan] na Twitteru, David. V čem je problém Evertonu a jaká je spokojenost se Seanem Dychem? Jak trpí rivalita s Liverpoolem, když jsou oba kluby na opačném pólu? Jak klub ovlivňuje stavba nového stadionu? O tom všem, ale třeba i o potenciálních nových vlastnících a Evertonu jako součásti víceklubové franšízy, byla řeč v nejnovějším díle našeho podcastu. Přejeme příjemný poslech! :) Pro bonusovou epizodu na ⁠Herohero⁠ [https://herohero.co/kopacak] si pak Dan přichystal pro hosty rozstřel a kvíz.

Sezóna 1Epizoda 5411. říjen 2023 52:38

Kopačák #54: Pořádat mistrovství světa? Už to není, co to bývalo...

V minulém týdnu bylo rozhodnuto, že MS 2030 se odehraje ve Španělsku, Portugalsku a Maroku, jeden zápas však šalamounsky bude hostit i Argentina, Uruguay a Paraguay. Po MS 2026 to tedy je další turnaj, který budou hostit více než dvě země a asi se dá očekávat, že v budoucnu taková pořadatelství budou stále častější. Martin s Jáchymem se pobavili nejen o tom, proč mizí pořadatelství jednou zemí, ale i o formátu dalších turnajů, jejich identitě... Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)