Kopačák
Sezóna 1Epizoda 44. únor 2021

Poslechněte si podcast: Kopačák #4: Rozhovor s Vojtou z kanálu The Top

Do čtvrtého dílu jsme si pozvali Vojtu z fotbalového YouTube kanálu The Top. S ním jsme probrali nejen jeho život na YouTube, ale pokecali jsme také o e-sportu, trenérské rošádě v Chelsea či výkonech Slovácka.

01:15:49

Kopačák

Vydává: Podcast Kopačák

Fotbalový podcast projektu Kopačák. Diskutujeme o aktuálních tématech, která navrhují samotní fanoušci Kopačáku, jenž je svým zpracováním jedinečným fotbalovým projektem. Právě pro fotbalovou komunitu je podcast tvořen. Klikněte na tlačítko "play" a ponořte se do světa fotbalu!

Web

Sezóna 1Epizoda 52Včera 01:26:50

Kopačák #52: Jak na tom jsou čeští fotbalisté v zahraničí?

V 52. epizodě fotbalového podcastu Kopačák se Dan s Jáchymem pobaví o českých hráčích, kteří však působí mimo tuzemské trávníky. Barák, Černý, Jurásek, Hložek a další. Volný pokec o tom, jakou mají pozici v týmu, jak vstoupili do sezóny, co od nich čekat... Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 51Před týdnem 57:41

Kopačák #51: Začíná Liga mistrů! Kdo je favorit? Který tým zklame / překvapí?

51. díl našeho podcastu bude patřit Lize mistrů. Začíná nám skupinová fáze, a tak se Dan s Honzou pobavili o svých očekáváních směřujících k týmům v této soutěži. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 50Před 2 týdny 01:06:57

Kopačák #50: Šilhavý out? A jak na tom vlastně český nároďák je?

Máme tu díl s krásným číslem 50! V něm se Jáchym s Martinem pobaví o posledním repre srazu, pozici Jaroslava Šilhavého i celkově o národním týmu a jeho potenciálu do blízké budoucnosti. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Před 2 týdny 12:43

Fotbalové zpravodajství z Francie a Česka

Ukázka z našeho uzavřeného podcastu na ⁠⁠https://herohero.co/kopacak⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], konkrétně z první části (ze tří), ve které vás každý týden budeme informovat o tom nejzajímavějším, co se napříč nejsledovanějšími soutěžemi děje. V této ukázce vás Dan poinformuje o dění ve Francii + přidá krátký pohled mimo nejsledovanější soutěže, zatímco Honza se podíval na český fotbal. Doufám, že se ukázka bude líbit a budeme rádi za vaši důvěru na Herohero 😊

Sezóna 1Epizoda 49Před 3 týdny 52:36

Kopačák #49: Vítězové přestupového období

Přestupové okno je ve většině zemí již uzavřené. Některé týmy se svým počínáním na trhu budou spokojenější než jiné, které kluby si však vedly úplně nejlépe? Na tuto otázku se pokusí najít odpověď Dan s Honzou, kteří ve 49. díle našeho podcastu vybrali a probrali celkem šest klubů, ze kterých mají v tomto směru nejlepší pocit. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

31. srpen 2023 13:31

Fotbalové zpravodajství z Anglie a Česka

Ukázka z našeho uzavřeného podcastu na ⁠https://herohero.co/kopacak⁠ [https://herohero.co/kopacak], konkrétně z první části (ze tří), ve které vás každý týden budeme informovat o tom nejzajímavějším, co se napříč nejsledovanějšími soutěžemi děje. V této ukázce vás Martin poinformuje o dění v Anglii, zatímco Jáchym se podíval na české trávníky. Doufám, že se ukázka bude líbit a budeme rádi za vaši důvěru na Herohero 😊

Sezóna 1Epizoda 4829. srpen 2023 01:05:53

Kopačák #48: Saúdská Arábie - kontroverze s potenciálem na úspěch

Saúdská Arábie během letošního léta mohutně utrácela a přivedla do své země velká jména světového fotbalu, což celkem logicky u hodně fanoušků neprobudilo zrovna pozitivní reakce. Ve 48. díle našeho podcastu Kopačák se Jáchym s Martinem pobaví o tomto arabském boomu a pokusí se na celou věc podívat i trochu z jiné strany. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

25. srpen 2023 23:00

Philippe Coutinho do Barcelony, aneb přestup, který nikomu nepomohl

Ukázka z uzavřeného dílu, který najdete na našem Herohero [https://herohero.co/kopacak]. Součástí každého dílu je fotbalové zpravodajství (30-40 minut novinek), seriál a pokec o nějakém aktuálním tématu. V posledním díle jsme se v tématu věnovali transformaci brankářského řemesla, u kterého je stále důležitější hra nohou, v seriálu o nejdražších přestupech jsme se dostali ke kariéře Coutinha, a to nejen z hlediska jeho přesunu do Barcelony. Budeme se na vás těšit na Herohero [https://herohero.co/kopacak] 💚

Sezóna 1Epizoda 4723. srpen 2023 01:11:51

Kopačák #47: Které týmy mohou být černými koňmi sezóny?

Ve 47. díle fotbalového podcastu Kopačák se Dan s Martinem pobaví o týmech, které by mohly být černými koňmi sezóny. Každý vybral tři týmy, celkově tak proberou 6 celků, které na startu ročníku působí velmi dobře a mohly by se tento rok posunout ještě výš. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠Herohero⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

17. srpen 2023 18:27

Fotbalové zpravodajství z Německa a Francie

Ukázka z našeho uzavřeného podcastu na https://herohero.co/kopacak [https://herohero.co/kopacak], konkrétně z první části (ze tří), ve které vás každý týden budeme informovat o tom nejzajímavějším, co se napříč nejsledovanějšími soutěžemi děje. V této ukázce vás Dan poinformuje o dění v Německu, Jáchym si vzal na starost Francii. Doufám, že se ukázka bude líbit a budeme rádi za vaši důvěru na Herohero 😊