Kopačák
Sezóna 1Epizoda 3913. duben 2023

Poslechněte si podcast: Kopačák #39: Vbíháme na cílovou rovinku aneb jak vypadají boje o titul napříč soutěžemi?

Konec sezóny se blíží a s tím pomalu vrcholí boje o titul. V tomto díle našeho podcastu Kopačák probereme (po tradičních novinkách/zajímavostech) postupně boje o titul napříč TOP 5 soutěžemi + v české lize, v závěru pak dostane prostor i portugalská soutěž. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na ⁠⁠Facebooku⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠Instagramu⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠web⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

01:12:07

Kopačák

Vydává: Podcast Kopačák

Fotbalový podcast projektu Kopačák. Diskutujeme o aktuálních tématech, která navrhují samotní fanoušci Kopačáku, jenž je svým zpracováním jedinečným fotbalovým projektem. Právě pro fotbalovou komunitu je podcast tvořen. Klikněte na tlačítko "play" a ponořte se do světa fotbalu!

Web

Sezóna 1Epizoda 42Včera 01:52:59

Kopačák #42: Které kluby (ne)uvidíme v příští sezóně nejsledovanějších soutěží a kdo nás nejvíce překvapil/zklamal?

Sezóna je téměř u konce. V tomto díle našeho fotbalového podcastu Kopačák projdeme všechny u nás nejsledovanější ligové soutěže (TOP 5 + Česko) a u každé se pobavíme o týmech, které se s prvoligovou účastí pro další ročník již rozloučily (případně se mohou brzy rozloučit), a také naopak o těch šťastnějších, které je nahradí. U každé z probíraných lig si navíc vybereme klub, který nás nejvíce překvapil či nejvíce zklamal. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na ⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 41Před týdnem 01:23:20

Kopačák #41: Semifinále + finále Ligy mistrů, penalty na Spartě, bída v Plzni a nejistota v Jablonci, časté trenérské změny

Liga mistrů se blíží ke svému závěru, a tak se ve 41. díle našeho podcastu Kopačák ohlédneme za semifinálovými duely a pokecáme o blížícím se finále. Poté na řadu přijde české okénko, v rámci kterého si posvítíme na penalty Sparty, trápení Plzně a nejistotu v Jablonci, která souvisí se zavřením jejich dlouholetého bosse Pelty. V závěru bude řeč o častých trenérských změnách, hlavně pak o těch v Premier League, kterých jsme si užili rekordní množství. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na ⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 4028. duben 2023 01:26:20

Kopačák #40: Finiš evropských pohárů, fungování Tottenhamu a Newcastlu, výchova fanoušků v Čechách

V kulatém 40. díle našeho fotbalového podcastu Kopačák se pobavíme o zbylých duelech všech tří evropských pohárů, probereme dění v dvou náladou odlišných klubech Tottenhamu a Newcastlu, v závěru se pak, kvůli klesajícímu zájmu o fotbal, zamyslíme nad výchovou nové generace fanoušků. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na ⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠web⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 3830. březen 2023 01:12:21

Kopačák #38: Bundesligový speciál - Nagelsmann/Tuchel, boj o titul/záchranu, atraktivita Bundesligy, Češi v Bundeslize

Třicátý osmý díl podcastu Kopačák bude patřit Bundeslize. S obrovským fanouškem Danem, kterého můžete znát z projektu ZaKopaná, se pobavíme o změně na lavičce Bayernu, probereme boje na obou koncích tabulky i týmy mezi tím, zamyslíme se nad celkovým vnímáním a směřováním Bundesligy a chybět nebude ani průlet českými hráči v soutěži. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na ⁠Facebooku⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠Instagramu⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠web⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 3715. březen 2023 01:28:55

Kopačák #37: Kvalifikace na ME, boje o titul/záchranu ve Fortuna lize, situace Juventusu

Kvalifikace na ME se blíží, a proto si dáme tipy na přímé postupující ze všech kvalifikačních skupin, větší pozornost pak pochopitelně věnujeme českému týmu. U českého fotbalu zůstaneme ve druhém tématu, v němž si projdeme týmy nacházející se v boji o titul či o záchranu, pár slov však utrousíme i o dalších klubech. V závěru se dostane na Juventus, který po odečtení 15 bodů živí naději, že je získá zpět. Probereme v rychlosti jejich aktuální pozici a pobavíme se o opět zraněném Pogbovi. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku či Instagramu, mrknout můžete i na náš web, kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 363. březen 2023 01:20:42

Kopačák #36: Finanční gramotnost fotbalistů, tápající Chelsea, zhodnocení přínosu VAR

Poslední dny je největším tématem české fotbalové scény Adam Hloušek, přesněji jeho obrovské dluhy. V 36. díle podcastu Kopačák se budeme tomuto tématu věnovat, ale vezmeme ho trochu ze širšího pohledu - zaměříme se celkově na problém finanční gramotnosti fotbalistů. Ve druhém tématu se podíváme na tápání Chelsea, která pod Grahamem Potterem nemůže najít správný směr, a v závěru si po čase zase zhodnotíme přínos VAR a jeho užitečnost nejen pro rozhodčí, ale pro fotbal celkově. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku či Instagramu, mrknout můžete i na náš web, kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 3515. únor 2023 01:15:20

Kopačák #35: Osmifinále Ligy mistrů, oživení Superligy, trable Man. City, Jankto...

Již 35. díl našeho podcastu začneme s rychlými zajímavostmi z posledních týdnů (problém Manchesteru City, "Coming Out" Jakuba Jankta...), ve zbytku se pak zaměříme na evropské soutěže. V Lize mistrů nám totiž začaly osmifinálové boje, ale velká diskuze v posledních dnech byla i okolo Superligy, která by "milionářskou soutěž" chtěla v budoucnu ohrožovat. Zaměříme se na upravený formát Superligy, myšlenku soutěže a probereme také rozdíly mezi kluby Premier League a kluby stojícími za tímto nápadem. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku či Instagramu, mrknout můžete i na náš web, kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 3418. leden 2023 01:12:17

Kopačák #34: Novinky (Mudryk, nové posily pro Benficu...), dění ve Slavii a kdo bude vítězem a sestupujícím v TOP 5 ligách?

Začátek 34. dílu našeho podcastu Kopačák bude patřit věcem, které nás v poslední době ve fotbalovém prostředí zaujaly. Já tak zmíním například přestup Mudryka do Chelsea, Jáchyma oproti tomu více zaujaly nové tváře v Benfice. V delší části se podíváme na tým Slavie - ohlédneme se za podzimem, přípravou na jaro i očekáváními do druhé poloviny soutěže. Ve třetí části uděláme takový rychlý průlet TOP 5 ligami, přičemž v každé se pobavíme o tom, kdo by mohl vyhrát titul, a naopak označíme jeden tým, kterému dáváme největší šance na sestup. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku či Instagramu, mrknout můžete i na náš web, kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 334. leden 2023 01:09:54

Kopačák #33: Ronaldo v Arábii, Manchester United hledá hroťáka a je fotbalového prostředí vhodné pro děti?

Poslední dny fotbalové prostředí nejvíce ovlivnil odchod Cristiana Ronalda do Al Nassru. V nejnovějším díle podcastu Kopačák se ohlédneme za posledními měsíci Portugalce v United a pobavíme se i o jeho budoucnosti spojené nejen s novým arabským působištěm. V dalším tématu se pobavíme o Manchesteru United, přičemž se hlavně zaměříme na četné spekulace okolo příchodu hroťáka, a na závěr se zamyslíme nad tím, jak (a zda) je fotbalové prostředí a celkově fotbalová kultura vhodná pro děti. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku či Instagramu, mrknout můžete i na náš web, kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)