Kopačák
Sezóna 1Epizoda 2917. říjen 2022

Poslechněte si podcast: Kopačák #29: Padouch Mbappé a hrdina Haaland, boj o postup v Lize mistrů, rozjetá Neapol

Poslední dobou novinové titulky plní dvojice fotbalových supertalentů, jen každý jiným způsobem - zatímco u Mbappého se řeší rozpory s PSG, Haaland svými góly dělá z Premier League v podstatě jednoduchou soutěž. O obou hráčích si pokecáme ve 29. díle našeho podcastu, kromě toho se však podíváme i na postupové boje v závěrečných dvou skupinových kolech Ligy mistrů a svůj prostor dostane i Neapol, která (navzdory četným letním odchodům v minulosti klíčových hráčů) prožila skvělý úvod nové sezóny. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

01:09:02

Kopačák

Vydává: Podcast Kopačák

Fotbalový podcast projektu Kopačák. Diskutujeme o aktuálních tématech, která navrhují samotní fanoušci Kopačáku, jenž je svým zpracováním jedinečným fotbalovým projektem. Právě pro fotbalovou komunitu je podcast tvořen. Klikněte na tlačítko "play" a ponořte se do světa fotbalu!

Web

Sezóna 1Epizoda 60Před třemi dny 01:28:12

Kopačák #60: Co na to fanoušek? Rozhovor o dění v Chelsea

Od roku 2010 dvakrát vyhráli Ligu mistrů i Evropskou ligu, přidali tři trofeje anglického šampiona a několik dalších trofejí. Teď si ale fanoušci londýnské Chelsea zvykají na jinou realitu doprovázenou četnými změnami. Nový je majitel, trenér, sestava, i lidé v managementu. Zůstávají snad jen ten stadion a velké útraty - včetně jejich důsledků. Dan se o aktuální situaci v Chelsea pobavil se dvěma fanoušky - Michalem, kterého můžete znát z GegenPress Podcastu, a Hanisem, který náš podcast Kopačák spoluzakládal a byl jeho pevnou součástí do chvíle než se mu naskytla možnost se svými fotbalovými znalostmi a nadšením živit. Přejeme příjemný poslech! :) Pro bonusovou epizodu na ⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak] si pak Dan přichystal pro hosty rozstřel a kvíz.

Sezóna 1Epizoda 59Před týdnem 01:07:58

Kopačák #59: Které letní přestupy se zatím nejvíce vydařily?

Pro 59. díl fotbalového podcastu Kopačák si Martin s Jáchymem dali za úkol vybrat nezávisle na tom druhém pětici nejlepších letních posil. Jak to celé dopadlo? Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 58Před 2 týdny 01:17:30

Kopačák #58: Český nároďák ve zbytku kvalifikace

Máme před sebou poslední dva zápasy kvalifikace na ME 2024 v Německu, a tak se Martin s Honzou podívají nejen na tyto duely, ale celkově proberou dění kolem reprezentace. Řeč bude o Čvančarovi, Barákovi a pochopitelně také o pozici Šilhavého, kterého Honza odvolával již dávno, zatímco Martin se ho ještě před posledním srazem snažil zastávat. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 57Před 3 týdny 55:40

Kopačák #57: Tottenhamu s Aston Villou se daří, to Ajax s Unionem se trápí...

V 57. epizodě fotbalového podcastu Kopačák se Dan s Jáchymem podívají na čtyři týmy, o kterých jste si přáli slyšet. V první polovině se zaměří na Tottenham s Aston Villou, tedy celky mající velmi povedený úvod sezóny. Poté to už tak veselé nebude, jelikož se dostane na trápící se Ajax a Union Berlin. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Před 3 týdny 01:13:51

Co na to fanoušek? Rozhovor o dění v Leverkusenu

Hráči Bayeru Leverkusen vletěli do sezóny ve velké formě a z opatrné narážky, že by mohli hrát o titul, se pomalu stává skutečnost. Jak se do této pozice dostali? Patří skutečně na špičku Bundesligy? A co tento posun znamená pro české hráče v týmu? Nejen o tom byla řeč ve třetím dílu série "Co na to fanoušek?", do které přijal pozvání Lukáš ze stránky Bayer 04 CZE [https://www.instagram.com/bayerleverkusen_cze/]. Přejeme příjemný poslech! :) Pro bonusovou epizodu na ⁠⁠Herohero⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak] si pak Dan přichystal pro hosty rozstřel a kvíz.

Sezóna 1Epizoda 5631. říjen 2023 56:30

Kopačák #56: Které týmy uvidíme v jarní části Ligy mistrů?

Máme za sebou polovinu skupinové fáze Ligy mistrů, a tak Martin s Jáchymem projdou skupinu po skupince, u každé se pobaví o jejím průběhu a vyberou dva týmy, kterým dávají největší šanci na postup do jarní části. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 5525. říjen 2023 01:06:34

Kopačák #55: Proč presumpce neviny ve fotbale neplatí? A co ten doping a sázení?

Poslední dobou se až moc často řeší neadekvátní chování hráčů mimo fotbalové trávníky, a zatímco u některých se dá pochopit, že jsou nemalou částí společnosti zavrženi, případ Sigurdsson ukázal selhání presumpce neviny. V 55. díle našeho fotbalového podcastu Kopačák se Martin s Honzou pobaví o tom, proč jsou fotbalisté odsuzování ještě před prokázáním neviny, vzhledem pak k tomu, že se vyskytuje poměrně dost případů dopingu a nepovoleného sázení, řeč přijde i na tohle téma. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

21. říjen 2023 58:11

Co na to fanoušek? Rozhovor o dění v Evertonu

Do druhého dílu série "Co na to fanoušek?", tentokrát zaměřené na Everton, přijali pozvání Roman z ⁠Everton FC - CZ/SK [https://www.facebook.com/everton.fans.cz.sk]⁠ a Mr. Modrá z Liverpoolu [https://twitter.com/toffiesfan] na Twitteru, David. V čem je problém Evertonu a jaká je spokojenost se Seanem Dychem? Jak trpí rivalita s Liverpoolem, když jsou oba kluby na opačném pólu? Jak klub ovlivňuje stavba nového stadionu? O tom všem, ale třeba i o potenciálních nových vlastnících a Evertonu jako součásti víceklubové franšízy, byla řeč v nejnovějším díle našeho podcastu. Přejeme příjemný poslech! :) Pro bonusovou epizodu na ⁠Herohero⁠ [https://herohero.co/kopacak] si pak Dan přichystal pro hosty rozstřel a kvíz.

Sezóna 1Epizoda 5411. říjen 2023 52:38

Kopačák #54: Pořádat mistrovství světa? Už to není, co to bývalo...

V minulém týdnu bylo rozhodnuto, že MS 2030 se odehraje ve Španělsku, Portugalsku a Maroku, jeden zápas však šalamounsky bude hostit i Argentina, Uruguay a Paraguay. Po MS 2026 to tedy je další turnaj, který budou hostit více než dvě země a asi se dá očekávat, že v budoucnu taková pořadatelství budou stále častější. Martin s Jáchymem se pobavili nejen o tom, proč mizí pořadatelství jednou zemí, ale i o formátu dalších turnajů, jejich identitě... Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete podpořit na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Herohero⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://herohero.co/kopacak], kde je pro vás připravený další podcastový obsah. Sledovat nás můžete i na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

7. říjen 2023 01:12:30

Co na to fanoušek? Rozhovor o dění v Manchesteru United

V první části Danova nového "pořadu", ve kterém chce s fanoušky jednotlivých klubů probírat aktuální dění, bylo využito, že v týmu máme hned dva fanoušky Manchesteru United, a tak prvními hosty byli Honza s Martinem. Co říkají na aktuální stav týmu, působení ten Haga nebo celkově směřování klubu? Pro bonusovou epizodu na Herohero [https://herohero.co/kopacak] si pak Dan přichystal pro hosty rozstřel a kvíz.