Kopačák
Sezóna 1Epizoda 281. říjen 2022

Poslechněte si podcast: Kopačák #28: Liga národů, Viktoria Plzeň

Po dlouhých čtyřech měsících jsme zpět! Po krátkém vysvětlení této prodlevy vám na začátku 28. dílu představím novou tvář (tedy spíš nový hlas) podcastu Honzu, se kterým se následně ohlédneme za tímto ročníkem Ligy národů, kde pochopitelně největší prostor dostane český tým, věnovat se však budeme i národním výběrům, které nejvíce překvapily/zklamaly. Ve druhém tématu pokecáme o Viktorii Plzeň, přesněji o jejich návratu zpět na český trůn, o současné pohárové sezóně, ale také o často probíraných kontroverzích. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

01:08:33

Kopačák

Vydává: Podcast Kopačák

Fotbalový podcast projektu Kopačák. Diskutujeme o aktuálních tématech, která navrhují samotní fanoušci Kopačáku, jenž je svým zpracováním jedinečným fotbalovým projektem. Právě pro fotbalovou komunitu je podcast tvořen. Klikněte na tlačítko "play" a ponořte se do světa fotbalu!

Web

Sezóna 1Epizoda 42Před týdnem 01:52:59

Kopačák #42: Které kluby (ne)uvidíme v příští sezóně nejsledovanějších soutěží a kdo nás nejvíce překvapil/zklamal?

Sezóna je téměř u konce. V tomto díle našeho fotbalového podcastu Kopačák projdeme všechny u nás nejsledovanější ligové soutěže (TOP 5 + Česko) a u každé se pobavíme o týmech, které se s prvoligovou účastí pro další ročník již rozloučily (případně se mohou brzy rozloučit), a také naopak o těch šťastnějších, které je nahradí. U každé z probíraných lig si navíc vybereme klub, který nás nejvíce překvapil či nejvíce zklamal. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na ⁠⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 41Před 3 týdny 01:23:20

Kopačák #41: Semifinále + finále Ligy mistrů, penalty na Spartě, bída v Plzni a nejistota v Jablonci, časté trenérské změny

Liga mistrů se blíží ke svému závěru, a tak se ve 41. díle našeho podcastu Kopačák ohlédneme za semifinálovými duely a pokecáme o blížícím se finále. Poté na řadu přijde české okénko, v rámci kterého si posvítíme na penalty Sparty, trápení Plzně a nejistotu v Jablonci, která souvisí se zavřením jejich dlouholetého bosse Pelty. V závěru bude řeč o častých trenérských změnách, hlavně pak o těch v Premier League, kterých jsme si užili rekordní množství. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na ⁠⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠⁠web⁠⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 4028. duben 2023 01:26:20

Kopačák #40: Finiš evropských pohárů, fungování Tottenhamu a Newcastlu, výchova fanoušků v Čechách

V kulatém 40. díle našeho fotbalového podcastu Kopačák se pobavíme o zbylých duelech všech tří evropských pohárů, probereme dění v dvou náladou odlišných klubech Tottenhamu a Newcastlu, v závěru se pak, kvůli klesajícímu zájmu o fotbal, zamyslíme nad výchovou nové generace fanoušků. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na ⁠⁠⁠Facebooku⁠⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠⁠Instagramu⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠⁠web⁠⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 3913. duben 2023 01:12:07

Kopačák #39: Vbíháme na cílovou rovinku aneb jak vypadají boje o titul napříč soutěžemi?

Konec sezóny se blíží a s tím pomalu vrcholí boje o titul. V tomto díle našeho podcastu Kopačák probereme (po tradičních novinkách/zajímavostech) postupně boje o titul napříč TOP 5 soutěžemi + v české lize, v závěru pak dostane prostor i portugalská soutěž. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na ⁠⁠Facebooku⁠⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠⁠Instagramu⁠⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠⁠web⁠⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 3830. březen 2023 01:12:21

Kopačák #38: Bundesligový speciál - Nagelsmann/Tuchel, boj o titul/záchranu, atraktivita Bundesligy, Češi v Bundeslize

Třicátý osmý díl podcastu Kopačák bude patřit Bundeslize. S obrovským fanouškem Danem, kterého můžete znát z projektu ZaKopaná, se pobavíme o změně na lavičce Bayernu, probereme boje na obou koncích tabulky i týmy mezi tím, zamyslíme se nad celkovým vnímáním a směřováním Bundesligy a chybět nebude ani průlet českými hráči v soutěži. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na ⁠Facebooku⁠ [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či ⁠Instagramu⁠ [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš ⁠web⁠ [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 3715. březen 2023 01:28:55

Kopačák #37: Kvalifikace na ME, boje o titul/záchranu ve Fortuna lize, situace Juventusu

Kvalifikace na ME se blíží, a proto si dáme tipy na přímé postupující ze všech kvalifikačních skupin, větší pozornost pak pochopitelně věnujeme českému týmu. U českého fotbalu zůstaneme ve druhém tématu, v němž si projdeme týmy nacházející se v boji o titul či o záchranu, pár slov však utrousíme i o dalších klubech. V závěru se dostane na Juventus, který po odečtení 15 bodů živí naději, že je získá zpět. Probereme v rychlosti jejich aktuální pozici a pobavíme se o opět zraněném Pogbovi. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku či Instagramu, mrknout můžete i na náš web, kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 363. březen 2023 01:20:42

Kopačák #36: Finanční gramotnost fotbalistů, tápající Chelsea, zhodnocení přínosu VAR

Poslední dny je největším tématem české fotbalové scény Adam Hloušek, přesněji jeho obrovské dluhy. V 36. díle podcastu Kopačák se budeme tomuto tématu věnovat, ale vezmeme ho trochu ze širšího pohledu - zaměříme se celkově na problém finanční gramotnosti fotbalistů. Ve druhém tématu se podíváme na tápání Chelsea, která pod Grahamem Potterem nemůže najít správný směr, a v závěru si po čase zase zhodnotíme přínos VAR a jeho užitečnost nejen pro rozhodčí, ale pro fotbal celkově. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku či Instagramu, mrknout můžete i na náš web, kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 3515. únor 2023 01:15:20

Kopačák #35: Osmifinále Ligy mistrů, oživení Superligy, trable Man. City, Jankto...

Již 35. díl našeho podcastu začneme s rychlými zajímavostmi z posledních týdnů (problém Manchesteru City, "Coming Out" Jakuba Jankta...), ve zbytku se pak zaměříme na evropské soutěže. V Lize mistrů nám totiž začaly osmifinálové boje, ale velká diskuze v posledních dnech byla i okolo Superligy, která by "milionářskou soutěž" chtěla v budoucnu ohrožovat. Zaměříme se na upravený formát Superligy, myšlenku soutěže a probereme také rozdíly mezi kluby Premier League a kluby stojícími za tímto nápadem. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku či Instagramu, mrknout můžete i na náš web, kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 3418. leden 2023 01:12:17

Kopačák #34: Novinky (Mudryk, nové posily pro Benficu...), dění ve Slavii a kdo bude vítězem a sestupujícím v TOP 5 ligách?

Začátek 34. dílu našeho podcastu Kopačák bude patřit věcem, které nás v poslední době ve fotbalovém prostředí zaujaly. Já tak zmíním například přestup Mudryka do Chelsea, Jáchyma oproti tomu více zaujaly nové tváře v Benfice. V delší části se podíváme na tým Slavie - ohlédneme se za podzimem, přípravou na jaro i očekáváními do druhé poloviny soutěže. Ve třetí části uděláme takový rychlý průlet TOP 5 ligami, přičemž v každé se pobavíme o tom, kdo by mohl vyhrát titul, a naopak označíme jeden tým, kterému dáváme největší šance na sestup. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku či Instagramu, mrknout můžete i na náš web, kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 334. leden 2023 01:09:54

Kopačák #33: Ronaldo v Arábii, Manchester United hledá hroťáka a je fotbalového prostředí vhodné pro děti?

Poslední dny fotbalové prostředí nejvíce ovlivnil odchod Cristiana Ronalda do Al Nassru. V nejnovějším díle podcastu Kopačák se ohlédneme za posledními měsíci Portugalce v United a pobavíme se i o jeho budoucnosti spojené nejen s novým arabským působištěm. V dalším tématu se pobavíme o Manchesteru United, přičemž se hlavně zaměříme na četné spekulace okolo příchodu hroťáka, a na závěr se zamyslíme nad tím, jak (a zda) je fotbalové prostředí a celkově fotbalová kultura vhodná pro děti. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku či Instagramu, mrknout můžete i na náš web, kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)