Kopačák
NejnovějšíSezóna 1Epizoda 28Před šesti dny

Poslechněte si podcast: Kopačák #28: Liga národů, Viktoria Plzeň

Po dlouhých čtyřech měsících jsme zpět! Po krátkém vysvětlení této prodlevy vám na začátku 28. dílu představím novou tvář (tedy spíš nový hlas) podcastu Honzu, se kterým se následně ohlédneme za tímto ročníkem Ligy národů, kde pochopitelně největší prostor dostane český tým, věnovat se však budeme i národním výběrům, které nejvíce překvapily/zklamaly. Ve druhém tématu pokecáme o Viktorii Plzeň, přesněji o jejich návratu zpět na český trůn, o současné pohárové sezóně, ale také o často probíraných kontroverzích. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

01:08:33

Kopačák

Vydává: Podcast Kopačák

Fotbalový podcast projektu Kopačák. Jeho zakladatel Martin a redaktor Hanis mluví o tématech, která navrhují samotní fanoušci Kopačáku, jenž je svým zpracováním jedinečným fotbalovým projektem. Právě pro fotbalovou komunitu je podcast tvořen. Klikněte na tlačítko "play" a ponořte se do světa fotbalu!

Sezóna 1Epizoda 2714. květen 2022 01:08:10

Kopačák #27: Závěr Fortuna ligy, finále evropských pohárů

Plzeň vyhrála titul a tato událost pochopitelně nemohla být opomenuta v nejnovějším díle našeho podcastu Kopačák. S Vojtou z YouTube kanálu The Top jsme se ohlédli za závěrem české ligy a probrali jsme skupinu o titul i o záchranu. Ve druhé části jsme pak pokecali postupně o všech blížících se finálových zápasech evropských pohárů.  Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 2627. duben 2022 01:03:49

Kopačák #26: Manchester United (shrnutí sezóny, problémy, ten Hag a další...)

Po kratší mezeře je tu opět další díl našeho podcastu Kopačák, tentokrát celý věnovaný Manchesteru United, o kterém si Martin povídal s Markym - mimo jiné zakladatelem československého fanklubu Manchesteru United a šéfredaktorem webu unitedway.sk [https://unitedway.sk/]. Kluci se ohlédli za současnou sezónou, okomentovali příchod ten Haga, zamysleli se nad budoucností a tak nějak celkově rozebrali situaci v týmu. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 2519. březen 2022 01:20:02

Kopačák #25: Otázka vlastnictví Chelsea, prvoligové trable s trávníky a rozhodčími, česká baráž o MS

Fotbalovým světem v poslední době nejvíce rezonuje otázka ohledně vlastnictví Chelsea, a tohle dění jsme pochopitelně nemohli v 25. díle našeho fotbalového podcastu Kopačák vynechat. Dále jsme se pobavili o problémech se stavy hřišť a o chybujících rozhodčích v české Fortuna lize, v závěru jsme pak ještě utrousili pár slov směrem k blížícím se zápasům naší reprezentace v rámci baráže o MS. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy a statistiky. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 2422. únor 2022 01:22:37

Kopačák #24: Osmifinále Ligy mistrů, Slavia a Sparta nejen v pohárech, fotbaloví hooligans

Ve 24. díle fotbalového podcastu Kopačák se ohlédneme za osmifinálovými zápasy Ligy mistrů a pobavíme se i o těch, které nás teprve čekají. V další části si probereme pohárové představení a současné fungování Slavie a Sparty, ve třetím tématu pak slovně zavítáme do prostředí fotbalových hooligans. No a pokud vydržíte až do konce (nebo to přeskočíte na závěr 😁), dozvíte se něco málo o chystaných změnách na webu Kopačáku. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 231. únor 2022 53:41

Kopačák #23: Úpadek La Ligy, 7 hvězd dalšího desetiletí, MS jednou za dva roky?

Třiadvacátý díl našeho podcastu Kopačák zahájíme povídáním o úpadku zájmu, který dopadá na La Ligu třeba i kvůli odchodům Ronalda s Messim, dále se zamyslíme nad hráči, kteří by další desetiletí mohli usilovat buď o Zlatý míč nebo "alespoň" patřit mezi největší hvězdy světového fotbalu, a na závěr si probereme myšlenku pořádání světového šampionátu jednou za dva roky. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 2217. leden 2022 01:09:36

Kopačák #22: Polosezónní zhodnocení nejsledovanějších ligových soutěží (tipy na vítěze, tipy na sestupující, největší překvapení, největší zklamání...)

Nacházíme se v polovině sezóny, a tak je vhodný čas se ohlédnout za dosavadním průběhem ročníku. Ve 22. díle našeho podcastu si postupně projdeme Premier League, La Ligu, Bundesligu, Serii A, Ligue 1 a českou Fortuna ligu, a u každé soutěže dáme svůj tip na vítěze a jednoho sestupujícího, kromě toho se však ještě pobavíme o týmech, které nás nejvíce překvapily nebo naopak zklamaly. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 2119. prosinec 2021 01:18:48

Kopačák #21: Boj o titul v Premier League, Juventus a dění kolem něj, Liga mistrů a české týmy v Evropě, fotbalové zdroje informací

Třetí desítku dílů našeho podcastu Kopačák zahájíme debatou o klubech, které v Premier League svádí boj o špičku tabulky. Hodně se toho děje také kolem Juventusu, v našem druhém tématu tedy dáme prostor nejen fotbalové stránce týmu, ale rovněž v posledních týdnech často zmiňovaným problémům mimo trávník. Dále nám skončila skupinová fáze evropských pohárů, a proto se krátce ohlédneme za Ligou mistrů i za působením českých týmů v pohárech, nebude pak pochopitelně chybět ani zmínka o losu. Na závěr se s vámi podělíme o fotbalové zdroje, které používáme k zisku informací, a to včetně tipů na další podcasty, které nám občas hrají v uších. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 2028. listopad 2021 01:19:08

Kopačák #20: Český speciál - reprezentace, Slovácko, Liberec, druhá liga, čeští trenéři...

Pro jubilejní dvacátý díl jsme si pro vás připravili český fotbalový speciál! Nejprve pokecáme o národním týmu (kvalifikace na MS, Šilhavý...), dále mrkneme na naše mladé hráče, nemalý prostor také dostane naše nejvyšší domácí soutěž (Slovácko, Liberec, Baník) a následně pak druhá liga. V závěru se ještě pobavíme o českých trenérech a hráčských statistikách.  Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 1911. listopad 2021 01:00:37

Kopačák #19: Manažerské rošády v Premier League + Xavi v Barceloně, Křetínský a West Ham, Vrbova Sparta

V devatenáctém díle podcastu Kopačák budeme diskutovat o některých uskutečněných či možných manažerských změnách v Premier League, ke kterým přidáme reakci na Xaviho příchod do Barcelony. Dále probereme spojení Daniela Křetínského a West Hamu (v době nahrávání podcastu převzetí ještě nebylo dokončené), přičemž řeč dojde i na současnou senzační formu "Hammers", v závěru se pak dostane na Spartu a její proměnu pod Pavlem Vrbou. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Sezóna 1Epizoda 1830. říjen 2021 51:23

Kopačák #18: Ze života fotbalového rozhodčího a autora projektu "Svět rozhodčích"

Fotbaloví rozhodčí jsou neodmyslitelnou součástí naší oblíbené hry, málokdy se jim však věnuje pozitivní pozornost, a celkově se nejspíš dá říct, že se toho o zákulisí jejich činnosti moc neví. Do osmnáctého dílu našeho podcastu Kopačák přijal pozvánku mladý divizní rozhodčí a autor originálního instagramového projektu "Svět rozhodčích", který se svou aktivitou snaží lidem přiblížit právě úlohu fotbalového sudího. Náš host se rozpovídal o cestě, která vede k pískání ve vyšších soutěžích, probrali jsme spolu třeba i útočné chování fanoušků či hráčů a celkově tlak provázející rozhodčí prakticky v každém zápase. Během našeho pokecu se dostalo také na hodnocení VAR a malý prostor jsme věnovali i tématu korupce. Přejeme příjemný poslech! :) Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku [https://www.facebook.com/kopacak.cz] či Instagramu [https://www.instagram.com/kopacak.cz/], mrknout můžete i na náš web [https://www.kopacak.cz/], kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)