21. říjen 2021

Poslechněte si podcast: Konektor: Podivíme se nad zjevením mladé Slovenky Karin Ann, lehce pomluvíme Ivu Frühlingovou a Lásku, vychválíme Kapitána Dema a Dalibora Jandu i s jeho lijánou. S Davidem Kollerem koukneme na střechu a na závěr bomba ze zahraničí!

17:25

Konektor

Vydává: Youradio Talk

Hudebně/zábavný, publicistický podcast. Dva mediální matadoři Petr Meškán (ČRo, ČT nebo vydavatelství EMI) a Ondřej Hellebrant (Rock Rádio nebo Rádio Faktor) pravidelně glosují dění nejen na české hudební scéně.

Web

Před třemi dny 30:18

Konektor: (Vy)pustíme vánoční songy, Zimnici i big bandovýho Dana Bártu. A hlavně máme rozhovor s Rumburakem, Papa Vorlem, Mikim, Orim, Červenou hlavou a Mithcem Bjukenenem v jedné osobě legendárním rapperem a spoluzakladatelem PSH Michalem Opletalem!

Vánoce budou a je třeba dělat dobrý skutky. Takže bude i charitativní song a taky pár songů vánočních...

Před týdnem 30:32

Konektor: Představíme mladou zpěvačku Nykki, sólovou desku Romana Holého, nové album Vladimíra Mišíka, dáme si i trochu lidovek a po Vlčích stopách Marka Kemela si dojdeme až pro Kohledu.

Holý holí sólo. Nad útesem se děje Mišík. A na zoomu si s náma povídala Nykki. Dáme si i trochu lidovek a po Vlčích stopách Marka Kemela si dojdeme až pro Kohledu. Poslouchejte!

Před 2 týdny 18:26

Konektor: Kateřina Marie Tichá nás oblaží skvělým coverem, Tomáš Klus se pouští do popovějších vod, Jordan Haj je intenzivně ženatý s Emmou Smetana a my se otřeme o Slavíka i o Avril.

Před 3 týdny 25:11

Konektor z Covidária přinese nové skladby Báry Zmekové, představí uskupení Pondělníci, Michala Horáka i slovenskýho rapera s ruskými kořeny, kterej si říká Glem. Dozvíme se, jak si našla Berenika Kohoutová kluka a uzavřeme to tou pískací vod Škorpíků.

4. listopad 2021 21:45

Konektor: Začneme Jitkou Zelenkovou. Víte, s kým natočila temný duet? Bude trochu alternativy Beaty Hlavenkové. Zabrousíme pár mladých objevů. A taky Evou Burešovou s Noidem Bártou.

28. říjen 2021 20:30

Konektor: Zpěvák Jethro Tull je v Česku a zahrál s tím koho už nechceme jmenovat. A dál máme Rottrovou, Bartošovou, ZAZ v nečekaném duetu, kapelu Pilot, pohrobky Chinaski a Xindla X.

14. říjen 2021 31:24

Výroční Konektor: Jsme tu s váma rok. Tak si to trochu zrekapitulujeme a k tomu přihodíme něco nového od Lenny, Hudby Praha bandu, zazní rapové novinky od KOJO nebo Calin, rapovej Bethoven z USA. A končit budeme tradičně bombou!

53 lahví vína (+-40) - tolik už našima útrobama proteklo během natáčení a dotočných tohoto podcastu...

7. říjen 2021 20:25

Konektor: Malý přehled politicky angažovaných písní těsně před volbami, nový song od Rolling Stones, s Gruppo Salsiccia Za pařezem noha, objev kapely Movement a pár drbů z backstage.

30. září 2021 21:40

Konektor: Počechráme vody tuzemskýho a slovenskýho rapu. Pošleme komunisty kam patří a zazávidíme Rodu Stewartovi. Mig 21 dělaj Džus noci a dozvíme se, kam chodí Brian Molko z kapely Placebo na záchod.