15. červenec 2021

Poslechněte si podcast: Konektor: Vyzpovídali jsme Xaviera Baumaxu, našli jsme ostravského Micka Jaggera, představili si nový, kuledrtící alter ego Foo Fighters a pustili si trochu teplého folku ze Šumavy v podání Romana Há.

Konektor slaví narozeniny. Jako ostatně každej den. O muzice jsme si povídali s Baumaxou, našli jsme ostravského Micka Jaggera, představili si nový, kuledrtící alter ego Foo Fighters a pustili si trochu teplého folku ze Šumavy v podání Romana Há. A aby toho nebylo málo, loupli jsme si i dechovku, ovšem, excelentní. Takže notu naladit a vzhůru do urnového háje.

25:50

Konektor podcast

Vydává: Konektor music

Hudebně/zábavný, publicistický podcast. Dva mediální matadoři Petr Meškán (ČRo, ČT nebo vydavatelství EMI) a Ondřej Hellebrant (Rock Rádio nebo Rádio Faktor) pravidelně glosují dění nejen na české hudební scéně.

Web

Sezóna 1Epizoda 89Před dvěma dny 18:45

Konektor podcast #89 obsahuje soul, funky, rock, hip hop, punk i masový koule.

Konektor #89 nabídne soul funkový Jungle, eklektickýho Jacka Whitea, legendární Prago Union, švédský post punk v podání Viagra Boys i bluetoothový masový koule.

Sezóna 1Epizoda 88Před týdnem 24:44

Konektor podcast #88 obsahuje Gorillaz, Pixies, Lizzo i Beastie Boys a přes monumentální oslí most dojde i na Santigold a M.I.A.

V aktuálním Konektoru je spousta muziky. Trochu jsme se kousli na Gorillaz. Nicméně došlo i na novou desku Pixies, kterou nahráli v ekologickým studiu i na Lizzo, která lízla téma spastické diplegie a pěkně si to za to slízla. Máme nové objevy z Česka a uslyšíte nejdelší oslí most, takzvaný oselák.

Sezóna 1Epizoda 87Před 2 týdny 27:48

Konektor podcast #87 - líznou nás devadesátky, hit tohoto léta a otřeme se o Lenny, Kate Bush, Ondru Galušku, Karola Komedu i Petera Gabriela.

Sofi Tukker, Peter Gabriel, Lenny, Kate Bush, Panic! At the Disco, Ondřej Galuška, Karol Komeda - je toho mnohem mnohem víc z českého i světového hudebního showbusinessu.

Sezóna 1Epizoda 86Před 3 týdny 23:44

Konektor podcast #86 - I love You Honey Bunny, mladičká Skyann i staří Dog Eat Dog a samozřejmě hudební novinky.

Oye como va? V aktuálním Konektoru zazní nadějná Skyann, I love You Honey Bunny,  Manu Destra, Kapela Hrůzy i Dog Eat Dog. No a je třeba zavzpomínat na Andyho Fletchera z Depeche Mode. 

Sezóna 1Epizoda 8526. květen 2022 28:42

Konektor podcast #85 - Posledné veci Mekyho Žbirky, trochu reggae, Shaggy, Munroe a další novinky.

Venku je Mekyho deska, kterou za něj dodělal jeho syn David a v Konektoru s číslem 85 o ní bude řeč. A protože se blíží léto, tak bude znít i reggae a dokonce zazní i reggae šmrncnutý Sinatrou, produkovaný Stingem a zpívaný Shaggym. A muzeum penisů bude už jen takovou třešničkou na dortu.

19. květen 2022 26:45

Konektor: Kluci oslavili narozeniny Jirky Korna a mají novinky od Jamie T, Post Malone nebo Nikity Kingston. Nezapomněli ani na Eurovision song contest a je toho tradičně mnohem víc.

12. květen 2022 35:53

konektor: Hoši slaví a mají důvod. Jsou to nové desky a singly, například v podání rakouských Bilderbuch, nových UB 40, Vesny, ale hlavně mají nového hudebního partnera. A za odměnu vám řeknou, při jaký muzice se nejlépe rodí.

5. květen 2022 32:43

Konektor: Co se dělo na Andělech a na afterparty? Bylo tam co jíst a co pít? A co umělcí? A k tomu spousta hudebních novinek - třeba uskupení Vanua2, nová pecka od The Atavists a taky kapela, jejíž hudba vlaje a čechrá...

28. duben 2022 23:01

Konektor: Komu bylo nedávno 80 a má nos jako skoba? My to s Petrem víme voba. A kromě ní naservírujeme i Ozzyho dcerku, norskou Sigrid, sexy Shanaiu, mistra coveru Ferryho (neplést si s tím druhým) a další a další…

21. duben 2022 26:05

Konektor: V 80. vydání uslyšíte novinky od Lazer Viking, Milky Chance, zazní i melodická němčina (!) a představíme vám sestru Myley Cyrus jménem Noah. A to není zdaleka všechno…. Petr byl na koncertě kapely Alkehol.

Osmdesátý vydání je tu. Nijak zvlášť to neslavíme, protože slavíme po každým dílu, ale muziky budou. Nový muziky má Lazer Viking, Milky Chance, zazní i melodická němčina, což je samo o sobě oxymóron a představíme vám sestru Myley Cyrus jménem Noah. A to není zdaleka všechno….Petr byl na koncertě kapely Alkehol.